reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Diablica oby wszystko bylo po Twojej mysli :tak::happy2:

A ja musze sie Wam jeszcze pochwalic ze zmotywowana sukcesem Czarnulki w dochudzaniu wzielam sie od dzisiaj za siebie :tak:Biore Bio CLA z zielona herbata, nie jem slodyczy, zmienilam cala sowja diete, duuuzo spaceruje i troche cwicze. Jem mnostwo warzyw i owocow, zero kolacji i mam nadzieje ze przyniesie to jakies efekty :tak:Postanowilam sobie ze na roczek Oliwii a to juz za dwa miesiace musze wygladac o wiele lepiej bo nie moge juz na siebie patrzec w lustrze, tak mi wstyd :zawstydzona/y::-( 3majcie za mnie kciuki!
 
reklama
Justa = własnym oczom nie wierzę - po prostu szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aleś rozpędu nabrała :-D:-D:-D
zdjęcie z zachodem czadowe

Mokatka - choliwka teraz Ty epopeję pisz :-):-)
 
apropo odchudzania, to pamietam jak w troche ponad dwa miesiace zrzucilam 14kg... nawet wątek na innym forum na ten temat napisalam, wraz ze zdjeciami i wogole...
Luczynka powodzenia zycze... a w razie czego moge wkleic link jak mi sie udalo... :)
a zdjecia sliczne
 
Znowu bez przesady że mi ciąża służy bo mam tyle bolących krostek na plecach, ramionach i twarzy i nie mogę się ich pozbyć, tak zupełnie dziewczynkowo :-) ale dziękuję bardzo za pozytyne opinie :-D

Wasze maleństwa są takie śliczne że nie mogę się już doczekać kiedy swoje wezmę w ramiona :-):tak::-)

Justynka jak zmniejszasz swoje zdjęcia żeby umieścić je na forum ??? I jak je wklejasz ??? Ja kiedyż zmniejszałam przez taką str z żabą ale od dłuższego czasu ta str mi nie działa i robie to przez fotosika, tylko że wtedy są w takiej ramce a niektóre z Was mają jedno pod drugim i z opisem od siebie. Nie wiem jak to zrobić :-p:-p:-p
Mi jak forum już nie przyjmuje, gada że nie ma miejsca to muszę pokasować wcześniejsze. Wy też tak macie ???

 
Monysia ja zmniejszam w paincie na 50 % / 50 % zeby nie miały tyle kilo i jak pisze odpowiedź na forum to potem daje na ta agrafkę ( czy jak to sie zwie :baffled:) i potem wybieram zdj i jak sie wgrają to klikam jeszcze raz i wstaw wszystkie albo pokolei klikne które chce i w tym okienku gdzie piszesz wyskoczy ATACH..... itd i ok piszesz dalej jak zawsze!! Sama nie wiem jak sie robi żeby były takie wieksze tak jak je mam ale lepiej widoczne !! ale co tam jak coś to kazdy sobie kliknie !!!

dobranooooooc !!!!
 
hej kobitki ;-)
monysia i luszczynka ja jescze człapie :wściekła/y::wściekła/y: coś mi sie zdaje ze pójde na wywołanie za tydzień :wściekła/y::no::-( żadnych oznak
mortaglo GRATULACJE
justyna
zdięcia superaśne ,macie świetną pamiątke a te z zdiecie z zachodem przebija wszystkie ,kiedyś miałam podobną widokówke gdyby nie Liwiutek to pomyślałabym że to właśnie ona :-D:tak:;-) fajnie że wytłumaczyłaś co jak z tymi zdieciami bo mi żadne nie chcą wchodzić bo są za wielkie a takie robie bo zaś duże jak wywołam są ładne ;-)
diablica pewnie idzie jakoś to obejść te przepisy pewnie ci sie uda i bedziesz miała wolne ;-)
monysia napewno z tatkiem bedzie dobrze po chemi człowiek jest osłabiony ale bedzie ok,wyglądasz ślicznie w ciąży brzuszek coraz większy :-)
luszczynka nie obejrzysz się a Oliwka bedzie latać jak perszing :-) jak ten czas leci niedawno pisałaś że sie urodziła :szok: a tu taka kluseczka fajna :-).Zyczę ci wytrwałości ja też za siebie biore sie po porodzie ,ja niestety to nie jestem wytrzymała w takich dietkach ale zobaczymy ;-):-)
bassienkaw no no już sie uwidacznia brzusio :-)

