reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
czesc Kobitki co tu taka cisza?
meldowac sie i to juz.

ja mam dzis jakies nerwy na wszystko:wściekła/y:to chyba przezta pogode.:angry:
 
Witam:-)

no widzę, że znowu ktoś próbuje "nasrać w naszym ogródku"

ej fankobrydki, czy ty naprawdę myślisz, że jesteśmy tak głupie że nie wiemy, że próbuje tutaj srać jedna osoba!!!!!! Głupia dziewczyno jeszcze raz ci powtarzam, że tutaj są dorosłe osoby, które mają swój rozum i pozwól im aby same sobie wyrabiały zdanie o innych:wściekła/y:jak na razie to wyrobiłaś negatywną opinie o samej sobie!!!
szkoda, ze nie masz odwagi sie przedstawić:baffled:

Kasiunia i Fabian musi sie udać;-) będzie porządna babska impreza, obiecuję;-):-D


dziewczyny mam pytanie do Was:baffled:
dzisiaj dostałm jakieś pismo, ze w ciągu 15 dni przyślą voucher na 250f na start do założenia Child Trust Fund (CTF) -jest konto oszczędnościowe i inwestycyjne dla dzieci.:baffled: że należy się to dzieciom urodzonym w dniu lub po dniu 1 wrzesień 2002:baffled: czy Wy tez coś takiego dostałyście???????
 
a propos tego postu antyfankibry i fankibrydzi, właśnie dostałam odpowiedź od moderatora,że just sprawdzają kto to pisał , z jakiego IP. I myślę,że lada dzień będzie odpowiedź i ujawnimy, ale tak jak pisała Marzenka- głupie nie jesteśmy i domyślamy się kto jest taki inteligenty.
A co do przedstawienia się Marzenko, taka osoba to tchórz, nie powie w oczy i otwarcie co myśli. Tylko za plecami i jak się w oczy nie patrzy klepie gębą na lewo i prawo. Ja też proponowałam kiedyś koleżance, która sie odgrażała mi ,że wygarnie co o mnie myśli ,żeby się ze mną spotkała i niestety pomimo tego ,że sie zarzekała ,że się spotka ze mną , nie spokała się a dupsko nadal mam obrabiane. Także myślę,że jak już będę wiedziała kto pisze to od rau powiem wam , ale i tak myślę,że takich pustaków trezba olewać. Biedne ich życie i puste jest...
BRYDKA wyślij koleżance i swojej fance swoje CV, gdzie byłaś , co robiłaś i jakie masz plany , niech ma co robić,żeby jej jężor nie wysechł :-)
Kasia ja mam jeden numer gg i zawsze z niego pisze:-)
Ja jeszcze się rozkoszuje dniami wolnymi.
No a od września nie wiem czy nie zasilę szeregów studentów studiów pielęgniarsko-położniczych. Na razie muszę się wszystkiego dowiedzieć i zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Ja pierdole, wejdzie to taka i sieje, ale co ty myślisz laska, że co, że Ty mnie tu obrazisz czy jak ? Bo Ja nie za bardzo kumam twojej roli, żal dupe ściska czy jak ? Reagować na trole to ja nie reaguje, bo w necie każdy ma mocną gębę, ale ty się strasznie boisz skoro tak ze ściemy tu piszesz, bo Ja osobiście to się przed takimi tłumaczyć nie muszę. Serio, Ty se weź w końcu znajdź inny obiekt zainteresowań bo na mnie to serio wrażenia nie robi, a Tylko siebie upadlasz, autentycznie, Ja tu się nie mam czego wstydzić :-D Polewkę to Ci Ja mam, ale nakręcaj się dalej, bo Ja to lubię jak panny z sebie debile robią :-D
 
Żebym Ja z łóżka musiała wstać no :-D
Oj dziewczyny żyję, ale ciężko, wczoraj 39 gorączki, Kamil na chosnku, ja na wszystkim porażka, nosa od smarkania nie czuje :-(
 
Dzięki laski wielkie za słowa otuchy w tym moim choróbsku, a trolami nie ma co się przejmować, dobrze wiadomo kto to sadzi, olać :-)
Wracam do wyra , a potem z lekka popracuje, moooże - zaraz mnie Monika opitoli, że nie dbam o siebie, buziaki ;-):-)
A z Espanią nie wiadomo, nakręciliśmy się, ale jak nie wyjdzie, będzie plus, zostaje z wami, a K i tak pozytywnie nakręcony, ważne że ma stałą pracę, ale to nie jest spełnienie marzeń :-)
Ściskam
 
Marzenka ja go mam do tej pory dla Olka i miałam założyć, w końcu się muszę wybrać, więc taki każdy dostaje, Madzia nieźle, trzymam kciuki :tak::-)
a Jak z teściową ?! Pewnie luzik co ?!
Edyta moze podjedziesz w przyszłą niedzielę obiecuję wyzdrowieć, chyba :-)
A co do sprawdzenia IP bardzo poproszę Madzia, bo to będzie dopiero niezła akcja :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny prośba od moderatora o to,żeby zlać Trola i nie pisac nic pod jej adresem.
Brygida sprawa jest już zgłoszona do moderatora i sprawdzane są posty. Nie chciałam olac już tego posta , bo już jedno forum niestety się rozpadło i szkoda by było,żeby znowu kolejne się rozpadło przez jakiegoś trola. Także do czasu wyjaśnienia sprawy , nie reagujemy na TROLISKO
 
Do góry