reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

Czarnulka moja znoajma jezdziala po 4 aptekach, bo w pierwszej kupiala wlasnie taka wycofana serie, naszczescie w przychodni mieli wykaz i sie zorietowali, potem jezdziala po aptekach, w kotrych nie mieli zielonego pojecia o wycofanych seriach - koszmar.
Nie doluj sie wazje, ze juz jest OK.

Przyszlamama witaj, ja jestem z Tychow i mam juz trzylatke.

Monysia widze, ze przez porodem masz sporo energii. Ja dzien przez rozwiazamien jeszcze po Katowicach biegalam i zalatwialam z Rafalem sprawy.
Dbaj jednak o siebie, zamiast brac sie do roboty, to moze wylez ta chorobe.

Ja zabieram sie za ostre sprzatanko, jutro rodzinna imprezka z okazji urodzin Soni. Jak mi sie nie chce....

Pozdrawiam,
 
reklama
Witam z rańca!

Ja mam dzis daremny nastroj bo jutro zaczynam zajecia :dry::wściekła/y: A tak bylo milusio od lipca:tak: Mialam nadzieje na jakis spacerek dzisiaj z Oliwka ale nic z tego bo leje, jest szaro, buro i paskudnie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Trysiu Ty wazeliniaro :-p:-D:-D:-D:-D:-D a tak swoja droga to czemu na forum taka cisza z Twojej strony od kilku dni:confused::-(

Czarnulko caluski dla Emi :-) najwazniejsze ze juz jest wszystko w porzadku :tak:

Kubusiowa jak milo znow widziec Twoje posciki :tak::-) Pisz czesciej!!!!!!!!!!

Monysiu skoro masz az taki zapal do sprzatania to moze wpadniesz mi posprzatac :confused::-p:-D:-D:-D Kuruj sie Dziewczyno!

Sandros juz 3 latka :confused::szok: Szok, jak te nasze Dzieciackzi szybko rosna :-(

Diablica ale co to za imprezka jak na trzezwo :confused::-p:-D:-D:cool2:

Makitoza ja tez chche w gory!!! A nie na uczelnie, buuu.. :-:)-:)-:)-:)-(

Anian oj jak dawno CIe tu nei bylo :szok::-( Pisz co tam u Was nowego :tak::-)

Justys a Ty to co, zapadlas sie pod ziemie w tym Pszowie :confused::-p:-D

Witam nowa Mamusie-napisz cos wiecej o sobie :tak:
 
Sandros ja z Rafałem biegam na spacery
i sprzątam :-D:-D:-D

Jasne wszystkim posprzątam ale nie ma
nic za darmo :-):-):-)

Humorek się polepszył :tak::tak::tak:

Wszystkim nauczycielom którzy obchodzą dziś swoje świętoWszystkigo Najlepszego !!!
:-):-):-)
 
To dzisiaj ja wrzuce kilka najnowszych fotek mojej Kruszynki ze spacerku :-)

hpim1060vv1.jpg


hpim1061wh6.jpg


hpim1062sp5.jpg


hpim1064il5.jpg
 
Buuu.... Ale tu dzisiaj pusto :-:)-:)-(Mialam nadzieje ze dzisiaj z kims tu sobie pogadam bo caly weekend bede na uczelni a tu nikogo prawie nei ma przez caly dzien :-(
 
cześć jestem mamą prawie pięciomiesięcznej Wiktorii
jesteśmy z katowic
dotychczas od czasu do czasu na forum mam maj 2007, ale z chęcią podzielimy się przeżyciami z mamami ze śląska:))
 
reklama
Czarnulka - napisz mi jakie to były serie szczepionki skojarzonej???? Mały był szczepiony taką serią A 20CA26OB A20CA28OD A20CA294B Wystraszyłam sie teraz i mam nadzieję, ze mały nie miał serii wycofanej.
 
Do góry