reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
9cefd9ceb466b52c.jpg
 
reklama
Markitoza wiem :tak: ale przy dziecku
nie zrobie tego tak jak teraz
zresztą musze ją trochę podgonić do wyjścia :laugh2:
Śliczne te jesienne zdjątko :tak:

Trysia Milenka dziękuje za buziaczki :-D:tak:

No to 2 pokoje i kuchnia zrobione :tak:
powywalałam wszystko z szafek i zrobiłam małe przemeblowanie z wycieraniem wszystkiego
naskakałam się trochę :shocked2: padam z nog :-p
ale jestem z siebie dumna :-)
mężuś grzecznie pomagał :tak:
jeszcze wyciera podłogi :cool2:
Plany na jutro :
rozmrozić i wyszorować lodówke
i piekarnik oraz zrobić w końcu
wielkie prasowanie :dry:
 
Witam kochane!!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj romawiałam z baśką i dostałam reprymende ze nic sie nie odzywam na bb no i miała racje:tak::tak: Ale poprostu doba jest za krótka a obowiązków przybywa.

Napewno nie nadrobie postów ale tyle zdążyłam zauważyc ze nasza Monysia dalej dwa w jednym:-) a jaka czyścioszka uuuuuuuuu zazdroszcze Ci kochana werwy:tak:

Doczytałam sie również że jakies spotkano planujecie w Rybniku!!!!!!!!!!!!! Świetnie nareszcie cos po blisku, no to tylko data musi pasnować.

A u nas wszystko okej Kubus rosnie jak na drożdżach zaczyna duzo słówek powtarzać wogóle to rosnie z niego jakis tancerz-piosenkarz-rajdowiec:-D:-D
Jestesmy równiez po trzech lekcjach kursu języka angileskiego dla maluszków, Kubie bardzo sie podoba /zabawy piosenki tańce i nowi koledzy, bo tak sie złozyło że w grupie jest tzrech chłopców:tak:/
A u mnie to duzo pracy /projekciki sie kocą;-):-D/, no i projekt domku zakupiony teraz siedze i kombinuje nad ,ałymi zmianami zanim oddam go do adaptacji no i pełno urzedowego załatwiania ale na wiosne mam nadzieje że ruszymy do boju:-)

Ewcik - miałas dac mi znac jak uda ci sie z nowa pracą oj ty ty. Czyli co CCC w Żorach???

No to całuski dla wszystkich i mam nadzieje że uda mi sie częściej zagladać

aaaaaaaaa Dla wszystkich roczniaczków wszystkiego naj naj naj lepszego!!!!!!!!!!!!!
 
No no Titek zadowolony że hej.

Monysia jestem pełna podziwu.

Jutro super obiadek w restauracji z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wielkie pakowanie a w piątek siup do Bukowiny Tatrzańskiej.

Jeszcze po imprezce idę delfinować łazienkę.

Czekamy na rozdwojenie Monysia, oj nie śpieszy się Milence.

Prawidłowo mojej się pośpieszyło a potem wyjść nie chciała :szok::szok:

A Milenka zrobi siup i wyskoczy powitać rodzinkę.
 
hej babolki !!!

oczy przcieram ze zdziwienia że Tu taki ruch :szok:

Ja w sobote 20-tego odpadam bo nie mam auta bo P cały dzień na ślubie a ja o 15 mam sesje plenerową !! Jedynie co to 21-go a potem wyjeżdżamy i nie damy rady ....


Monysia no jak juz szalejesz ze sprzątaniem to tuż tuż !!!!

Kubusiowa witaj !!! Liwia tez chodzi na to !!! :-) tj Academy Kids ??? Fajnie jest bo spiewają, tańczą, bawią sie !!!

Markitoza ładna jesień :-)

Czarnulka jak ładnie poprosisz to sie zgodzi :-D i poświęci :laugh2:



narazie papapapap
 
Kaśka fajny ten Twój mały biznesmen :-):tak::-)

Kobitki mam nadzieje że tuż tuż :-D ale jakoś
nie specjalnie czuje żeby jej się chciało zobaczyć
mnie od 2 str :-D chyba się pogniewała
bo i kopie jak szalona :tak:
 
reklama
Hejka:-)

kaśka - ale przystojniaczek z Piotrusia hhohoho. :-D:-D

justyna - nasz system nauki opracownay przez Helen Doron Baby"s Best Start, też polega tak jak ty piszesz na zabawie, tańcach itp:-) Dla mnie to tez zabawa dzieki tym zajęciom poznałam inne zabawy :tak:

monysia - posprzatane juz wszystko???

miłego popołudnia, wpadne wieczorkiem:tak::-)
 
Do góry