reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Oleska - spotkanie będzie u mnie w piątek wieczorem, jak ci pasuje, no i jakby dziewczynki i mąż dali ci chwilę odpocząć to wpadaj śmiało.
Monika - trzymam kciuki, żeby wszystko poszło gładko z synkiem i abyś szybko wróciła do siebie. Wypijemy z dziewczynami wasze zdrówko nie raz w piątek:tak::-).
Niuńka - włoski spoko, ja też muszę się do Kasi jak najszybciej wybrać. Apropos spotkania, czy mąż nie da rady przełożyć zmiany, żebyś jednak mogła przyjść??

Fajnie, że będzie nas więcej w piątek. A reszta dziewczyn z forum? Zapraszam wszystkie, nawet fankebrydki ..................................................żartowałam :szok::rofl2: :-D.

A czy chwaliłam się już, że Emilka ma 2 ząbki??:tak::tak:
 
reklama
Monis- oj kobitko korzystaj bo za moment nie bedzie czasu na nic.;-):-)
Madzia dwaj focie z nowym fryzem.
Aska- co z toba , przyjezdzaj na kawusie jutro.
 
Noami chyba pisalysmy w tym samym czasie.
Gratulacje - dwa zabki super , a gdzie koniec.:-D
Nie wiem czy da rade sie zamienic , szczerze to watpie. Ale zobacze co da sie zrobic.
 
wooow!!!:-):-):-)
noooo wreszcie się pojawiły cholerki jedne wszystkie...nie zebym ja tam była jakaś aaaaaaktywna za bardzo ale ...:-D:-D:-D:-D
niuńka- ale super wyglądasz.w rozpuszczonych włosach wyglądasz extra:rolleyes::rolleyes::rolleyes:mmmmm laseczka
danka-Tobie to nie tylko posta wcięło!:-D:-D:-Di Ciebie też osatnio!:-Daaaaaaaaaaaaa i NIE PRZESADZAJ z rudością ,bo nas oczy będą boleć u agentki Neomi!:-D:-D:-D
brydka-Ty nie rzygaj tylko na imprezkę się szykuj:-):-):-):-D:-D:-D:-D
monika 1213-współczuję i zazdroszczę..juz pisałam kiedyś!:happy::happy::happy:kochana zleci! juz Ty to wiesz najlepiej:yes::yes::yes:
k&f-fach w łapce widać!!!:laugh2:
a jak tam Fabianek? nie śniłam mu się w nocy?:-p:-D:-D
naomi81-jak coś to się piszę..mam nadzieję,że wypali..:confused::confused::confused:
dziewczynki wybaczcie mi dzisiaj ale wszystko zaczyna się mi układać i jestem szczęsliwa i ma moj zwykły humorek..:sorry2::sorry2::sorry2::eek::-D:-):rolleyes::rofl:
pozdrawiam Wasochane..
 
aniteczka - tak to jest, ze po deszczu wychodzi slonce ;-):-)

niunka - fryzurka supcio, mozesz zapytac Kasie, czy by mnie tez ciachnela, bo pisalam do niej na priva i nic nie odpowiada :-( wpadniesz jutro po ta bramke?

danka - a no mieszka sie super, tyle, ze ciagle balagan, jakos nie moge sobie z tym wszystkim poradzic, ciagle nowe pomysly..... ale sasiadow mamy super i landlordow, we wszystko nas tu w okolicy wprowadzili, jakby co to nawet mamy nianie, jak mama juz wyjedzie :-)

monika - no czekamy razem z Toba, moja najlepsza psiapsiolka tez zostala mama 2 dni temu, to bede teraz pamietac o urodzinach Twojego Kubusia, bo w tym samym dniu :-):-) i wypoczywaj teraz w te ostatnie dni
 
Witam laseczki przy porannej kawce :-):-):-)
Kasiu najważniejsze że jesteście zadowoleni i milo mieć takich sasiadów SUPER :tak::tak::tak::-):-):-):-)
Anitka z tą rudościa to ja dopiero zaszaleje jak pojade do Polski wtedy będzie mnie z kilometra widać ;-);-):tak::tak::tak:
 
Hej Kobitki!
Ja juz po kawce i niestety malo pomogl bo czuje sie jak zombi hehe Olivka ma katar i niestety w nocy kiepsko spala wiec ja przez nia tez:-(
Abi juz druga nocke bez pieluchy spi i wysadzalam ja 2 razy i jak narazie sucho:tak:
Naomi ja bardzo chetnie wpadne o ile nie zapomne hehe bo ostatnio mam troche na glowie;-)
 
hejk
Ja w trakcie sprzatania, jeszcze tylko podlogi umyc i wsio.
widze ze sie troszkie ruszylo i cos naklepalyscie.
dzieki kobitki, mnie tez sie podoba tylko troszkie wkurza mnie grzywka, bo nie uklada sie tak jakbym chciala.:wściekła/y:
Kasiu.j- wpadne dzis ok 16.
Mysle ze nie bedzie problemu z ciachaniem u Kasi , ale to ty musisz sie z nia dokladnie umowic co i jak.
 
Aniteczka nie pękaj, Ja już mam piątek zaklepany :-D
Niuńka no weź nie rób scen i załatwiaj se wyjście, jak coś mój K może zostać z Szykmiem :-D A co do fryzy to bardzo ci pase, sama myślę o grzywce, bo jakoś nijak mi :-) Pogoda piękna więc pewnie śmigniem nad rzekę po obiedzie, ale miejsce na wypasie Gloria mi pokazała :rofl2:
Cabell Ja ci powiem tak, zaprośmy fankę, chętnie z waćpanną zatańczę, a przy procentach opowiem historię swojego życia, bo po co ma się domyślać co się u mnie dzieje ;-):-D
magda a ty co milczysz ?
Monika, no no i powiedz jak stersika to masz co, ale zazdroszczę ci na maksa, może nie tych 9 mieszków ( choć ci zleciało ), ale tego bobasa małego bo mi tęskno za takim małym Olkiem :tak: no to co , miłego weekendu :tak::-);-)
 
reklama
no własnie nie mam ani stresika ani stracha ;-)
czuję sie najnormalniej na swiecie :tak:
chyba jakaś dziwna jestem :szok:
ale jutro to juz chyba powinnam torbę spakowac nie??


 
Do góry