reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

kati83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Grudzień 2009
Postów
4 734
Miasto
Śląsk
Dziewczyny jak chcemy się spotkać to nie będziemy pisać w wątku "Warszawskim";-)
Dlatego założyłam nowy.

Traschka jesteśmy "za" parkiem pszczyńskim

Kiedy i same czy z rodzinkami, jeśli same to Misialina nie ma problemu pojedziemy razem będzie raźniej :-) a w sumie nie chciałabym tak daleko jechać sama (mam jakieś 45 km).
Chyba że z mężami i dzieciaczkami (mój M. pewnie chętnie pojedzie porobić fotki w parku więc mam go z głowy ;-)).

A swoją drogą na rynku są dwie wyśmienite lodziarnie :-D:-D:-D
 
reklama
Ja bym tam chłopów nie brała...mój jakoś mało chęci wyraża...powiedział o czym ja będę z Wami gadał...więc chyba lepiej bez
 
ALe super że tyle chętnych! aaga ogromnie się cieszę, że do nas dołączysz! Faktycznie Trzebinia nie tak daleko:)

Ja tam myślę, że bez facetów lepiej, będą się tylko nudzić z nami, ale jak skoro co poniektórzy sami mogą wypełnić sobie czas fotografując park to nie mam nic przeciwko:)
Ja pracuję do 16 kwietnia (sobota) i potem mam już wolne więc mi po tym terminie będzie łatwiej, ale jeśli chcecie spotkać się szybciej to spróbuję się jakoś zorganizować. Czy chcemy się spotkać "na gotowe" i siąść w lodziarni / kawiarni / restauracji
czy też wolimy przygotować coś same i zrobić piknik? Mi się pomysł pikniku podoba ale wtedy spotkanie jest ściśle zależne od pogody i nie wiem czy wszystkie chętne na mniej komfortowe warunki.
 
Traschka mnie też lepiej po 16 kwietnia pasuje bo tato jeździ do 14 na rehabilitacje (a musiałabym od niego pożyczyć auto) a ja mam wizyte 15 a 16 na urodzinki idziemy.
Pomysł pikniku super :-) no tylko ta pogoda... wtedy trzeba by było sie zgadać z dnia na dzień praktycznie, ale jest to mozliwe :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Upichcimy coś i spotkanko gotowe :biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
reklama
Do góry