reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

No lepiej, ale nadal nie rewelka, mam zakaz wychodzenia od Moniki ;-):-)
Ucho nawala strasznie a kaszel mnie dusi , ale żyć trzeba nie ;-)
No Magda powiedz jak pierwszy dzień, czekamy...
A Ja mam szkołe dla Olka, przedszkole na dniach i strasznie się cieszę :-)
 
reklama
Wczoraj w końcu po namowie lasek sięgnęłam po film " Twilight " i powiem wam, że po nim można normalnie ah... podobal mi się i dobrze, że nie sięgnęłam po niego ten miesiąc wcześniej. Strasznie mi się podoba kawałek z tego filmu, no po prostu mega
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=72HsHfhxiUg&feature=related"]YouTube - Bella's Lullaby - Edward Cullen Twilight - River Flows In You By Yiruma[/ame]
i tak sobie myślę, że może w końcu siegnę po książkę ;-)
Aż nie wierzyłam w to co słyszałam, bo normalnie w filmach nastolatki nie używają tak długich słów :D
 
hejka
Ale tu cisza:szok:co jest?
Widze ze nie ma chetnych na spotkanie:-(,
Brydka- ciezko cie widze na spotkanko, chyba ze sie wykurujesz w expresowym tempie.
Madzia - ja Marynia?lepiej?
Kasiek83- a ty kochana trzymasz sie?
Danka szkoda ze nie mozesz wpasc:-(
Lece na obiadek.
 
dziewczyny mam pytanko,
czy ktoras ma moze do sprzedania bramkie, bo mi sie jedna zepsula
a e-bay nie moge nic trafic, moze ma ktoras z was na sprzedaz.
wiem ze na targowisku moze wyrwac tanio ale jak na sama zlosc od 2tyg nic nie ma.
 
hej dziewczynki. 2 dni w pracy jakoś mi zleciały. Tęskno mi za Marynią w pracy okropnie ale wyszukuje sobie robotę, żeby szybko czas leciał. Dzisiaj o 15.30 dopiero byłam w domu, ale uśmiech który mnie przywitał , niedopopisania.
Gorączka Maryni spadła ,ale ten kaszelek ją zamęczy, na dodoatek katarek się ujawnił.Zjeździłam dzisiaj polskie sklepy za maścią majerankową ,ale nie dostałam niestety. Ah,jak nie urok to sraczka...
Monia całuski za telefon...:-)
Edytko ja na kawkę niestety nie wpadnę, bo pracuje. No mam nadzieje,że się plany ułożą i w końcu zacznę od września te studia. Czekam na odpowiedz ze szkoły medycznej i będę gromadziła papiery.
Dziewczynki, życze miłego weekendu, ja niestety pracujący:crazy::crazy::crazy:
 
CfCgirl - no właśnie jak tam Marysia? Lepiej coś? A powiedz mi jaką masz pracę? To na pełny etat? Co w tym czasie z Marysia, na razie masz teściowa, ale to tak już na długo? He he ale wscipska jestem :sorry2:.
Niunka - no właśnie ja nie wiem co ją tak wzięło z tym spaniem, jak zaczęła tak śpi całą noc, średnio od 7mej do 7mej. A dziś w dodatku zorientowaliśmy sie, że jej się przebił pierwszy ząbek, a drugi juz tuż tuż :szok::-) i generalnie jakoś dobrze to znosi i sie nie żali, Bogu dzięki. Co do bramek, to dobrze, że mi przypomniałaś, bo sama muszę się już powoli za nimi rozglądać. Wolę mieć za wczasu przygotowane.
A co do imprezki, to wstępnie planuję na piątek 20-go marca, pasuje wam dziewuszki?
 
reklama
Do góry