reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki z West Yorkshire

reklama
Monika1213- ale cudny, zreszta oba chlopaki Ci sie udaly jeszcze raz gratuluje!!!!!!!!!!

Dziewczyny super ze spotkanko Wam sie udalo ale pochwalcie sie fotkami;-)
 
Dobrywieczor,

Agus - fotki robily Aniteczka i Naomi, a skoro nie wklejaja to moze niewyszly ;-) albo sa niecenzuralne :-D

A mnie dzis moje sasiadki wyciagnely na pokaz mody. Poogladalam troche ciuchow i jak to ja nic oczywiscie nie kupilam :baffled::crazy: A moj maz sie cieszy, ze fajnie miec taka zone...... :dry:
 
hej dziewczynki witam w piękny dzionek:-):-):-)
monika-gratuluję jeszcze raz śliczneeego synusia:-):-):-)

ja tylko na chwilkę i zaraz spadam;-)
fotki są są:tak::tak::tak: tylko muszę mieć chwilę żeby je przerzucić i powklejać:tak:
zobaczę wieczorkiem co się da zrobić;-)
kasiaj-ojjjjj są niecenzuralne niektóre:-D:-D:-D:-D
 
Monika gratuluje serdecznie przecudnego synka!!! PRZESLICZNY JEST :tak::tak::tak:taki maly slodziutki aniolek (az mi sie te czasy przypomnialy...:-D)

Aniteczka co do netu, to ja rowniez Virgina nie polecam :no: kicha jak nie wiem co- predkosc mala puszczaja, zamula i czasem w ogole nie ma i nawet chamy nie przeprosza a placic trzeba!:wściekła/y: Slyszalam za to,ze w O2 od niedawna jest net- spora predkosc po przystepnych cenach. ja na pewno dowiem sie co i jak i raczej sie przerzuce na nich wlasnie, jak nam sie obecna umowa skonczy.
pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn :-)
 
Cze wszystkim nazywam się Monika( mam 3.5 letnia Veronice) i jestem siostra Noami:-)!chciałabym dołączyć do waszego miłego grona:-D. Byłam na ostatnim spotkaniu u Noami i poznałam parę mamusiek,tylko niestety wyszlam najwczesniej jak się dopiero impreza zaczela rozkrecac:-(ale to dlatego ze sie nie dogadalam z moim mezem!Troche zaluje bo slyszalam ,ze bylo smiesznie,ale coz moze nastepnym razem :happy: .
 
reklama
No i kozak, siemasz Monika :-D
magda czy ten plus to coś o czym myśle ?
Kurna no nie mogę znaleźć tego co chcę, nie wiem, może ty dojdziesz.
Monika widziałam cię na zdjęciach tak , w czerwonym golfie ?!
Virgin się nadaje nie powiem na co :-D
Magda poszukaj bo ja w różowym nie mam, w żółtym też no
 
Do góry