reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Witajcie dziewczynki
Zaczynam powoli odżywać. Marysia dużo lepiej.Edytko jeszcze raz wielkie ukłony w Twoją stronę.
Noami ja jestem chętna. 20 marca, tak??Wtedy mam wolne , niestety na drugi dzień pracuję na rano ale się postaram zamienić na druga zmianę.
ydufdyuyuf ri ri y udfy fhr- to pisała Marynia
Brydka brawo brawo...
Monika czekamy na juniora.Odliczamy dni...
 
reklama
Brydka no to zaszalej sobie w ten wekeendzik, wkoncu trzeba sie jakos pozegnac z Anglia;-). Potem zapomnisz jak deszcz wyglada;-), ale super sloneczko, drinki z palemka... Kiedy zapraszasz na parapetówke?:-D:-D:-D

KasiaJ- na pewno szybko sie uporacie z wypakowywaniem, wkoncu masz super dwóch pomagierów:-D:-D

cfcgirl- zdrówka dla Marysi, oby juz bylo tylko lepiej

Noami ja jak zwykle napije sie z Wami wirtualnie:-D:-D:-D

Niunka a nie moga tego domku wyslac paczka, moze da jakos rade:confused:

Milego popoludnia zycze:-)
 
Sylwia on leci sam, w tygodniu, Ja zostaje :-D Nie będzie miał czasu na zwiedzanie, bo wyląduje w nocy, hotel z rana spotkanie i do domu, ale oby z umową :tak::-D
Madzia super że z Maryś cool, cieszę się bardzo :tak:
No to pogadałyście sobie laski, niedługo grille te sprawy i będzie kozak :-)
A no i Ja na 20 stego się piszę, a jak ;-) o ile z agentem Cambell nie będzie :-D
 
kobitki oto moj zakup
 

Załączniki

  • domek.jpg
    domek.jpg
    2,2 KB · Wyświetleń: 62
Brydka skoro juz to zaszlo tak daleko ze tam leci to na pewno tylko jako formalnosc odebrac kontrakt, takze zaczynaj sie pakowac:tak:;-).

Niunka domek boski:tak:
 
Witam was
Brydka Dzięki za życzenia dla Mati.
Super!!! Trzymam kciuki. A kiedy byś się wyprowadzała? właśnie doczytałam, że zaczęłaś się już pakować.:szok::szok::szok: Zdążymy się zobaczyć.
I jak u lekarza.
Aniteczka Ciebie obawiało się dziecko:szok::szok::szok:, przecież Ty jesteś spokojna z natury.
Niunka ale fajne, moją miałabym z głowy na 3 godziny codziennie. I to na świeżym powietrzu. To się musi jakoś składać.
Monika czemu się nic nie odzywasz? Jak się czujesz? Dajesz jeszcze radę się poruszać. A co tu dopiero prać wszystko, prasować.
 
cześć dziewczynki:-)
jakoś nam tak słońce uciekło dzisiaj:sorry2: może jeszcze wroci..
mały pobudkę mi zrobił o 5-tej rano:zawstydzona/y:
roksana-on się mnie strasznie wstydził:tak::tak::tak:
niuńka18-19-ale bajerancki ten domek..;-)kurde ciekawe jak go przywieziesz...?
cfcgirl
-i jak dzisiaj już lepiej?:-)
aguś04-a gdzie Ty mieszkasz,że wirtualnie możesz z nami wypić?:blink:
brydka -a na kiedy planujecie się przenieść..bo to troszkę skomplikowane przecież..:tak:
 
reklama
czesc
pijemy kawkie u Kasi i plotkujemy,
dzis jade do Kasi po bramkie, a w niedzile jade po ten domek z kolega Vanem , kurczki chyba wejdzie.
Madziu - dzieki za pomoc.:-)
 
Do góry