reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

witam wszystkie dziewczyny.pisze pierwszy raz na wszym forum Mamuski z West Yorkshire.pisze bo postanowilam poznac nowe dziewczet.ogolnie to udzielam sie na Mamy z bradford i okolic.ale im wiecej bede pisac tym lepiej ,nie:-p
mam na imie agnieszka,jestem mama 9miesiecznej nikolki i mieszkam na bd9.
witam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
witaj agnieszko na forum!
Noami cos mi sie wydaje ze nie bende mogla przyjsc musze przelozyc moja klijentke na piatek - mialam ja na sobote ale moj maz musi isc do pracy w sobote.:wściekła/y::wściekła/y: postaram sie cos wykabinowac.Taka jestem wsciekla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Monika powodzenia!
 
hej kobitki:-):-):-)
ale żescie natworzyły:-D:-D:-D
kurde ja się oczywiście wybieram do Ciebie naomi..ale proszę o adresik na priva:baffled:,bo się coś nie mogę połapać z Twojego opisu..:happy:
hmmm coś do jedzonka na pewno tak? co macie w planach? żeby mi się nie powtórzyło:-D:-D:-D no i reszta? hmmm:confused::confused::confused:sie pomiesza ...i się będzie działo:rofl2::rofl2::rofl2:
dziewczynki moje gg: 11264621
jak coś to piszcie,bo ja nie mam Waszych numerów:-:)-:)-:)baffled:
 
hejka
witam nowa kolezankie:-)
smutno mi jakos ze nie bede na parapetowie.:-(no ale nic sila wyzsza.

Monis- nie dokonczylysmy klepac, trzymam kciukasy. buziole
 
Witamy nową koleżankę, miło nam Cię poznać :-D Ja mieszkam we wśi Menston, więc mam do was najdalej, no i mam już prawie 3 latka w domu, zostało nam kilka dni bo urodził się 1.04.2006 :-)
Kasia fabiankowa nie rób scen, no wiesz obie odpadniecie ?! Nie wiem jakoś cienko będzie bez składku całego, ale no dobra.
Anita, teraz jak podałaś gg to uważaj na " spam ", bo Cię tysiące zaatakują :-D
 
26164398.png

MONIKA WIELKIE WIELKIE GRATULACJE DLA CAŁEJ RODZINKI
WITAMY CIĘ KACPERKU NA ŚWIECIE...
976143zair342r1f.gif
 
serdecznie gratuluje narodzin synka Monika!!! super wiadomosc! :tak::-D
dziewczyny, jak wiecie cos wiecej (waga, wzrost i rodzaj porodu) to napiszcie, bo pewnie wszystkie ciekawe :-)
 
Monia miała zaplanowaną na dziś CC, mój mi napisał, że Monia wysłała eska, że urodził się o 9.29 i ważył 3520 :-D Ja już nie wiem dokładnie ale się dowiem, czekam na wieści kiedy można pojechać do nich :-D
 
reklama
monika gratulacje!
buziaczki dla juniora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry