reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Aniteczka - jak dla mnie wlosy bomba, wygladasz swietnie!!
Cfc - ach te zabki, ja juz tez sie boje o moja córcie jak jej zaczna wychodzic...:szok:. A co do tesciowej, to wspolczucia. Ja cale szczescie z tesciowa super sie dogaduje, ale za to z tesciem jestem troche na bakier.
Niunka - to rzeczywiscie musialas cos konkretnego wymyslec, ze tak szybko cie na badania wyslali, oby bylo wszystko ok.
Roksana, K&F - no to teraz majac nowe sprzety nie bedziecie sie mogly wymigiwac, tylko trzeba pisac ;-).
Na koniec sie jeszcze pochwale, Emilka juz 2ga noc z rzedu calutka przespala, raz w zeszlym tygodniu tez sie jej przytrafilo, ale teraz to juz mam nadzieje, ze tak zostanie :tak:.
 
reklama
Niunka - z ta cytologia w PL to tylko tak w teorii, generalnie tego nie pilnuja i nie wysylaja kobitek na takie badania, a tu przynajmniej tego pilnuja, za 3 lata napewno dostaniesz przypominajacy list o tym badaniu, a spodziewasz sie czegos niepokojacego po wynikach? czy tylko tak sie chcialas przebadac?

cfcgirl - ja sie Marysia czuje popoludniu? mam nadzieje, ze juz lepiej, a z tesciowa to najlepiej jednym uchem wpada, a drugim wylatuje ;-):-) Ty jestes mama i Ty podejmujesz decyzje

Danka - a wydawaloby sie, ze jak beda we dwojke to bedzie im razniej i szybciej sie zaaklimatuzuja, oby Mikolaj szybko przestal plakac, bo to takie stresujace dla neigo i dla mamy :-(

noami - to gratulacje, nie ma to jak przespana cala noc

Ja dzis ide na angielski do polskiego klubu. Zobaczymy co z tego wyjdzie :confused:
 
Hej dziewczyny a ja dzisiaj sie tak zle czuje moja alergia daje mi popalic.mam taki bol glowy ze masakra!Kicham jak najeta!:-(a leki z polski dojada dopiero za 2 tygodnie!
ANITECZKA wloski bomba.naprawde!
CFC ty ta tesciowa sie nie przejmuj tylko sie przyzwyczaj!!!:-pa Marynie ucaluj taaaak mooooooooooocno!!!!!!!!!!biedulka
ROKSANA to wlasciwie nie ja zalam (tym razem)ale trzeba bylo kupic nowy bo za naprawe chcieli 250 i gwarancji na 100 nie dali ze bendzie dzialal!:angry:
NOAMI no to okolica spoko i juz wiem jak do ciebie dojechac:-ppewnie kiedys cie nawiedze po basenie!
 
Hej dziewczyny
Kasiek trzymam kciuki za mamę napewno będzie wszystko ok
dla Marysi moc buziaków i zdrówka
Brygida przestań swirować i ciagle chorować ;-):-D

ja mialam dzisiaj kolejne usg ,i ustalono mi termin cesarki
,więc do wypakowania mam sie stawić 18 marca o 8 rano
i jest wszystko ok mieści się Kacper we wszystkie ich wykresy perfekcyjnie:tak: no w sumie wiadomo czyj synuś nie ??;-):-D
 
Marysia bez zmian, cały czas ma gorączkę, 38,8, nawet po podaniu leku na zbicie gorączki. Biedna jest a ja nie wiem jak mam jej pomóc. No Mamuśka się stara i mam nadzieje,że więcej nie będzie krytyki. Jestem jej wdzięczna za pomoc,ale ...
Mam nadzieje,że już nie długo antybiotyk zacznie działać i będzie coraz lepiej. A Marysia jest przy tym wszytskim niezwykła. Uśmiecha się cały czas, gaworzy.Jak przyjechała karetlka nie mogli się nadziwić ,że dziecko ma taką wysoką gorączkę a jest takie radosne.
 
Heeej, no zdycham Ci ja dalej ani lepiej ze mną, dziś wypowiedzenie slowa stanowi dla mnie katorgę.
Magda współczuję ci strasznie i Oby Maryś się polepszyło.
Monika, Ty to zaraz koniec, i będziem lulać :-)
Edytka trzymam kciukaski :tak:
aniteczka teraz to taka powaga od ciebie bije

tyle zakodowałam, idę się położyć, ledwo pion trzymam, serio :-(
 
Hej!!!!co tutaj tak cicho????
A jak sie wszystkie choruski czuja???Wracajcie szybko do zdrowia!!!
Mi sie dzisiaj nic nie chce,jakas taka zmeczona jestem!!
Piszcie cos mamuski!!!pozdrawiam
 
hej kobitki witam w piękny dzionek:tak::tak::tak::-):-):-)
obaliłam już drugą kawkę i się tak zastanawiam co tu taka cisza..
brydka-jak tam już lepiej dzisiaj?:blink:
cfcgirl-jak Marysia się czuje? mam nadzieję,że już lepiej.biedactwo malutkie..a Ty jak??? odzyskałaś głos?:baffled::-)
asiunia221- no chyba się nam kurują koleżanki i dlatego się nie odzywają:tak::tak::tak:
monika-jejku jeszcze trochę i będzie dzidzi:sorry2::sorry2::sorry2: ja rodziłam 25 marca dokładnie rok temu prawie...też się wiosna zaczynała:tak::tak::tak:
ehh i zaczną Ci się spacerki z wóziem:-):-):tak:
dziwczynki wracajcie do zdrowia szyyybko!!!;-);-);-):-)
 
reklama
witajcie. No niestety z Marysią nic lepiej. Nadal wysoka gorączka. Mam nadzieje,że w końcu antybiotyk zacznie działać i malutkiej ulzy. Do tego te ząbki.
Czy któaś z Was ma ten proszek na ząbkowanie i nie potrzebuje go??Ten o któym pisała Kasiek83??
 
Do góry