reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Lilith- z brzucholkiem miałam to samo. Musiałam na te dwa miesiące kupić płaszcz zimowy i spodnie ciążowe.
Wcześniej wchodziłam w prawie wszystko...
 
reklama
Iza no to tez przerabane...ja mam najgorsze to ze jestem wsumie uwieziona w domku bo niemoge wychodzic:(:(

Mokkate no troszke przerabane bo to tak nagle hihi nawet nie uprzedzil ani nic:)
 
Kurcze nie widze mojego wczorajszego posta !! ???
No nic !!
Witam Chochlika !! jeszcze tylko nie pisałas skąd jesteś ?
Karola ja ci napisałam ze Liwia tez z oczkiem jazdy miała od ur. i dopiero takie kropelki Biodacyna pomogły - zapytaj lekarza mam nadzieje ze nie pomyliłam nazwy !!

Lilitku nie bądź taki smutasek, precz ze złym humorem !!!
 
tak baaardzo zle się czuję i nie wiem kiedy mi to przejdzie :( chwilami jest troszke lepiej,ale to są tylko chwile które wykorzystuje na sprzątanie w domu,bo normalnie nie mam siły :(
Mam nadzieje że temdłości nie będą trwały do końca ciąży.Jak tylko wydobrzeje to odrazu do was wracam spowrotem :) nie zapomnijcie o czarnulce ;)
 
chochlik jak po wywiadówce? kurcze,kiedy ja pójdę na mojej małej ? ;)

ewelina dzięki!wiesz za co :)

beatko kiedyś byłam,raz ,na ceglanej i zawróciłam ze względu na te kolosalne kolejki! :p a myślałam że na tym zdjęciu są takie małe laleczki a to prawdziwe dzieciątka? jak zdrówko ?

sandros dobrze że mała zdrowieje :) dobry pomysł z wysłanie m małej na sycylię :) po co mają się tu kłócić i stresować małą ::)

lilith
no chyba będziesz jednak musiała coś zainwestować w ciuchy ;)

czarnulka jak byśmy mogli zapomnieć ??? :p ;)

justynka
biodacynę braliśmy na samym początku,potem tobrex i teraz nie wiem jeszcze co nam przepisała ::)

izka-mummy-to-be do piątku zleci jak z bicza strzelił :) nawet się nie obejrzysz i już przytulisz męża :)

ale ładnie nasypało śniegu :)

psiaklata8li.gif

 
Czarnulka bardzo ci wspolczuje...ja mialam okrutne meki i niestety nadal wymiotuje:(:( ale juz znacznie zadziej:)
A co do moich humorkow to masakra ciagle mi przykro i ciagle bym plakala...to nie do wytrzymania...jeszcze ten tydzien i przyszly i mis ie poprawi bo mezus bedzie mial 1 zmiane i gina:):)

Karolina no z tymi ciuchami to straszne:(:(
Aha mam wielka prosbe do was!bede jechala do katowic w przyszlym tygodniu! czy moglybyscie mi powiedziec gdzie sa fajne duze sklepy czy hurtownie z rzeczami dla dzidzi?????tylko zeby nie bylo bardzo skomplikowanie tam dojechac:)
 
A ja byłam dzisiaj u lekarza :) i z fasolką jest wszystko ok :D już widać akcje serduszka :D suuuuper :D termin mam na 28.08.2006r no i wysłał mnie pani doktor na badania :)
Buziaki dla wszystkich :D idę się troszke położyć :D
 
reklama
Cześć Mamuśki!

Karolinnko dziękuję, zdrówko coraz lepiej. Najgorzej jest rano, wstaję i beczę, bo tak mi źle. Teraz jest już ok. Już tak nie przesadzam z tym szaliczkiem na usta, bo chyba kota dostanę. Mały od razu pogodniejszy, no i mam nadzieję, że go nie zarażę.Uważam jak się tylko da :).

Mój Mały ostatnio tak "fika" w łóżeczku, że sam przekręca sie i leży w poprzek. Dziś rano miał nogi na barierkach. Normalnie sie uśmiałam, aż męża wyciągnęłam z łóżka żeby zobaczył co nasz Synuś wyrabia. No i znowu mu sie pojawiły te plamki na twarzy. Słyszałam, że ta skaza może schodzic bardzo długo (nawet do dwóch lat). Z ciałka mu wszystko zniknęło, tylko te licka znowu takie suche i czerwone. No i widzę, że znowu go swędzą. Kremuje tym co kazali, ale juz sama nie wiem.

No i Mateusz odkrył niedawno, że fajnie jest "strzelac" śliną. Cały czas "puszcza" bańki ślinowe itak sie przy tym cieszy, że szok.

Co do ciuszków, to ja kupowałam w sieci JUTA, w Mysłowicach i w Sosnowcu. Ceny różne, ale da sie coś wybrać fajnego i niedrogiego. A! No i w Auchanie w Sosnowcu w2 ciągłej sprzedaży są body z długim rękawem (na wieszaczkach po dwie szt.) za 7 czy 8 zł (za komplet oczywiście). Juz nie pamiętam dokładnie ceny. Do rozm. 62 dla chłopców są superasne bo rozpinane w całości (zakładane na tułowiu i zapinane na plastikowe zastrzaski). Mam na mysli chłopców pod względem kolorystyki (dla dziewczynek - bodajże różowe - nawet 68 były tak rozpinane). Ja uwielbiam tak ubierane body zwłaszcza do lekarza, kiedy Maluszka trzeba rozebrać, a samo miejsce jest juz dla niego stresem, a tak tylko myk :) i już ubrany i rozebrany, bez stresów, że trzeba przez głowę. W większych rozmiarach sa juz nierozpinane lub w kompletach z koszulkami. POLECAM!!!

Jak Wam sie tamto zdjątko podobało, to mam jeszcze kilka.
skulonymuszelka7je.jpg
 
Do góry