reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witajcie, ja tylko na chwileczkę ale udało mi się nadrobić zaległości od piątku... chciałabym Wam tylko powiedzieć że jestem z Wami moim całym serduchem...
jestesmy po łikendzie i troszkę jestem zmęczona bo jechalismy wczoraj bardzo długo bo z przyczepką kampingową, jak slimaczki ze swoim domkiem.Super sprawa ale jechać z tym to troszkę męczące bo jak juz jechalismy na autobanie 110/120 to byłooo maxxxxxxxxx.POgoda dopisała rewelacyjnie,troszkę nas opaliło mimo tego że wiekszość czasu spędzaliśmy w cieniu...

Luczynka i Czarnulka gratuluję postępów Waszych dzidziorków,cudowne przeżycie jak widzi się te postępy...pamiętam jak Macko nie chciał raczkowac za to chodzić na tych swoich maleńkich nóżkach to próbował jak skończył poł roczku, skończył roczek to sam się puścił i nawet nie wiedział o tym,bo wczesniej to trzymał sie ręki mamusi:-):-) ,czuł się pewniej z podporą w postaci ręki dorosłego... do dziś lubi chodzic za rączkę... ;-);-);-) jak przechodzimy przez drogę to zaraz woła mamusiu daj mi rękę...
też się pochwale moim szkrabem jeżeli mogę..jest może gabarytowo mniejszy od swoich rówiesnikow ale kumate i rozgadane to moje maleństwo nieobadanie... zaczyna sobie juz sam pisać literki na tablicy i mowi mamusiu zobacz co to literka jestesmy na etapie pisania T jak Tata i H jak Halinka i P jak Pati... Dziabąg z niego nieobadany;-);-);-)A do tego wczoraj sprostował jak powiedziałam ze mam dwojke dzieci, powiedział nieprawda, Tomek jest Twoim mężem, ale sie ubawilismy....

Monysiu, życze Wam wytrwałości i opatrzności Bożej bo tego Wam potrzeba niezależnie od tego jakiego jest się wyznania...Trzymaj się dzielnie i uważaj na siebie. Nie wiem co Ci powiedzieć więcej ale w takiej sytuacji to chyba jedynie to co powiedziałam.

Czarnulka a Ty widze chorowitko jak nie ząbek to jakies nerkowe sprawy, kuruj sie kuruj i uważaj na nerki bo to nie ma żartów.....

Domisia, no to życzę Ci miłego pobytu w kraju i napisz jak będziesz miała chwile coś więcej o Was, ślij więcej zdjęć jezeli mozesz:-):-)

witaj basienkaw cieszymy się do nas dołączyłas..:-):-) Może jeszcze jakieś zdjątka podłączysz do pościka

luczynka no to nabieraj sił po odwiedzinach i kurujcie się, zdróweczka Wam życzę jak najlepszego i nie denerwuj się więcej bo skończy się to zawałem, oczywiscie Twoim!!!

martaglo mam do Ciebie pytanko, poniewaz zastanawiamy sie nad kupnem takiego fotelika do rowera, czy masz juz wyrobione zdanie na ich temat, jakie one są cięzkie i na ile to jest wygodne dla dzieciaczka i bezpieczne oczywiscie no i ile płaciłas za taki fotelik...bo mam dylemat, oglądałam na allegro z dwoch firm były włoski Romet i jakis niemiecki nie pamiętam juz nazwy firmy...ale chyba na K...dzięki za ewentualne info !!!!

anian uważaj z tym słonkiem, ja tez lubie byc opalona latem ale ostatnio troche zwolniłam tempa...;-);-) a moj Maćko tez juz zaliczył dzis kąpiel w prawdzie w misce i to w bloku ale zadowolony był bałdzooooo....
Pozdrowionka dla WSZYSTKICH TYCH KTORYCH POMINEŁAM W TYM POŚCIE :-):-):-) BUZIACZKI
 
reklama
To teraz ja robię wykład Trysia dla Ciebie o foteliku:

ed17beba6941b664.jpg



My mamy taki foteli ale w innym kolorze.
To jest zdjęcie z aukcji wystawionej na allegro.
Kupowalismy na allegro używany bo taki fotelik 4 punktowy 2 lata temu kosztował kupe kasy.
Kupiliśmy go bo jest wysoki głowa 4 latce nadal się opiera.
Reguluje się szelki i te plastkowe podpórki na nóżki.
Ma oparcie.
Nogi są zabezpieczone i nie wpadną w szprychy.
Jest na pałąku także fajnie amortyzuje krawężniki.
Do 25 kg, tapicerka zdejmowana przypianana na rzepy
Nie ma funkcji leżenia ale na tym nam nie zależało.
Pałcilismy stówkę firma OK Baby ma TIFF niemiecki.
Są teraz nówki nowsze modele tego fotelika ale na dwa pasy zapianane.
Może jutro wkleję moje fotki 4 latka w tym foteliku.

