reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Cześć dziewczyny. To i ja napiszę do Was. Cieszę się że u was ruch.
Monika :szok::szok::szok:To Ty jeszcze nie spakowana :szok::szok::szok::szok:. Co jak co ale Ty, nie obrażając nikogo (tzn Magdy, Brydki, Anity, Naomi, Kasi 1 i 2, Niunki, Danki, kurcze chyba nie ominęłam nikogo z osób które poznałam) wydawałaś mi się najbardziej rozsądna z tego grona. A Ty mówisz że jeszcze nie spakowana jesteś??? Ale liste masz?:-D:-D:-D:-D:-D
Życze Ci takiego porodu jak ja miałam. Ciach 2 godziny i po krzyku.
Niunka chciałabym Ci napisać że fryzura fajna.... ale nacisnęłam na ostatnią strone i z tego szoku że jest tu tego aż tak duzo zaczęłam pisać no i nie obejrzałam jeszcze zdjęcia.:-D:-D:-D Zaraz się cofnę i obejrzę, ale na pewno będzie ładnie. Też się ciąglę wybieram do fryzjera ale jakoś mi ciągle nie po drodze. A zarosłam że ho ho
Naomi to może i ja się do Was wcisnę. WIem, wiem obawiasz się o kanapę :-D:-D:-D. Postaram się nic nie rozlewać.:-D:-D:-D:-D Gratuluję dwóch zębów.
Aniteczka my już gadałayśmy więc nic Ci nie pisze;-);-);-);-)
Brydka Jak chcesz to ja z Toba pogadam. Chetnie posłucham historii Twojego życia. Ty wiesz że ja dopiero teraz oglądałam Twoje prace. Straszna ze mnie kleżanka, wiem. Ale są ładne. Z resztą inaczej sie ogląda pracę ludzi których się zna.

Zmykam teraz obiadek robić, bo zaraz chłop z pracy wraca.
 
reklama
Roksana do szpitala jadę w srode więc bez stresu kochana
z natury nie jestem panikarą i teraz tez podchodze do wszystkiego na spokojnie
a z tymi dwiema godzinami to chyba przesadziłas troszkę :tak:;-) ,z tego co pamietam ceraka w polsce 30 min i po krzyku ,więc nie sądze by tutaj miało to trwac dłużej :tak::-D


 
hejka dziewczynki:-)witam w tą piękną niedzielę:tak::tak::tak:
ja tam nosa za drzwi nie wysuwam,bo kurtkę wyprałam:baffled: ale tak jakoś przyjemnie jak słoneczko świeci od rana..
danka2003-czyżbyś za cel strzelniczy chciała robić?:-D:-D:-D:-)
monika1213-AŻ całe 3 dni i będziesz tulić w ramionach małe,kwilące zawiniątko....uhhh ale się rozmarzyłam:tak::tak::tak::-)
brydka-ja dopiero Twoje prace obejrzałam i jestem pod wrażeniem...na bibce oczywiście opowiesz mi jak to się robi,bo nie mam zielonego pojęcia:baffled::-):-)
niunka-no właśnie weź coś załatw,tak głupio jak się wyłamiesz:-D:-D:-D
cfcgirl-opowiadaj jak tam w pracy?:happy:jak Marysia? lepiej? co u Ciebie?:-):-):-)
agentko naomi:-D:-D:-D- i jak tam plany aktualne?
 
