reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Witam was kochane...:-) dziekuje koleżankom, które tak miło mnie powitały:-) !!! Czytam caly czas wasze posty no i musze stwierdzić, ze wiele z tego co piszecie przyda mi sie jako przyszłej mamie:tak:troszke wam zazdroszcze ale zarazem cieszę sie razem z wami;-) obecnie rozgladam się za jakąs pracą ,gdyby któraś z was wiedziała cos na ten temat, będe bardzo wdzieczna.Miłego dzionka życze:-)!!!
 
reklama
hejka
my juz dzis spacerek zaliczony, teraz maly odpoczynek.

Noami a jak ty to zrobilas ze mala ci tak ladnie spi?A ty jak juz sie urzadzilas na nowym?
Madziu- biedna Marynia, caluski dla niej i niech szybciutko wraca do zdrowka.
Kasia.j- nie mam zadnych powaznych problemow zdrowotnych ale chcialam sie przebadac. No zabaczymy co z tego wyjdzie.A ty kiedy sie przeprowadzasz.?

Dziewczyny moze by jakies spotkanko kawkowe urzadzic.
Zapraszam do mnie w przyszlym tyg, co wy na to? Prosze o propozycje, mi najbardziej pasuje poniedzialek i wtorek ,bo pozostale dni moja mam spi po nockach wiec nie bardzo .
 
Cfc ja mam ten proszek i w mojej aptece mozna spokojnie go kupic. Jak bardzo potrzebujesz to napisz mi adres na priva to ci kupie i wysle poczta,bo ja i tak preferuje Viburcol z Polski
 
Zajechana jestem, ale na spotkanie to się piszę, tylko czy ja tam znów trafię :tak::-)
Madzia współczuję Maryś, serio kochanie, uściskaj ją mocno :tak:
Kasiek dzięki i wam laski.
Fabiankowa alergia to największy szit.
A Ty Noami Cambell szykuj bibe :-)
 
kama viburcol jeszcze mam, a skoro mówisz ,że on podobne ma działanie to może na razie zostanę przy nim. Ale jak coś t się do ciebie zgłosze kochana...
Marynia śpi wreszcie i mam nadzieje,że będzie już tylko lepiej;-)
 
Madziu moim zdaniem poprostu Viburcol jest lepszy,ale to tylko moja opinia. U nas ten proszek nie zdal egzaminu,bo ciezko go bylo Maksikowi wetrzec w dziaselka,czy tez na jezyk.
Maksio dzis byl pierwszy raz u fryzjera i od razu zrobil sie sliczny jak laleczka-a myslalam ze piekniejszy juz byc nie moze:-):-D:-p
Za tydzien przeprowadzka:-):rofl2::tak::-D:happy:
 
cfcgirl - u mnie u Maciusia sprawdza sie tez masaz dziaselek szczoteczka elektryczna, uwielbia to, siedzi w wannie z rozdziawiona paszcza i sobie mruczy, a przy okazji czysci sie tez zebule, moze jak Marysia poczuje sie lepiej to tez sie jej spodoba?

U mojego Maciusia po ostatnim szczepieniu zrobila sie taka dosyc duza gula na nozce pod skora. To miejsce jest zasiniaczone. Czy ktoras miala moze cos podobnego u swojego maluszka?
 
Witam mamusie! Ale sie pochorowaly maluszki, zdrówka zycze, duzo zdrówka!

Dziewczyny podratujcie bo zglupialam troche, próbowalam sie dzisiaj dodzwonic do Home Office do Liverpoolu, w sprawie moich dokumentów, które wyslalam na rezydenture i które trzymaja juz od 7 miesiecy i nie moge sie tam dodzwonic. Numer telefonu który jest tam podany podobno jest nie ten bo facet z którym zaczelam rozmawiac mówil, ze zle sie polaczylam i niestety rozlaczylo nas bo mi karte cala wyssalo:crazy: Teraz juz nie wiem gdzie mam dzwonic??????? Moze dzwonilyscie po paszporty i macie jakies namiary, bo cos nie moge ich namierzyc:confused::baffled:
 
reklama
Hej a co tu taka cisza, pochorowały sie wszystkie czy co?
Madzia jak po pierwszym dniu w pracy? no i jak tam Marynia się czuje, juz lepiej?
Niunka ja niestety na kawke sie nie pisze chociaz baaardzo żałuje, ale na pierwsza chodzę z dzieciakami do przedszkola więc nie dam rady:no::no::crazy:
Brydka a Ty jak sie czujesz juz lepiej?
Agus niestety nie poratuje Cię:no:
 
Do góry