reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Witam sie i ja:-) A u nas dzis pogoda bajerancka, sloneczko swieci, zero wiatru, moze sie skusimy popoludniu na spacerek:tak:


Monika1213- wspólczuje z tym prasowniem, ale za to w swieta bedziecie juz w czwóreczke:-)

Niunka- to tego domku nie da sie zlozyc, mozna go przewiesc tylko w calosci:confused:, ale i tak do vana na pewno wejdzie:tak:

Aniteczka- ja mieszkam kawal drogi od Was pod Wakefield, w Knottingley dokladnie. Ale pewnie sie kiedys wybiore na spotkanko w parku albo na kulkach, zobaczymy;-)

Brydka- oj zalatwiaj dziewczyno i nie choruj juz wiecej:-):-):-). Musze Ci sie przyznac ze czesto wchodze na Twoje stronki i szczena mi zawsze opada, wena to Ci dopisuje:tak::tak::tak:

Milego popoludnia wszystkim zycze:-)
 
Hej Hej laski.
No nie wiem, jeśli K wróci z umową to już w sumie,t o tylko zalezy od nich już, a może nie wyjdzie, póki co czekamy aż wróci i co powie.
Ja liczę na to, że jednak to już jest na zasadzie " Miło Pana widzieć w zespole ", ale jeśli nie, to i tak już by tu został i zmienił, zobaczymy w przyszłym tygodniu.
Na bank jak będę wiedziała dam znać.
Nam dziś słońce miło serwowało, byliśmy z Glorią i z K w Otley i załatwiłam coś co mnie denerwuje stasznie, więc jestem zadowolona ;-)no i czekam przyszłego tygodnia jak nic.

Niuńka odezwij się na gg jak zasiądziesz ;-)

Dzięki Roksaaaaaannnna i Anita, za słowa, mam nadzieję, że się uda ale tak czy siak, nasze zycie strasznie się ziemniło ;-)
 
Brydka - ja to bym jajko zniosla na Twoim miejscu z nerwow, zdawaj nam tutaj relacje, bo ja sie tak czuje, jak to ja bym tam miala jechac ;-):-) bylam w Hiszpanii dwa razy i sie zakochalam
 
Witajcie
BRYDKA tak trzymam kciuki,że aż mi się krwawe ślady porobiły. Jeszcze trochę i wszytsko będzie jasne
Jutro ostatnia zmiana i 4 wolne dni. Alez się cieszę, bo już na ryjek padam.Marysia coraz lepiej i mam nadzieje,że tak już zostanie. Ja też nei najgorzej, tylko dzisiaj mi głowa pęka.
Kiedy się dziewczynki widzimy na jakiejśc imprezce?? Co się cholera nie deklarujecie do Noami??Ile dziewczyna ma się prosić o odpisanie?? Po dupskach chcecie dostać czy cóś??:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Ja się chyba za was wezmę;-);-);-)
 
Tak, cała Ja. Naprodukowałam posta i mnie wsiąkło :-D
magda zajebiście że już będzies miała wolne, odezwij się i koniecznie ucałuj tą słodką perłę od Nas ;-)
KasiaJ, Mnie tu ktoś usiłuje obrzydzić ten ewentualny wyjazd, ale powiedziałam, że jak podpisze to dla mnie sekunda by stać na lotnisku i czekać na samolot, bo on to się nie zna i na każdym kroku mi pisze, że tam brzydko :-D Jak nie wyjdzie, skorzystam z wiosny angielskiej i tyle :tak::-) Generalnie co ma być to będzie, zdecyduje się cool, nie to nie, jednak byłoby to zaczynanie od początku, zobaczymy:dry: Kasia Fabiankowa, ja dziękować serdecznie , a że weekend blisko to się nie łam
A co do imprezki to Ja Magda się nie wyłamie, gorzej z Monik :-D
 
reklama
hejka
mnie wczoraj trzepnelo i scielam wlosy:-), a co tam idzie wiosna to i trzeba cos zmienic, co nie.

Noami- ja niestety nie moge bo moj mezulek pracuje i nie mam z kim zostawic synka ( mama tez pracy).zaluje bardzo.

Madzia ja juz gotowa na jutro. Chlodzi sie;-)
Brydka- wierze ze wam sie uda :-);-)
 
Do góry