reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez kati83, 4 Kwiecień 2011.

1. kati83

kati83 Moderator

Dziewczyny jak chcemy się spotkać to nie będziemy pisać w wątku "Warszawskim";-)
    Dlatego założyłam nowy.

Traschka jesteśmy "za" parkiem pszczyńskim

Kiedy i same czy z rodzinkami, jeśli same to Misialina nie ma problemu pojedziemy razem będzie raźniej :-) a w sumie nie chciałabym tak daleko jechać sama (mam jakieś 45 km).
    Chyba że z mężami i dzieciaczkami (mój M. pewnie chętnie pojedzie porobić fotki w parku więc mam go z głowy ;-)).

A swoją drogą na rynku są dwie wyśmienite lodziarnie :-D:-D:-D

2. Silva

Silva Mamusia Szymusia

No to życzę Wam miłego spotkania:)

3. reklama
  4. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Trzymam kciuki za spotkanko no i wstawienie fotek Was nie ominie - a co :tak:

5. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

Dołączam do życzeń - takie spotkanie to strasznie fajna sprawa :-D

6. Misialina

Misialina Fanka BB :)

Ja bym tam chłopów nie brała...mój jakoś mało chęci wyraża...powiedział o czym ja będę z Wami gadał...więc chyba lepiej bez

7. aaga1407

aaga1407 Mama Julki (ur. 29.01.07)

moim zdaniem bez facetów lepiej:-)

8. traschka

traschka Mama Marysi

ALe super że tyle chętnych! aaga ogromnie się cieszę, że do nas dołączysz! Faktycznie Trzebinia nie tak daleko:)

Ja tam myślę, że bez facetów lepiej, będą się tylko nudzić z nami, ale jak skoro co poniektórzy sami mogą wypełnić sobie czas fotografując park to nie mam nic przeciwko:)
    Ja pracuję do 16 kwietnia (sobota) i potem mam już wolne więc mi po tym terminie będzie łatwiej, ale jeśli chcecie spotkać się szybciej to spróbuję się jakoś zorganizować. Czy chcemy się spotkać "na gotowe" i siąść w lodziarni / kawiarni / restauracji
    czy też wolimy przygotować coś same i zrobić piknik? Mi się pomysł pikniku podoba ale wtedy spotkanie jest ściśle zależne od pogody i nie wiem czy wszystkie chętne na mniej komfortowe warunki.

9. kati83

kati83 Moderator

Traschka mnie też lepiej po 16 kwietnia pasuje bo tato jeździ do 14 na rehabilitacje (a musiałabym od niego pożyczyć auto) a ja mam wizyte 15 a 16 na urodzinki idziemy.
    Pomysł pikniku super :-) no tylko ta pogoda... wtedy trzeba by było sie zgadać z dnia na dzień praktycznie, ale jest to mozliwe :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
    Upichcimy coś i spotkanko gotowe :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

10. reklama
  11. traschka

traschka Mama Marysi

rewelacja! A na deser lody na rynku:)

12. marta24

marta24 Trójkowa mama:)

no super wam....a ja jak taka sirota:( sama jak palec chlip chlip ale serio udanego spotkania:)z calego serca wam zycze:)

Poleć forum