Witam
Jestem jakos pozbieralam sie do kupy - w zasadzie chcialam sie pozegnac bo w srode jade do polski - i za predko nie wroce:-:)-( - teraz to tylko szykowanie i musze sie nacieszyc mezem bo chyba tam umre z teksnoty tyle czasu :-(
Dziewczyny zycze Wam milych imprezek bo widze ze juz planujecie kolejne !!
Bede Was podczytywac w polsce jak tylko bede miala czas i powiem wam czy udalo mi sie wywalczyc dla mamy operacje !! trzymajcie kochane kciuki !!
Monika jeszcze 3 dni i synus bedzie w Twych ramionach - najlepszego zycze i zdrowka dla Was
Kasiu j - bede czekac na zdjecia nowego mieszkanka - musze zobaczyc ten palac :-):-):-)
Niunka fryzura poprostu faaaantastyczna !!
Cfc jak w pracy? Marynia zdrowa?
Brydka ja bede sledzic na biezaco i patrzec na BB czy piszesz do nas juz z Hiszpani :) trzymam kciukolce :rofl2:;-):-)
Reszte dziewczynek tez baaardzo sciskam i zycze kochane zeby wiosna zawiatala szybciutko tu do was - przykro mi ze kolejne imprezki i spotkania mnie omina no ale trudno nic nie poradze !!
 
no naprawde sliczna dzis pogoda, az sie nie chce siedziec w domku.

Bylam dzis po ten domek i jest super extra.:tak::-)oj Szymek i Fabik beda sie czeszyc.

A co do parapetowy to chyba nic nie wymysle:wściekła/y::-(
ide na obiadek
 
hej, jestem swiezynka na forum mamusiek. dopiero dolaczylam do forum łeeds i okolic, wiec melduje sie rowniez tutaj ;) mam na imie Marta, jestem mama 9,5 miesiecznego Szymonka i mieszkam w Leeds. pozdrawiam wszystkie mamy (szczegolnie znajome z Gronka)
 
kasiek 83chyba pisalysmy w tym samamy czasie.
Trzymkaj sie kochana , napewno wszystko sie ulozy , zobaczysz bedzie dobrze.
a kiedy wracasz?buziaczki dla was.

Kasiu,j- dzieki za bramkie , ale niestety musze ci ja oddac, bo ona na dole nie ma zabezpieczenie i Szymon nia szarpie :wściekła/y:i boje sie ze sie te plastiki polamia
takze chyba bede musiala cie ja oddac, mamy juz ja sciagnieta bo chyba bylaby juz polamana.
 
cześć dziewczynki.Witam w niedzielne popołudnie.Właśnie wróciliśmy z kościółka, mieliśmy jechać na spacer do Lister ale Marynia padła. NIezdrowo sie dzisiaj najadła- MCdonalda, ale na kaca najlepszy BigMac. Wpadli znajomi wczoraj i się gościliśmy.
Danka bułeczki wyszły pierwsza klasa, wszystkim smakowały ;-)
Kasiek miłego pobytu w kraju.Szkoda,że nie udało się spotkać nam przed wyjazdem. Trzymam kciuki za Twoja Mamę, wysyłam pozytywną energię...Będzie dobrze.
U nas oki.Marysia już zdrowa i mam nadzieje,że już będzie ok i żadna energia zła nie popsuje tego...A w pracy już się przyzwyczaiłam, Jest oki.Czekam na tłumaczenia świadectw i dyplomów i wysyłam na uniwerek. I dostanę odpowiedz. Mam nadzieje,że już niedługo się wszytsko wyjaśni
witam nowa koleżankę.Zaglądaj do nas jak najczęściej
Całuski i miłej niedzieli
 
Edyta z Magdą, a co wy razem szalałyśta ? ;-):-)
No Monika, napisz eska, koniecznie, ale to środy to jeszcze :tak:
Kasiek, trzymamy kciuki i się nie łam wszystko będzie dobrze, zobaczysz i dzięki wielkie, no Ja sama zagryzam zęby co to będzie :-D
Wymęczył mnie spacer i chce mi się spać, więc chyba zjem i włączę sobie seriala, teraz mam nowe, bo moje już się kończą cholera, szkoda, ale zawsze mogę się wkręcić w Scrubs, bo Polskich nie znoszę :-D Aniteczka, spoko pokaże ci :tak: Ja właśnie dostałam nowy sklep i starsznie się cieszę :tak:
Miłej reszty, dnia w sensie....
Edyta taki domek to nam by sie na biby przydał :-)
 
reklama
Do góry