reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2011' rozpoczęty przez kati83, 4 Kwiecień 2011.

1. kati83

kati83 Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziewczyny jak chcemy się spotkać to nie będziemy pisać w wątku "Warszawskim";-)
    Dlatego założyłam nowy.

Traschka jesteśmy "za" parkiem pszczyńskim

Kiedy i same czy z rodzinkami, jeśli same to Misialina nie ma problemu pojedziemy razem będzie raźniej :-) a w sumie nie chciałabym tak daleko jechać sama (mam jakieś 45 km).
    Chyba że z mężami i dzieciaczkami (mój M. pewnie chętnie pojedzie porobić fotki w parku więc mam go z głowy ;-)).

A swoją drogą na rynku są dwie wyśmienite lodziarnie :-D:-D:-D

2. Silva

Silva Mamusia Szymusia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    No to życzę Wam miłego spotkania:)

3. reklama
  4. forever_young

forever_young Niemłoda mama Młodej

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Trzymam kciuki za spotkanko no i wstawienie fotek Was nie ominie - a co :tak:

5. ja-zolza

ja-zolza Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dołączam do życzeń - takie spotkanie to strasznie fajna sprawa :-D

6. Misialina

Misialina Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja bym tam chłopów nie brała...mój jakoś mało chęci wyraża...powiedział o czym ja będę z Wami gadał...więc chyba lepiej bez

7. aaga1407

aaga1407 Mama Julki (ur. 29.01.07)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    moim zdaniem bez facetów lepiej:-)

8. traschka

traschka Mama Marysi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ALe super że tyle chętnych! aaga ogromnie się cieszę, że do nas dołączysz! Faktycznie Trzebinia nie tak daleko:)

Ja tam myślę, że bez facetów lepiej, będą się tylko nudzić z nami, ale jak skoro co poniektórzy sami mogą wypełnić sobie czas fotografując park to nie mam nic przeciwko:)
    Ja pracuję do 16 kwietnia (sobota) i potem mam już wolne więc mi po tym terminie będzie łatwiej, ale jeśli chcecie spotkać się szybciej to spróbuję się jakoś zorganizować. Czy chcemy się spotkać "na gotowe" i siąść w lodziarni / kawiarni / restauracji
    czy też wolimy przygotować coś same i zrobić piknik? Mi się pomysł pikniku podoba ale wtedy spotkanie jest ściśle zależne od pogody i nie wiem czy wszystkie chętne na mniej komfortowe warunki.

9. kati83

kati83 Moderator

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Traschka mnie też lepiej po 16 kwietnia pasuje bo tato jeździ do 14 na rehabilitacje (a musiałabym od niego pożyczyć auto) a ja mam wizyte 15 a 16 na urodzinki idziemy.
    Pomysł pikniku super :-) no tylko ta pogoda... wtedy trzeba by było sie zgadać z dnia na dzień praktycznie, ale jest to mozliwe :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
    Upichcimy coś i spotkanko gotowe :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:

10. reklama
  11. traschka

traschka Mama Marysi

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    rewelacja! A na deser lody na rynku:)

12. marta24

marta24 Trójkowa mama:)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no super wam....a ja jak taka sirota:( sama jak palec chlip chlip ale serio udanego spotkania:)z calego serca wam zycze:)

Poleć forum