reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
witam :)

czarnulka
no to się cieszę że jest ok :)

lilith twój mąż to wie jak Cię pocieszyć ;D :)

mała jest przeważnie baaardzo marudna popołudniami i wieczorami ::) a na jutro zaprosiliśmy znajomych ::) jak mała będzie robiła takie przestawienie to odechce się temu małżeństwu dzieci ;)

co u was dziś słychać dziewczyny ?

ekartkarzowymotyl9eg.jpg
 
reklama
Ja dziś jadę na urodziny do taty. Siedzenie trochę mnie męczy, ale myślę, że dam radę.
Tym bardziej, że w lutym czeka mnie jeszcze wesele kuzyna, więc musze być na chodzie ;D

Bardzo lubię oglądać Wasze zdjęcia. Buziaczki dla wszystkich dzidziolków :)
 
Ten watek jest już bardzo rozwinięty. Czytam i próbuję Was poznać, ale ciężko, bo to już tyle stron. Chciałabym się do Was dołączyć. Jestem mamą ze Śląska a dokładnie z Bytomia. Mam 11 miesięczną córkę Martynę. Urodziła się 18 lutego w szpitalu w Piekarach Śląskich. Jest pogodą i z charakterem dziewczynką. Ja mam 26 lat, ma na imię Ewelina.
Po przeczytaniu tego wątku wiem, że jest parę dziewczyn mieszkających blisko mnie a nawet w tym samym mieście.
Jakbyście chciały jeszcze coś wiedzieć pytajcie.
POZDRAWIAM
 
hej!!
witam wszystkie nowe mamusie :)
moja siostra ma dziś studniówkę :) aż mi się sentymentalnie robi :)
karolinnko powiedz lenie żeby brała przykład z mojego Grzesia on jak ktoś przychodzi to śpi i czasem mam wrażenie że mi nie wierzą ze jak im opowoadam że robi to czy tamto... :) lekarka przepisała mi cerazette ale chyba nie odważę się ich brać, boję się że za kilka lub kilkanaście lat wykryją, że miały one jednak jakiś wpływ na dziecko. Smoczek Nuk'a kosztował nas ok 8 zł.
co próbuję napisać to mi się grześ budzi, może uda mi sie później, pa
 
witam wszystkie przyszłe mamusie i już mamy
myślałam że śląsk nie żyje albo jestem jedynym inkubatorem na dzisiejszą chwilę
pozdrawiam
mami :laugh:
 
hej !!!

Jak ja sie ciesze bylismy dzis na zastrzyku i poprosiłam zeby lekarka zeszła do nas i ją obsłuchała bo wizyte mamy dopiero w srode a to kupa czasu, no i bezproblemu nasza pani dr przyszła obsłuchała i az sie zdziwiła ze Liwia tak szybko pogoniła tą chorobę :) ale niestety cały cykl zastrzyków musi wziąść czyli jeszcze do czwartku :( no ale juz nie musi syropków ani innego świnstwa pić Tak strasznie sie ciesze !!!

Witam nowe maminki :)

MMM mi tez lekarz ma przepisać tbl ale ja tak jak ty chyba se podaruje bo jakos tez nie do konca chce mi sie wierzyc ze to nie ma wpływu na dzdzie. Poza tym góra do sierpnia mam zamiar karmic a to niedaleko ;) wiec dla mojego szkrabka sie poświęce. A poza tym my z mężem ostatnio jakoś nie umiemy sie zgrac, albo ja padne albo on ::) ;D

Ale pomysłowy ten podwójny wózek ! szok nie wiedziałm ze takie są !!!

Trzymajcie sie

a tak mój babel rozwala sie i wypycha mnie z łózka :D
img02073fm.jpg
 
mokkate i jak było wczoraj ? mam nadzieję że pupka nmie boli ;D

ewelina i zabusia witam baaardzo serdecznie
mylove21bb.gif
zalejcie nas postami ;D

mmm ja biorę cerazette,gina mi mówiła że na rynku europejskim te tabl już długo działają i nic nie było słychać o negatywnych skutkach ::) mam nadzieje że Lena faktycznie na dzisiejsze popołudnie weźmie przykład z Grzesia ;D

justynka bardzo się cieszę że maleńka tak świetnie wraca do formy :) a zdjęcie powinno nosić tytuł " na krawdędzi" ;D ;D

no ja pędzę robić się na piękność przed gośćmi ;) no i mam masę jedzonka do przygotowania ::)

przesyłam duużo uśmiechu na dziś

ekartkahihi2rm.jpg
 
witam w niedzielny lodowaty poranek
ja wczoraj zaszalałm kupiłam na allegro sztruksy dla Fasoli i zaznaczyłąm sobie jeszcze pajacyk oraz dwa komplety. a mój chłop siępyta czy to trzeba mieć i czy nie szalejemy za bardzo. więc mu się starałam wytłumaczyć, że trzeba w coś Fasolę ubierać, a my dostaliśy ciuszki po dzidzi, która urodziła się w sierpniu, więc trochę cieplejszych ciuszków trzeba mieć. mam nadzieję, że nie będzie bardzo marudził. rozwala mnie na maksa niekiedy ten mój chłopek.

MIŁEGO DZIONKA
 
hEJ MAMUSIE.
Ranek mroźny a mnie się nic nie chce. Martynka rozrabia od samego rana.
Justyna super, że malutka wraca do zdrowia. Tak trzymać!!!
 
reklama
Heloooooooołłłł ;D

A my dziś jedziemy do mojej przyjaciółki jeszcze ze szkoły, strasznie się cieszę tak długo się nie widziałyśmy no i Natalka będzie oglądała nażeczonego, Filipek 13-go skończył miesiąc.
 
Do góry