3a6284b550d352e0med.jpg

Nie polecam takiego bo głowa jest w powietrzu a według mnie powinna się opierać.

To tyle
 
Bassienkaw - witaj, ja pracuję w Mysłowicach, a mieszkamy pod Mysłowicami

ja padam na ryjek. dwa pierwsze szaloen tygodnie za mną. teraz czekają mnie dwa kolejne
 
a i Kubusiowa - meldowała, że Kuba w drodze ok. pogoda jest. no i w sobotę już obalala szampanika małpiatka jedna

Bassienkaw - pisz cosik więcej o sobie
 
Nie wiem co więcej pisać o sobie. Ja obecnie mieszkam na Bończyku, odliczam powoli do ślubu, bo coraz mniej już, zastanawiam się czy uda mi się zmieścić w sukienkę, dobrze że wypożyczam i udało mi się wcześniej wybraną zmienić, bo miałam bardzo małą, a teraz dosyć przytyłam
a poza tym dla zainteresowanych trochę moich fotek, z ostatniego okresu
Mamu
 
Trysiu kochana ja to juz się rozsypuje ;-) A tak poważnie to będe musiała iść do lekarza,bo nie chcę by to gorzej bolałao :-( A postępami szkraba chwal się jak najwięcej! Uwielbiam czytać i pisać o postępach naszych maleństw :-) Gratulacje dla dzielnego maleństwa za postępy literkowe :-)

bassienkaw ślicznie wyglądasz! Bardzo ładna mamusia z ciebie będzie ;-) I wcale gruba nie jestes! Wyglądasz rewelacyjnie!

Ale dzisiaj Upał.idzie normalnie eksplodować ;-) Moze namówie mojego Radzia byśmy pojechali nad wode ;-)
 
Witam!!!

Padam na pysk z powodu tego upału Małego usypiałam godzinę bo śpiący był a strasznie mu ciepło też :-( Normalnie pojechałabym nad wode i siedziała w zimnej wodzie dlatego nie mogę się doczekać już wyjazdu nad morze :-D

basienka - witaj. Ja mam brata w Mysłowicach :-);-)

mokatte , karolinna - co z wami????

monysia - szczerze współczuję :-(ale wszystko będzie dobrze ;-)

justyna - wklejaj fotki z wakacji. Czekamy z niecierpliwością :-)

ewcik, kaśka - byłam wczoraj w H&m i nie ma żadnych przecen :wściekła/y::-:)wściekła/y:Ale kupiłam znowu bluzę jasno niebieską ze snoopim :-D:-)

domisia - to masz strasznie grzeczna córkę ze wysiedziała tyle godzin w samolocie mój Kamilek jest taki żywy, że sie boję jak zajedziemy nad morze

Niewiem co komu miałam tu jeszcze napisać :-:)-:)-(

Ale wkleje kilka fotek mojego skarba :-):-D
 
reklama
witam !!!!

taka pogoda basenikowa a mój Liwuśnik chory, uparała sie z anginą ale coś się przypałetało bo znów gorączka ją dopadła jutro lecę z moczem do analizy !!!!

Domiska to dzielną masz panienkę !!! a same przyleciałyście ??? No i pewnie babcia nie wypuszcza z rąk małej, śliczne zdj, tylko Ciebie troszkę kiepsko widać !!

Ewcik oj Filipusiowy całus na pewno tu pomoże !!! :-D

Basienkaw Witaj !!!!!

Monysia trzymaj sie dzielnie !!! Najważniejsze to pozytywnie myśleć i nie dopuszczać złych myśli do siebie !!!

Czarnulka Anian Baśka!!!! :zawstydzona/y: :zawstydzona/y: juz nawet nie tłumaczę sie brakiem zdj :-(a jak napisze że wkleję to i tak mi nie uwieżycie ale prawda jest taka że cieżko mi sie zabrać !!

Baśka ale Kamilek wydoroślał to już chłopak taki a ni bobo !!!

A właśnie co z MamaBoo ???

Mokatka Karola szmutno tu bez Was
 
Do góry