Dziewczyny niewiem czy pisałam tu czy gdzie indziej ale napiszcie mi do czego można porównac skurcze .Kurde miałam już jeden poród ale tylko bóle krzyżowe a niestety brzucha a właśnie jak te brzuszne wyglądają??
Ale sie rozpisałam może też jakieś zdięcia wstawie z instrukcji justynki :-D
 
Witam,

Justyna fajne mieliście wakacje. Świetne zdjęcie jak "ładuje akumulatorki" i to wyglądające na widokówkę z zachodem słońca... a wszystkie są super.
Łóżeczko sami robiliśmy. Pomysł już od maja chodził mi po głowie. Najgorzej było dostać fajna zjeżdżalnie.
Jak zdrowie Liwi?

Oliwka Twój szkrabik czeka aż będzie chłodniej;-)
Moje skurcze mogę porównać do skurczy jakie mam przy sensacjach żołądkowych...

Diablica powodzenia w załatwianiu spraw - mam nadzieje, że wszystko pójdzie po Twojej myśli

Martaglo gratuluje. Może i ja za rok będę się cieszyła dyplomem...

Monysia nie martw się ojcem - będzie dobrze. Wyniki czasem są złe. Mój dziadek miał raka i wyniki miał różniste, a co lekarz to inna interpretacja. Po chemii przez parę dni czuł się kiepsko, ale później to nawet na spacery z babcią do parku chodził.

Luczynka wow, ale już masz dużą córeczkę. Z dieta, spokojnie, jak zacznie Ci biegać, to spalisz kilogramy nawet nie wiesz kiedy ;-)

Dziś ostatnie porządki - po wczorajszej stolarce w pokoju burdel okropny, a w końcu zrobiłam porządek w zabawkach Soni. Na trzy razy do piwnicy i na dwa do śmietnika - tyle zbędnych zabawek.
Jutro rano już tata przyjeżdża - nie umiem się doczekać...

Pozdrawiam,
 
reklama
hej hej !!!!

dzieki !!! fajnie że sie podobają zdj !!

Oliwka ja juz myślałam że sie rozdwoiłaś !!! ale jeszcze do terminu masz 2 dni a po terminie to czasem jeszcze dwa tygodnie chodzi sie :eek: A skurcze to ja miałam tak że brzuch mi sie napinał i jak głaz był no a krzyżowe to na pewno sie zorientujesz :-D a czop ani nic jeszcze Ci nie odcodzi ??? A co do zdj to ja tu zmniejszam zeby szybko sie otwierały i szło oglądać wiec tylko do internetu !!

Sandros to zarabisty pomysł to łózeczko !!! jak coś to zagapię :-D A spała juz Sonia w nim i nie spadnie ??? Ja juz coraz ześciej myśle nad zmianą łózeczka na łózko dla Liwuśnika bo ona juz za wielka do tego lózeczka chyba i obija sie okrutnie o te szczeble tylko że ona strasznie sie rzuca i boja sie ze bez szczebli to bedzie nocowac na parkiecie :rofl2:

Mokatka no dawaj dawaj :-D:-D:-D

A Liwuśnik nad ranem nioc nawet budzik nastawiłam na 3 zeby zobaczyć czy nie ciepła bo szłam spać po 1 i nie była i cały czas nic Paweł mówi ze o 5.30 patrzył i chłoodna a ja o 6 dotykam i juz 39" :dull: no i taka obsypana w czerwone kropki i wygląda jak 3dniówka albo była tak spocona i odsiło jej sie frotowe prześcieradło :eek: chyba zwariuję bo nie wiem co myśleć poczekam i zobaczę czy jej za chwilę to zejdzie czy nie i poczytam na necie o tej 3 dniówce :crazy:
 
Do góry