reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Zdycham, ale oficjalnie przyszłam się pożegnać ..... :-D
No dobra, jeszcze nie, ale newsa mam, koleżanka fanka notuj ...

K leci w środę przyszłą na Giblartar, ma zabukowane bilety i opłacony hotel... Ja p..... ale się cieszę :-D:-D:-D:-D

przyszłam się pochwalić, bo leci, a ma wrócić z kontraktem i umową o wynajętym domu , o mamo, cała nasza chałupa chodzi ze szczęścia od.... no chodzi :-):-):-)

i zdycham dalej.

Ja Edytka nie wpadnę, nie ma opcji, mogłabym ale strasznie kaszle jeszcze i boje się, że przejdzie na was.
Madzia pisz jak tam w pracy ...

Laski spóźnione życzenia :tak::tak::tak::tak:
 
reklama
brydka-a jednak!!!:-):-):-)
cieszę się z Tobą ale szkoda trochę,że tak daleko:tak:;-)
dziewczyny ruszcie dupki trochę,bo forum coś zamiera:-:)-:)-(
kurde pisze już dwa dni i nic!!!:baffled:
niuńka-dawaj namiary bo jutro uderzam na miasto to może coś wyczaruję z tą kawką chętnie!!!:-):-):-)
 
Wow Brydka a jednak cudownie ze wam sie tak poszczescilo
ale bedzie cie brakowalo:-(
Anita wyslalam ci priva z namiarami.
jak ktos jeszcze chetny to zapraszam ok 11.

dziewczyny ale sie ciesze wygralam superwoy playhous do ogrodu dla szymka:tak::-)jutro sie wam pochwale i wstawie fotkie
 
Wooow ale news!!! Brydka gratulacje, ale nie zegnaj sie tak na serio, przeciez z forum nie znikasz;-)

Niunka a gdzie Ci sie tak poszczescilo, pochwal sie!

Aniteczka- ja tez cos zauwazylam ze na forum ostatnio puuuuuuuusto:tak:

Monika1213- czekamy na wiesci;-)

KasiaJ- nowy domek gratulacje! Na poczatku zawsze urwanie glowy ale i tak fajnie urzadzac sie od nowa;-) Jakies fotki mile widziane:-)
 
Brydka - ale super, ze sie udalo, ciesze sie razem z Wami

niunka - ja na razie na spotkanka odpadam, gratulacje wygranej, Szymek bedzie mial niezla zabawe :-)

Monika - fajnie, ze prezent spasowal, a co do imprezki do gadajac z B dopatrzylam sie duzo wiecej plusow u Ciebie niz u mnie :baffled: ale co tam nasze zdanie, grunt, ze dzieciaki zadowolone i uchachane wyszly

Agus - jak sie rozpakuje to napewno cos sie wklei, bo teraz to tylko widac sterte pudel i waliz, a poza tym mecze sie tu strasznie z internetem przez komorke, nie wiem jak do soboty wytrzymam, dobrze, ze mam co robic ;-):-)

Pozdrowionka dla wszystkich
 
Dzięki dziewczyny, K dziś w pracy już mówi, że przyszły tydzień w połowie go nie będzie, jutro ma wolne bo musi pozałatwiać sprawy przed wyjazdem i śmiga zaraz po weekendzie, ale mu zazdroszczę, że poleci, na razie sam, ale oby wrócił z kontraktem :-D Zajebista fucha i w końcu im się spodobal ;-):-)
A ja jutro do lekarza, za długo jestm chora, po prostu za długo. Niuńka kochanie gratulacje. Aniteczka a jak pracujesz czy nie ?
Sylwia jak Aga ?
Roksannnnnna wszystkiego naj dla Mai, sorki, że Ja taka zakręcona, że wiesz..,. :sorry2:;-):-)
Generalnie umieram Ci ja, ale dobra no :rofl2: Obym już za niedługo mogła powiedzieć wam coś więcej. Na razie jedzie po szczegóły i ostatnie spotkanie twarzą w twarz, a może mu powiedzą nie, hehehe, no dobra nie mam co gdybać, się czeka :-D
 
hejka
agus- ten domek kupilam na ebay. tylko teraz mam problem jak go przywiesc:baffled:

Kasiu.j- chetnie bym porzyczyla a jak kupie to ci oddam, dzieki .
 
Brydka - trzymam kciuki za K, napewno sie uda! No a ty idz do tego GP, niech cie wyleczy, bo rzeczywiscie cos za dlugo cie trzyma to chorobsko.
KasiaJ - jeszcze pare dni i sie urzadzicie, pudla znikna i w koncu bedziecie sie mogli cieszyc nowym lokum. My juz jestesmy 3 tydzien w nowym domu, a czuje sie jakbysmy byli juz wieki.
Niunka - jak tam kawka sie udala?
No dziewczyny piszcie, ktore chetne na parapetowe u mnie 20-go?
 
hejka
na kawce byla tylko Anita, fajnie bylo poplotkowac:-)
Kasiu.j- wyslij mi kochana adres to sie zjawie po ta bramkie.
 
reklama
hejka dziewczynki właśnie wróciłam od niuńki...:-):-):-)
niuńka-dzięki jeszcze raz za kawuszkę i ciuszki:tak::tak::tak::-)fajne było,zwiedziłam trochę Bradford przy okazji..następnym razem wpadnę z mafią to mnie jeszcze dość będziesz miała:-):-):-)
mały narazie śpi ale jak wstanie to będzie mierzenie!:-)
i nie była tylko anita,bo jeszcze Kasia i Fabik,który mnie się troszkę obawiał:szok::-D:-D:-D
piszcie piszcie cosik:-D:-D:-D
pozdrówka dla wszystkich:-)
 
Do góry