reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Dziewczyny,cz wiecie może gdzie w okolicach Katowic i Sosnowca jest basen gdzie można pływać z niemowlakami ? Takimi jak moja Wikusia? BArdzo mi zależy :)
 
reklama
Hej!!
No to zimę mamy na całego...
mokkate przelecą, przelecą te 2 miesiące ani się nie obejrzymy. Fakt końcówka najbardziej sie ciągnie, ale trzeba to przetrwać :)
lilith właściwie od początku Twojej ciąży jesteśmy z Tobą, a Ty już wyprawkę szykujesz- jednak czas szybko leci :)
sandros powodzenia w rozmowach o pracę, no i cieszę się że Sonia lepiej się czuje
karolinna szybko dostałaś @, ja od tygodnia mam chyba jakiś zespół przed@, ale nadal nic i czekam dalej... a do cerazette co Ci konkretnie pediatra powiedział ???
czarnulko jest w Katowicach na Żelaznej sprawdź na stronie www.swimmer.pl, sandros jest specjalistka w tym temacie

Grześ trzyma głowę opierając się na przedramionach jak się zmęczy to się kładzie i śpi :) bardzo mocno kopie nóżkami i się z tego bardzo cieszy, jednak podstawowy warunek to musi mieć gołe nóżki
 
Cześć Beatko,miło mi :-))
Justynko,jakoś tak dziwnie mi bo jako służba zdrowia tak serdecznie wszędzie krytykowana to ja już mam kompleksy ;-))..no ale się przyznam.Gliwice city...........
A po wywiadówce jakoś się trzymam,dzieci żyją póki co ale od zachwytów byłam daleka :-))
A teraz znikam pospac
 
Witam wszystkich w imieniu Kasi i jej męża!
W środę 18-go rano przyszedł na świat nasz syn Bartosz Tomasz. Miał 3450g i 55cm oraz "dziesiątkę". Zdrowy, silny i śliczny chłopak! Kasia dochodzi już do siebie. Jesteśmy teraz najszczęśliwszymi rodzicami!

Oto nasz bohater w pierwszych chwilach na świecie
bartek18012006r03493xi.jpg


bartek18012006r034157jq.jpg


Pozdrawiamy serdecznie!
Kasia, Bartek i Leszek
 
kasiu i leszku gratuluję!!!!! śliczny ten wasz Tomaszek! ;D całuski dla maleństwa!
mylove21mu.gif


frezja i jak przesyłka? ja ostatnio dłuuugo czekałam na przesyłkę z allegro no ale w końcu wczoraj dostałam ! :)

lilith co do sałatek to ja w sylwestra zakochałam się w jednej takiej ;D pyszności! i niebanalne połączenia ;D ach...

mokkate
miło się czyta ;) ale już niedługo będziesz razem z nami narzekać ;) no i się chwalić maluszkiem! ;D

czarnulka tak jak pisała nasza koleżanka jest basen na ulicy żelaznej :) ja się ostatnio zastanawiałam jak Ci rodzice nie boją się że maluch wyślizgnie im się z ręki! ja przy kąpieli raz miałam tak że prawie mi się dziewczynka wyślizgnęła i myślałam że mi serce stanie :p

mmm pediatra najpierw mówiła że to jedyna dostępna tabletka dla kobiet karmiących itp a kiedy poprosiłam ją o szczerość to stwierdziła że ona by jej nie brała bo nie wierzy że nie przenika w ogóle do pokarmu i powiedziała że lepiej byłoby uważać bardziej w czasie seksu przez te jeszcze parę miesięcy karmienia niż narażać dzidzię.

chochlik żałuję że nie jesteś z katowic :p
 
GRATULACJE!!!
ŚLICZNY TEN WASZ SYN.

JA TEŻ URODZIŁAM 18 LUTEGO, ALE 2005 ROKU CÓRKĘ. WAŻYŁA TYLE CO WASZ SYN.

CAŁUSKI I JESWZCZE RAZ GARTULACJE!!!

 
Kasiu i Leszku gratulacje!! szybko dochodźcie do siebie i szybciutko do domu zmykajcie :) Śliczne dzieciątko :)
chochliku ja też jestem gliwiczanką, zresztą mały Bartoszek też :)
karolinnko dzięki za info, też się tego obawiam :(
pozdrowienia
 
Wow! To znaczy,że Bartoszka mogłam gdzieś spotkać?????????????????????????? Tak czy inaczej,gratulacje dla Rodziców.
Karolinko,nie jest tak daleko z Katowic do Gliwic jak cos ;-))
Mmm...i niech ktoś powie,że świat nie jest tylko troszkę większą wsią.Już mi się parę razy zdarzyło,że gdzies spotkałam "prawie" sąsiadki".
Odespałam ostatnie dni,więcej w pracy niż w domu,teraz wypada się zabrać za podbanie o brzuszki moich wyrośniętych dzieci. Muszę wymyśleć jakiś uczciwy obiad i go wykonać dość szybko,zanim wrócą do domu,no i znaleźć jeszcze czas na relaksik,np.tu(!) bo dziś znowu nocka:-)) Wszystkie śląskie mamuśki....POZDRAWIAM!
Co do wykorzystania moich doświadczeń to możecie śmiało pytać,jesli tylko będę mogła pomóc to odpowiem.Albo tu albo na pocztę czy gg. 4933890
 
reklama
Witajcie!!!!

Kasiu i Leszku gratuluje Wam z całego serca. Jakie to szczęście, że Bartoszek jest już na świecie!!
kwiatekrozwijasi8nn.gif


Moje samopoczucie nienajlepsze. Jutro studniówka, a ja niestety marnie się czuję, choć i tak lepiej niż wczoraj. Może jakos dam radę. Wczoraj i przedwczoraj mężulek miał urodzinki i imieninki, tak że niestety nie miałam juz sił do Was zajrzeć, ale (OBOWIĄZKOWO)przeczytałam Wasze posty :). Trzymajcie sie ciepło.

A! Karolinnko już dawno miałam Cie zapytać o to nosidełko. No i jak, sprawdziło się??? Też się zastanawiam nad kupnem takiego, no i poradź mi proszę.
 
Do góry