reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam ja już jestem po egazminie -zostałam nauczycielem dyplomowanym.

Upał nie do zniesienia.

A tak wogóle to moja mała ma kurzajki dzisiaj zauważyłam jak się tego pozbyc?????????????????

No to mam wakacje.
 
reklama
czekam z pisaniem na zdjęcia Justyny......:rofl2::happy2::-p

no to pojechałaś;-):crazy::sorry2::baffled:

ciekawe kto kogo przetrzyma........

ale może właśnie tym się justynę zmobilizuje:confused::confused::confused:

A u nas dziś taki wiatr wieje, że szok....Młodą mi przewrócił :wściekła/y:(wiatr oczywiście)

na razie znikam budzić mojego śpiocha, bo wieczorem będzie za długo buszować...:sorry2::baffled:
 
Martaglo- moje gratulacje!!!!!!! I koniecznie napisz czy było ciężko i o co pytali....Bardzo jestem ciekawa...:tak:
A na kurzajki jest wiele sposobów. Najlepszy to...przeczekać...:szok: Wiem, że brzmi okropnie, ale tyle tego przetestowaam na Darii a w końcu same odpadły...:baffled:

Tylko tyle, bo czekam na zdjęcia Justy.....:-p
 
Cześć!


Córka marnotrawna powraca, żebyście tylko nie myślały, że o Was zapominam.

Witam nowe mamusie :-D

nie obiecuję, że nadrobię zaległości :-p

widzę że trysia po "latach" się odezwała tym bardziej Cię witam :-)

Grześ z jest na wakacjach z dziadkami od poniedziałku, dużego stresa miałam czy nie będzie płakał, a on jest tam szczęśliwy tylko przed spaniem pyta o mami i tati (bo tak na nas mówi) i jak dzwoni tel. a tak poza tym to nie... :szok:

a tak to sobie używamy z J. życia wczoraj np. byliśmy na 21.50 w kinie

martaglo gratuluję pani nauczycielko dyplomowana :-) ładnie to brzmi

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie
 
dziękuje dziewczyny za miłe słowa, podczytywałam was, ale niestety nic nie mogłam napisać, gdyż klawiatura całkowicie odmówiła posłuszeństwa i musiałam kupić nową... co do moich zdjęć i treści erotycznych, to przyznaje, że pierwsza osoba pisze, że coś takiego się pojawiło... w razie zainteresowania zapraszam do mnie na bloga Odliczaj
tam można o mnie poczytać...
wogole to dzisiaj dla mnie strasznie męczący dzień, niby upał już był trochę mniejszy,ale dla mnie coś okropnego. Prawie cały dzień przeleżałam, posiedziałam przy sudoku, zrobiłam tylko obiadek i teraz na wieczór byliśmy z Ukochanym na ostatnich naukach przedmałżeńskich... a za miesiąc i tydzień nasz ślub :) już nie mogę się doczekać
 
Witam,

Udało nam się jakoś skończyć łóżeczko - ciężko było, ledwo zipie.
Wstawiam dwa zdjęcia, niestety z telefonu, bo na szybko robione, jakość niestety kiepska.
 
Witajcie !!!

Ja znowu wieczorkiem na chwilke, za dnia w te upały nic mi się nie chce :zawstydzona/y: topie się i nic więcej :sorry2: musiałabym cały czas w wannie z zimną wodą siedzieć i nie wychodzić :tak::-(
Wczoraj nie mogłam zasnąć przez tą duchotę w domu, klima by się przydała bo wentylatory nic nie dają :-D

Ojciec ma złe wyniki, mama dziś była u niego, jest bardzo osłabiony po tej chemii :baffled: wierze że będzie dobrze

Martaglo ja również gratuluję ;-):-);-)
A na kurzajki ja brałam też w młodości wiele środków i mało pomogło bo one się czasem przenoszą ale jest w aptece taki środek- jedyny który mi pomógł, nazywa się BRODACID,
nie wiem czy są jakieś ograniczenia wiekowe w stosowaniu tego płynu, kosztował coś koło 20 dyszek i był naprawde skuteczny bo polecałam go także innym. Moja koleżanka np miała zabieg łyżeczkowania bo się lata nie mogła tego pozbyć
 
Postanowiłam się pochwalić swoim basiorkiem :-) zdjęcia zrobione wczoraj

A wogóle jak tam nasza Oliwka ??? Może już urodziła a ja nie wiem ??? Ostatnio jej nie ma na forum, wiecie coś ???
 
reklama
Witam ..... chciałam tylko Panie przywitać i mykam do łóżeczka bo padam.... jeszcze tylko do 27.07 i.... myślę że będę miała więcej czasu dla Was.... chyba że spełnią się groźby że nie dadzą mi teraz wypowiedzenia i będę musiał czekać 3 miesiące... ale mam nadzieję że tak sięnie stanie.... o szczegółach opowiem wkrótce.... a teraz dobrej nocki :-)
 
Do góry