reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze śląska i okolic

reklama
jak kilka lat temu mozna było mieć fajną robote w niemczech za jeszcze fajniejsza kase to wtedy mój brat troche poszukał czy mamy jakichś przodków "zakamuflowanych niemieckich"
wink2.gif
i cholera sami polacy z dziada pradziada
biggrin.gif

więc wiem, że jestem na odpowiednim wątku
wink2.gif
 
Ja tam mam zakamuflowane geny niemieckie ale z nich nie korzystam.Mój dziadek miał obywatelstwo (niemieckim i polskim) ale w tych czasach nie warto tracic czas...Strasznie dużo załatwiania z tym.Tzn dziadek a tato mojej mamy już nie żyje od kilkunastu lat ale skoro moja mama nic nie załatwiała to wnukom jest ciężko się o cokolwiek starać.Moja babcia ma emeryture niemiecką do tej pory po dziadku.
Mój mąż mówi z kolei ,że mam korzenie SS-mana :zawstydzona/y: Głupol...
 
asinka super! cieszę się że jesteś chętna:)))

Ironia jadąc autostradą masz niecałe 100km do Pszczyny, a pobocznymi drogami zmieścisz się w 80 więc daleko nie masz! Zapraszamy:)))

Katamisz ja też zakamuflowane niemieckie geny do których staram się nie przyznawać:) Tylko mój M. czasem wykorzystuje tą wiedzę jak chce mi dopiec:)))
 
Ironia, Asinka fajnie ze sie piszecie na spotkanie.
Co do wzoraj poruszanego tematu spotkania w plenerze i zrobienie pikniku t super pomysł, ale... no własnie zawsze jakies "ale":-D. Szczerze powiedziawszy jak dla mnie opcja z kocem bez wygodnego siedziska jest raczej kiepska, wysiedze tak ok 5 minut. wobec czego ja osobiscie byłabym jednak za jakąs kawiarnią najlepiej z wygodnymi fotelami:-D. Co do terminu to mysle ze trzeba sie w miare szybko decydowac bo kazda z nas do Pszczyny troche ma i im bardziej zaawansowana ciąża tym trudniej bedzie dojechac
 
CO powiecie na 17 kwietnia - niedziela? DO 16 będzie mi bardzo trudno a potem są już święta.
Czy któraś z was zna jakieś fajne miejsce w Pszczynie? Ja przyznam się szczerze, że niespecjalnie więc może któraś z was coś poleci. Wiem, że na rynku jest sporo kawiarni więc zawsze można się spotkać na rynku i wybrać coś, co nam wpadnie w oko ale lepiej mieć jakiś punkt zaczepienia. Myślałam o godzinach porannych niezbyt wczesnych, np godz. 10. ??

Z chętnych mamy na dzień dzisiejszy:

1. ja traschka:)
2. kati83
3. Misialina
4. aaga1407
5. asinka85
6. Ironia

Napiszę jeszcze priv do Dagamit, ona ma blisko więc może będzie chętne.

Dziewczyny wypowiedzcie się co do terminu, godziny i miejsca, jeśli coś nie pasuje to najlepiej od razu przedstawcie swoje propozycje żeby znaleźć dogodny dla wszystkich termin:)
 
Grunt to jak to się mówi męska decyzja, choć Ci mężczyźni ostatnio....:-( Ja w Pszczynie byłam raz, pamiętam li tylko pałac i park - ładnie tam :-)
 
reklama
Do góry