reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

aniteczka ok, upomnę się jak by co:-D
no ten błąd to nie ty jedna popełniałaś:tak:
wiesz ja już nie chcę super niskiej wagi:no: ja już dobrze się czuję przy 68kg i jak do tej wagi spadnę to będę szczęśliwa:tak:
mojadzidzia może tutaj na forum zapytaj

http://www.wakefield.pl/forum/index.php

może ktoś ci podpowie
 
reklama
Witam mamusie!
Ale sie rozpisalyscie no i te diety, dziewczyny ja tez dolacze do grona odchudzajacych sie ale od jutra bo przeciez dzisiaj jest Pancake day, wiec wcinac nalesniki bede i to duzo:-D:-D:-D

portas_82- Wiatm nowa kolezanke szczególnie mi milo, ze Knottingley, tak jak ja:tak::tak: Powodzenia z fasolka;-)

mojadzidzia- ja tez jestem czesto w Wakefield i lubie to miasto, ale Polaków tam jest masa, róznych... zreszta jak wszedzie. A co do dzielnicy to nie mam pojecia bo nigdy tam nie meszkalam ale to forum co podala Marzena to dobry pomysl, moze tam sie zapytaj

aniteczka1981- obcykana jestes w tych dietach, normalnie ekspert :tak: Jak córcia w szkole, podoba jej sie po drugim dniu?

Danka2003- ja to marze, zeby chociaz 5 kg zrzucic i nic:crazy:
 
CZESC DZIEWCZYNY NIE ODZYWALAM SIE BO MIELISMY ZALANY LAPTOP ZNOWU!!!!!!!!!! I KLAWISZE NIE DZIALAJA MAMY PODPIETA KLAWIATURE!

MADZIA napewno wszystko bendzie ok ja mialam kiedys torbiel na jajaniku i wyleczyli mi ja chormonalnie.

BRYDKA chiszpania?super ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

dziewczyny po cholere wam te diety pieknego ciala nigdy za duzo!

ANITECZKA mala wyglada superancko!!!!!!!!Sama bym taki mundurek ubrala:-):-):-)
 
:-):-)witajcie dziewczynki.
Witamy nową koleżankę
Jetsem jestem. Pobyt w Polsce super, poza tym zabiegiem. Włokniaka usunęli i czekamy na wyniki czy to nowotwór czy nie. Mam nadzieje,że nie i staram się o tym nie myśleć , bo bym zwariowała.
Z Polski wróciłam chora jak diabli. Ledwo mówię i ledwo żyję.No i teściową wprowadzam we wszystko .Na razie oki, chociaż marudzi,że jej nie daję nic robic :-):-)
Brydka wielkie gratulacje. To kiekiedy pijemy na Giblartarze, kiedy przeprowadzka?? Szkoda będzie ,że sie wyprowadzicie:-(
dziewczynki spadam ale będę jutro
 
wiatam z wieczorka. Na poczatek informuje ze do diabla z ta dieta , dzis Monika przyjechala do mnie na kawe i przywiozla torcika i diabli wzieli maja diete:-p:-).
A tak na powaznie to strasznie zle sie czulam i dzis rano jak popilam kawe to myslalam ze sie przekrece, a wogole jak pozniej zapalilam. bolal mnie brzuch i wogole.
takze, Danak przykro mi ale ja nie dalam rady, ale za ciebie to trzymam kciuki.
Napewno dasz rade.
Brydka co z taba jedziesz czy zostajesz w pakolowie?;-)
Madziu co z toba kochana , nie odzywasz sie ?:szok:
Witam nowe kolezanki .
 
o wiedze ze pisalysmy w tym samym czasie Magda.
Nie martw sie wsio bedzie ok, mysl pozytywnie.
trzymkaj sie i duza buziala dla Maryni.
 
AGUS-ja tez dzisiaj stalam i smazylam nalesniki,bo Kuba sobie zazyczyl,w szkole pani im smazyla i zalapal smaka:-)
CFCGRIL-A ile musicie czekac na te wyniki???
PORTAS-witaj na forum:-)
Niunka-I jak lepiej sie czujesz po tym torciku??:-D:-D:-D-
 
reklama
Do góry