reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
witam dziewczyny
ja z oliwka dopieropierwszy raz na cmentarzu w zeszlym roku bylam.
a co do tego czy mozna zauroczyc dziecko...
u nas zawsze byl mega placz (bez powodu) jak mala odwiedzala babcia( na szczescie juz jej nie odwiedza), nawet w szpitalu jak aj wziela na rece byl placz.
no coz moja niedoszla tesciowa zawsze chcialamiec corke,a trafilo jej sie trzech synow...

a tak wogole to mamy juz za soab sapcerek, teraz mala ma isc spac... tylko cos kiepsko jej towychodzi.
 
Dziendoberek:)

Co do uroków ja w to wierzę zarówno Filip jak i Zuzka juz pare razy byli zauroczeni ja lizałam im oczka jak były słone to wtedy wiedzialam ze ktos krzywo spojrzał

Co do wypadów na cmentarz u mnie babcie mówiły ze po chrzcie juz mozna zabierac dziecko ja z Filipem chodziłam i nic.mu sie nie dzialo to juz niewiem sama...............

JUSTYNA super zdjątka jaki superowy brzusio:):-)ja juz zapomniałam .........

iza bedzie dobrze Karola poradzi sobie w przedszkolu:)

spadam obiadek montowac:)
 
Justyna... jakie fajne zdjęcia........ ale pamiątkę będziesz miała....

Iza.... nie być nadgorliwą mamusią...... Karolinka napewno sobie poradzi.... kwestia przyzwyczajenia..... ja też się kiedyś popłakałam jak Olka zostawiłam w przedszkolu ale wiedziałam że tak trzeba..... a teraz Oluś leci do przedszkola na skrzydłach.....

wczoraj miałam okropną przygodę.... poszliśmy we troje na spacer na groby.... i fajnie było, aż w którymś momencie Olek oparł się o pomnik granitowy na grobie.... a ten najzwyklej w świecie zjechał i Olek w ostatnim momencie na szczęście odskoczył. Jak by ten pomnik Olka przywalił to nie wiem co by się stało.... tej płyty razem z Przemem mieliśmy kłopoty podnieść....:baffled: taka ciężka.
 
Diablica całe szczęście że Olkowi nic się nie stało,bo nieciekawie mogło się to skończyć.

Izoldzia jak oczka były słone to co jeszcze robiłaś?Lepiej wiedzieć na zapas;-)

My już po obiadku dziś pierogi ruskie zaliczone ;-) Mauryś śpi w huśtawce spokojnie,zaraz Kacperek wraca ze szkoły więc lekcje z nim trzeba przemaglować.Potem pranko i trochę ogarnąć mieszkanie.Mężuś wrócił z pracy więc zajmie się Maurysiem.Odezwę się jeszcze wieczorkiem :-D:-D:-D Ale ze mnie natręt hehehe :-D:-D:-D
 
Majeczko ja robie tak liże każde oczko trzy razy i za kazdym razem spluwam za siebe czylii 3 razy prawe 3 razy lewe mnie tto póki coo odczynia

DIABLICA ale przygoda brrrrr az straach pomysleć dobrze ze skończyo się dobrze:)

Miłej nocki pap
 
Hejaa Hooo
Wpadłam życzyć dobrej noski i zakochałam sie w brzusiu Justyny...:sorry2::sorry2:Chciałabym, chciała:-p:-p
A ja tam w żadne zabobony nie wierze ani troche:rofl2::rofl2: A czerwona wstążke miałam bo babcia przywiązała a ja swtierdziłam,że sie kłócic z nia nie będe:rofl2::rofl2:
 
Izoldzia dzięki zapamiętam :-) mam nadzieję że już nie przytrafi się nic podobnego!
Joola super że z dzidzią wszystko ok.masz jakieś foto?
Miłej i spokojnej nocki papatki i do jutra :-)
 
reklama
.Hej Babolki.

.U nas ok,mam wrażenie że Lenka mniej kaszle niż w weekend,może w tym tygodniu jeszcze pójdzie do przedszkola,oby. A Daria ma czasem tak ,że w nocy (około 3 ) nie chce spać i gada jak najęta przez około godzinę,hehe macie na to jakiś sposób? tj.żeby w dzień gadała a nie w nocy:-p. Ostatnio Darusia stara się zagadywać Lenkę,uśmiecha się do niej i gaworzy a Lencia zachwycona i oczywiście już by całowała ale w tej chwili jej nie pozwalam za bardzo;-).


.mokkatko tak,dalej karmię piersią ,mam nadzieję że dosyć długo dam radę:tak:.Jak tam Daria i szkoła? a jak Martynka?.

.iza i jak tam po przedszkolu?. A gdyby Karolka strasznie płakała to na pewno by do ciebie przedszkolanki zadzwoniły . Ostatnio chyba widziałam twojego ślubnego w Leclercu?

.majeczka ech bo raz mi się zdarzyło parę dnie nie pisać na wrześniówkach i już nie nadrobiłam;-) .Widzę że i tu bedzie kulinarne kuszenie,jak na wrześniówkach:rofl2:. Co do przesądów to nie mam zdania:sorry2:, jak mi czarny kot przebiegnie przez jezdnię to i tak przechodzę,hehe.Ale twój przykład sprawia że to albo niesamowity zbieg okoliczności albo coś w tym jest. A słodki twój Mauryś do schrupania:-D jaki rozmiar ciuszków mu ubierasz? bo Daria powoli ma wszystko 62,długa ta moja dziecina,haha.

.justynka brzuchol pierwsza klasa,taki zgrabniutki. Promieniejesz:tak:.

.diablica niezłe jaja z tymi studiami:-D. A ostatnio czytałam artykuł na wp o przygniecionym dziecku właśnie przez pomnik i niestety kiepsko było z dzieckiem więc macie wielkie szczęście że udało wam się z Olo zwiać.

.joola super że wszystko w porządku z dzidzią:tak:.

.anian a ty gdzie?.

.trysia no bo jak ci odpisać skoro nie masz czasu na nic więc nie wiem czy nawet przeczytasz to co się do ciebie napisze:-p.


.Jutro musze skoczyć do biblioteki bo dziś minął termin oddania książek:baffled: mam nadzieję że mi nie policzą;-) a i musze złożyć zamówienie avon,w końcu znalazłam konsultantkę:blink:.


.Dobrego wieczoru życzę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry