reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
frezja mała faktycznie duża :) a do okulisty bo od narodzin praktycznie lewe oczko jej ropieje i teraz będziemy używać 3 rodzaju kropel ::) mam nadzieję że wyleczymy bo inaczej będzie bolesny zabieg przetykania kanalika łzawowego :( ile waży Twoja niunia?
 
reklama
Natalka -myślę że z 6,5 będzie ważyła, na domowej wychodz prawie 7 ala nie będzie tyle miała. Karolcia masuj jej te kanaliki a może przejdzie, słyszałam że przetykanie jest bolesne :(
 
Frezyjko i Karolinnko dziękuję Wam za miłe słowa.
re6hl.jpg
Mam nadzieje, że mi szybko przejdzie.

serduszkodmuchane2ch.gif


Karolinnko ja od samego początku piore w YELP-ie i póki co to jestem bardzo zadowolona. Wyczytałam kiedyś (jeszcze będąc w ciąży) cały wątek tu na forum dot. środków piorących. Zdania były podzielone, ale Yelp mi pasuje i ciuszki są czyściuteńkie. Nawet niektóre rzeczy dopierają się dopiero teraz (te pożyczone od kochanych cioć :) ). Oj i widzisz u nas niestety nie można kupić takich opasek na buzię, a ten szaliczek tak mnie wkurza.... non stop mi spada. No i serce boli, że nie mogę za bardzo tulić mojego Maleństwa :( :mad: :( . Dobrze, że poszedł spać. Nawet nie widzi jak się do niego uśmiecham. Zabawne jest z kolei to, że on śmieje sie za mnie. Pewnie wyglądam jak kosmitka z tym szaliczkiem.
Oj, martwi mnie ten kanalik u Twojej Ślicznotki. Masuj, za radą Frezyjki, trzymam kciuki żeby szybko przeszło i ominęło ja to nieszczęsne przetykanie.
 
Beata wracaj do zdrowka jak najszybciej:)
A czy ktorac z Was moze mi cos poradzic na popuchniete dziasla, zaczelo sie to wczoraj wieczorem i dzis co prawda nie jest zle ale dobrze tez nie jest, nadal bola i krwawia przy myciu. Pomocy!
 
Izka znalazłam dla ciebie, może się przyda

ACH, TE ZĘBY!!!
Ciąża, poród, połóg


Odp: ACH, TE ZĘBY!!! wysłane przez goska29
... , kup sobie płyn Eludril, taki różowy. NIe wiem ...
... jest w aptece, pewnie tak. Ja kupowałam w punkcie ...
... . Jest świetny! Na opuchniete, przerośniete ...
... .krwawiące i bolące dziąsła. Wpierw miekką ...
... ą porządnie trzeba wyszczotkować(nie ważne ze ...
... łukać. Poprawa jest już po dwóch dniach. Sama go używałam-zalecił mi go ...
... bo dosłałam zapalenie dziąseł. ...

 
reklama
Karolina mojej małej też ropiało oczko lewe krople nic nie pomagały. Później okulistka pokazała jak masować i to nie pomogło. Kanał łzowo nosowy był bardzo zatkany. 12 stycznia Martyna miała zabieg na te oczko. Zabieg trwał nie całe 10 minut. Po zabiegu było OK.

To moja prawie 11-miesieczna Martynka

39oq.jpg
 
Do góry