reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

witam Panie
My dzisiaj rozpoczęliśmy sezon car boots. Spotkaliśmy Danutę :-) , która rozpaczliwie szukała męża, bo jej gdziesz zagonął. Mam nadzieje Danka ,że nie popierdzielałaś do domu z buta i chłop się znalazł. Zapomniałam zapytać jak ci dietka idzie...
Kasia i Edytka słyszałm,że też się plątałyście po car boots,ale chyba sie minęłyśmy. Gdzie byłyście dziewczynki na basenie??
Kasia ja mam nadzieje,że my sie w końcu zdzwonimy.:-)
Brydka koniecznie okład z młodych piersi zrób K i będzie mu lepiej.A co do Twojgo zdrowia to dla nas kobietek chyba okład z młodych jąderek...Ja już kończę antybiotyk i jest trochę lepiej, ale przez parę dni głos miałam jak stary żul..
Kama ja laski do busa zapakuje i jak nic się zjawimy.Myślę,że po porzedniej udanej popijawce będzie wiele chętnych na kolejną, co dziewczynki??
Pozdrawiam i cąłuski dla wszytskich...
 
reklama
Jestem i ja :-);-)
Dziewczyny dzieki za mile slowa - zdecydowalam sie jechac do domu 18 marca - ja i mama bardzo mocno wierzymy ze bedzie ok - tylko niestety rak jest nieoperacyjny :-( ale zrobimy wszytsko zeby poszlo to sobie wpizdu i zeby zdrowko wrocilo !!
Kasiu jak wroce z polski to przywioze tez jakies ksiazki wtedy sie spotkamy i wymienimy :-) teraz 2 tygodnie mi zostaly to pewnie nie bede sie mogla skupic na czytaniu :-)
Marzena M no to masz sasiadke !! ja mieszka na BD4 :tak: troszke dalej od asdy ale chodze na pieszo jakies 15-20 min z wozkiem tam na zakupy!! powiedz kochana jaka jest cena tego domku bo bardzo nam sie one podobaja i tez bym chciala miec swoja priv lazienke ::tak:;-)
Cfc i Brydziowa rodzinko :-) duuuuuuzo zdrowka zycze
Asiunia super ze wrocilas !!
Niunka jak Szymek z nocnikiem? bo u nas kiepsko - Micho mowi nie nie nie i odstawia nocnik na miejsce :rofl2:
ALe za to masz juz wszytskie zebole !! kurcze szybko to mu poszlo ale mam nadzieje ze bedzie spokojniej w nocy za to !
milej niedzieli laseczki
 
cześć kochane!!!:biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
wyobraźcie sobie,że ścięłam kudełki i zafarbowałam na ciemne:tak:
tylko jeszcze nie wiem co to wyszło,bo mokre w turbanie się kiszą:-D:-D:-D
już nie jestem tleniona blondyna bo tutaj to mnie z kilometra widać:-(
z nową wagą nowa ja:happy::biggrin2::-D

dziewczyny potrzebuję pomocy w tłumaczeniu dosłownie kilku zdań:sorry2::sorry2::sorry2:
czy ktoś zna dobrze w piśmie??? odezwijcie się na priva bo muszę jutro wysłać dokumenty:baffled::baffled::baffled:
 
asiunia - witaj z powrotem, czytaj nas czesciej, bo tu zapowiadaja sie niezle imprezki, parapetowa za parapetowa ;-)

Brydka - zdrowka duzo dla Was, jakies wiesci z Hiszpanii?

kasiek - a moze wlasnie teraz bys sobie poczytala, zeby za duzo nie myslec :confused:

cfcgirl - dla Ciebie tez zdrowko, a powiedz mi jeszcze, czy juz przeczytalas moze te moja ksiazke "Jak mowic, zeby dzieci nas sluchaly...." :confused:, bo Sylwia chcialaby pozyczyc teraz.
 
