reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

Noami, dziekuje serdecznie za zaproszenie! :-) jest mi bardzo milo,ze pomyslalas rowniez i o mnie ;))) tylko ja zupelnie nie wiem jak sie dostac do Shipley z Leeds,czy jest polaczenie autobusowe (w sensie First)? :baffled: musialabym poszukac i kto wie,moze faktycznie wpadniemy z wizyta, chociaz pewnie bym sie czula troszke nieswojo- Wy wszystkie sie znacie, a ja taka owieczka... czarna :zawstydzona/y:;-)
 
reklama
acha sie wkurzylam pisalam i wcielo posta:wściekła/y::angry: co sie ostatnio dzieje.

Noami- nastepnym razem bede napewno.
Tuuunia- kiedys musi byc ten pierwszy raz :-)spoko tam beda same narwane babki:-p:-Dspragnione szalenstw
Madzia- ja kiedys musze do ciebie wpasc na kawusie ,
I need your help..please.( acha pewnie zle napisalam)ale co tam:-D
dobra koniec ide spac, nie chce mi sie juz tego wszystkiego pisac jeszcze raz
 
No Jak Cambell napisałaś na zamkniętym to dobrze, ale jak coś napisz mi i na pm, bo znam siebie i pewnie zapomnę :-D
Tunia kochana, ty masz połączenie poprzez pociągi zwane porządaniem, zawiozą cię wprost do Bradfor czy do Shipley, mój pracuje w Leeds w banku i też tu od nas jeżdzi pociągiem, co mnie zresztą zawsze rozwalało w Shipley, bo na parkingu stoją wypas fury, przychodzi 18, z pociągu wysypują się ludzie i idą do swoich aut :szok::-D Madzia fajnie że będziesz, bo Niuńki to szkoda :-( Kasia Fabiankowa się melduje czy też nie ?!
No i nie wiem kto jeszcze, ale Danka musowo zapiekanki, no w życiu takich perełek nie jadłam :-D
Monika to już jutro a ja już ciągle o tobie myślę pracując :-D idę się ubrać, bo zaraz Gloria przyjedzie z Otley i jedziemy do przedszkola, moje dziecię dzielnie zaczyna tuż po wielkanocy :tak::-D
 
Tuunia, ja juz nie mieszkam w Shipley, musze zmienic dane na BB, bo o nich zupelnie zapomnialam. Ale do Bradford Interchange na pewno bez problemu dojedziesz, a stamtad sporo autobusow do mnie jezdzi, jakies 15min drogi: przystanek Odsal Fire Station dla 363.622.623.625.626.627, lub Glenfield Mount dla 268, tuz za rondem. Z tego pierwszego spacerkiem juz 4min do mnie, a z drugiego 3min. Dostep do mojej uliczki jedynie od Cleckheaton Rd!! Najlepiej sobie popatrz na http://www.metrojourneyplanner.info/welcome.do, bez problemu znajdziesz polaczenie.
CfCgirl, mój maz tez nie byl zadowolony, ze robie ta imprezke tylko dla babeczek, ale z bolem sie zgodzil. Wychodzi do szwagra na wieczor, ale Emilke mi zostawia, a ja licze na to, ze mala pojdzie spac jak to zwykle bywa o 19tej i nie bedzie robila przeszkod. Ale powiedz mezowi, ze niedlugo na pewno spotkamy sie juz w parach.
A co do twojego pytania, to niczego nam nie brakuje, wiec prosze nic nie szykowac, naprawde dziekuje:tak:.
 
Ostatnia edycja:
Monik, jak pisałam na gg, czekam :tak::-);-) Spokojnej kochanie, no mówię, na maksa ci zazdroszczę :-)
Za chwilkę świeże powietrze poczuje, nareszcie okna na oścież pootwieram, wiadomo :-)
No i Cambell dzięki za mejka dobra kobietko.
laseczki, ale się cieszę z tego piątku, marzenko wpadnij i ty :-)
A ktoś wie wogóle o składzie, któź to się z nami zabawi ?!
A co do par Cambellowa to jak najbardziej mi to pasuje:-)
 
Hej!
My juz po play grupie, gosciach, spanku i teraz szykujemy obiadek hehe
Monia Powodzenia kochaniutka!

Ja dzis probowalam cos wskurac w sprawie domu socjalnego ale niestety nic sie nie udalo szczerze to juz mam dosc czekania.

I jak szykuje sie jakies spotkanko w tym tyg?
 
reklama
Z tego co naliczyłam będą : Brydka, Cfcgirl, K&F, KasiaJ, Danka, Aniteczka, Roxana moja siostra M&V też przyjdzie. Nie pominęłam kogoś?
Tuunia, Oleska, to jak wpadniecie?
Monika z wiadomych przyczyn :-) nie będzie (czekamy na dobre wieści), niuńka nie może, Aguś też nie przyjdzie, Kasiek83 w Pl. Ale chyba jest jeszcze kilka pozostałych dziewczyn...
 
Do góry