reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam zdjęcia superowe Justyna podgoniła forum.
Trzydniówki jeszcze nie mielismy nigdy.
Triceraptos, tyranozaur, diplodok, ankylozaur, kecalkooatl.

Tak się łamie język z 4 latkiem.
24 na dobę.
Wczoraj na egzaminie robiła wrażenie zastawiła cały stół na korytarzu dinozaurami.
Potem układała w międzyczasie była z koleżanką na lodach.
Egzamin w Gliwicach bardzo przyjemny z Panem Osuchem rozmowa tylko z zakresu teczki - to do zainteresowanych.

P.S Panu O nie spodobały się kaczuszki z zestawu układanek były 2 biała i czarna.

Dzisiaj kupiłam fajną bawełnianą polską piżamkę firmy Robert u nas na targu aż się zdźiwiałam bo chciałam ją zamówić na allegro a tu niespodzianka.

Rozmiar 122 aż 19zł.długi rękaw i spodenki też długie.

I znowu klara świeci.:no::wściekła/y::no:
 
reklama
Czy któreś z naszych dzieci przechodziło 3dniówkę ???? i czy ta wysypka swędzi ??? i na buzi tez moze być ????

Tak, spinaczyku nasz :rofl2::-p, Lenka. Ale Karola strajkuje jak wiesz, więc chyba się nie dowiesz....I chyba jeszcze Kubuś, ale wypoczywa z rodzicami nad morzem...

A na buzi może być- jak najbardziej (przynajmniej Lenka miała), ale czy swędzi? Nie wiem. Swędzi ospa- na bank!
 
justyna nie czop mi jeszcze nie odchodzi:no:czasami brzuch sie napina ;-)
luszczynka prawda krzyzowe są okropne :wściekła/y:
sandros zapomniałam fajowe łóżeczko ma Sonia:szok: na zamówienie mieliście ?
trysia mam czasami takie miesiączkowe ale przechodzi dziś nie było jeszcze :no:
 
Basienkaw- tak mnie zaintrygowało Twoje opowiadanie, ze aż zarejestrowałam się na forum, zeby zobaczyć Twoje zdjęcia :-)

Różnica jest faktycznie spora. Gratuluję samozaparcia i zrzucenia kilogramów.:-)
 
no, no justyna zdjęcia obłędne....tylko nie myśl, że to wystarczy na długo:-)

mokkate, Martyna śliczna....ale ona jest malutka (Pati ma 84cm:elvis:)

luczynka, ale super sobie czworakuje Oliwka:-)

Tylko na tyle teraz mi czasu starczy, bo muszę posprzątć dom....siostra przyjeżdża i wracamy jutro na swoje śmieci....ale za to dziś nie wiem do czego ręce włożyć:-)
 
no to prawda, że róznica była spora... i jak przeglądam jakieś zdjęcia z kwietnia czy z maja, to po prostu obłęd w porównaniu do tych z grudnia np gdzie byłam pulchniutka...
dlatego też wierze, ze po ciazy nie bedzie problemu ze zrzuceniem kg :)
 
reklama
mokkate nie żadne intymne tylko przegapiłam i zapomniałam odpowiedzieć a jak pisałam to myślałam o tobie i tak zapomniałam.A wiec bedzie tylko sie boje czy zdązy bo od poniedziałku do pracy idzie po urlopie a jak mnie złapie gdy on bedzie w pracy :szok::szok: to niewiem co zrobie bede musiała isc bez niego :no::wściekła/y::szok:
 
Do góry