Brydka sledze twoje losy od pewnego czasu i zauwazylam ze ty dobra sciemniara jestes. Tu jakas bizneswoman zgrywasz, kontrakty jakies podpisujesz, twoj kamyk to juz i w hull pracowal i w ilkley a teraz chyba tez z ta hiszpania cos ci nie wyszlo a po takich numerach zamykasz sie na forum, sprawa przysycha a ty dalej kombinujesz i krecisz zeby jakos zwrocic na siebie uwage. Kiedys jakas chyba twoja dobra kolezanka wtracila tu posta na twoj temat ale malo kto zareagowal chociaz bylo w tym sporo prawdy. Pamietaj klamstwo ma krotkie nogi Pozdrawiam fanka
 
dziewczyno żałosne, najpierw pisałaś jako antyfankabry teraz jako fankabrydzi. Czy na prawdę nei zdajesz sobie sprawy,ze to łatwo można sprawdzić, kto to pisze, nawet jak podasz fałszywe dane. Co ty masz taką manię na tą Brydkę??. Zakochana jesteś w niej czy co?? Czy Twoje życie jest tak nędznę i nudne ,że musisz śledzić Brydki??
Odwal się od naszego forum, nie potrzebujemy tutaj troli. Wracaj na swoje.Jak masz taką odwagę pisać, to sie przedstaw, a jak nie to spadaj
 
Ostatnia edycja:
hejks
Madzia no faktycznie musialysmy sie minac, my dwie madre kobitki tzn ja i Kasia zrobilysmy super zakupki a w tym kierownce z pedalami do PS3 no i co dupa blada okazlo sie ze nie pasuja:-D glupie baby. najpierw narzekaja ze chlopy graja a potem i co kupuja dodatki:-D:-p
Kasiek83- dobrze kochana ze jestes dobrej mysli oby tak dalej.
A co do nocnika to Szymek rozumie ze ma robic a-a ale jakos nie rozi tylko siada i wstaje czy cos zrobil i na tym sie konczy. Super ze Micho ma juz wszystkie zabki , bo moj jeszcze niestety nie :no:
Aniteczka , o matko czarne wlosy , dawaj focie.


Ty fanka Brydzi - nudzi ci sie , nie masz co robic , spadaj stad wracaj tam skad sie przyblakalas. Nikt sie i tak toba nie przejmuje ty wstretny babsztylu .( blondasie )
Kazdy zna Brydzie i wie jaka ona jest wiec twoje peplanie i tak niczego tu nie zmieni. Znikaj na zawsze
 
Hallo!!!Dopiero teraz zagladam bo wczesniej mialam gosci!!!
Dzieki dziewczyny za mile powitanie.
Niunka-ty rzeczywiscie was chyba pogielo!!!!najpierw krzycza ze chlopy nic tylko z playa graja a tu prosze akcesoria dokupuja!!!!:-Doj wy udane jestescie!!!
Laski co to za jedna ta ''fankabrydzi''??????chyba rzeczywiscie jakas nienormalna jest!!!!!Nie ma sensu sobie glowy zaprzatac ta laska,strata czasu!!!!Nie znam Brydki osobiscie ale z opowiadan wiem ze to fajna babka jest!!!!!
Madzia,Edyta- dobrze powiedziane!!!!!BRAWO
Kasiek83-trzymam kciucki,wszystko sie dobrze ulozy!!!!
Wczoraj zrobilam sie na braz ale dzis musialam jechac kupic inna farbe bo nie zadowolona bylam!!
Niunka-jak sie wczoraj widzialysmy nie mialam w planach farbowac wlosow!!!jakos tak samo wyszlo!!!
Dobra lece bo jutro do pracy trzeba isc!!!!dobranoc
 
reklama
jCzesc dziewczyny!
No ja pozegnalam starego zalanego laptopa:-:)-(!!!I pisze z nowego ,swiezego wiec postaram sie teraz duzo pisac!
kasiek duzo zdrowia dla mamay musi byc dobrze !!!Tylko tak mysl!!!
cfc ja mam twoje gg ale jakies inne pisalas z niego do mnie wczesniej ty babo jedna!
kamolodz gratulacje nowego domku!
aniteczka i asiunia co wy z tymi brazami?:szok:
no i witaj asunia na forum!

kasia j ja to bym tez sobie gdzies poszla -tylko ja i maz.

marzena oby sie udalo z tym domkiem!

brydka ty sie kuruj!
monika a ty gdzie sie podzialas jak tam sie ma junior w brzuszku?z





1
 
Ostatnia edycja:
Do góry