reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Witam,

krox wiec u nas to nie tyle zapchae kanaliki, co jakies zapalenie, choc zwiazane z kanalikami lzowymi, ale nikt nie wspominal, ze sa zapchane. Poczatkowo jak wspomialam byl antybiotyk dosc powszechny - gentamecyna, ale nie pomoglo, bylo jakby lepiej, ale po skonczonej kuracji nawrot. Poszlismy w tedy do okulisty i przepisal masc: cusi - erythromycin 0,5% i krople tobrex. Stosowalismy o ile dobrze pamietam masc trzy, cztery dni, a krople chyba dwa tygodnie mimo, ze przeszlo juz po tych paru dniach. Lekarz kazal stosowac, nie przerywac chcby wydawalo sie ze juz super.
Mam nadzieje, ze u Was tez bedzie dobrze.

Kasia178 nie ma jak w domu ;) Fajnie, ze przynajmniej w dzien daje Ci odetchnac i hcetnie ssa piers. Duzo radosci.

Ide juz spac
nisspi6vq.gif

 
reklama
Krox- co prawda mieszkam teraz w Katowicach, ale urodziłam się w Cieszynie. :D

Dziś -23 za oknem. Nie puściłam dziecka do szkoły...Tym bardziej, że mają lekcje skrócone :)
Nie wiem, czy sama zdecyduję się wyjść.

Co do spotkania, to ja bardzo chętnie, ale moje dzieciątko jedno- za duże, drugie- za małe... :( ;)

 
kasia178 super że już jesteście w domku :) jak będziesz miała siłę to wskakuj tutaj i opisz jak się czujesz :)

mokkate super że chciałabyś się spotkać! dzidzia w brzuszku też może przyjść O0 ;D czekam na więcej chętnych dziewczyn :)

a gdzie się podziewa np. Frezja , Justynka i wiele innych ślązaczek? :police:

nie będę oryginalna jak powiem, że piździ u mnie jak nie wiem co! :o -23*C

 
Witam mamusie ze śląska!
Gapa ze mnie straszna, dopiero teraz wpadłąm na to ,że może cos naklikam na regionalnym ::)
Ja mieszkam sobie w Tarnowskich górach to okolice Bytomia.
Mam nadzieje ,że przygarniecie mnie do swojego grona?
Pozdrawiam :-*
 
Cześć!
Witaj Elfiko !!!
karolinnko też jestem chętna na spotkanie, ale dopiero po 8 lutym
kasiu178 czekam z niecierpliwością na Twoje wrażenia z mamusiowania :) no i jak Ci się podobała opieka w szpitalu ?
czarnulko my też wybieramy się na basen tylko czekamy aż Grześ będzie mocniej głowę trzymał, no i ja musze zrobić te badania bakteriologiczne bo inaczej tatuś będzie miał tylko przyjemność i całe życie się będzie chwalił że to jego zasługa, że dziecko umie pływać ;)

Dziewczyny ratujcie: gdzie takie badania można zrobić- Sosnowiec, Katowice ???

Trzymajcie się cieplutko
 
Elfiko witam Cię. Ja mieszkam blisko Ciebie dokładnie w Bytomiu a dokładnie na osiedlu Stroszek. Mam do Ciebie pytanie czy może chodzisz do szewca na przeciwko Zus- u. POZDRAWIAM
 
hej !!! juz jestem bo wywiało mnie do taty i siedziałysmy z Liwią u niego do niedzieli teraz juz w domu !! kurde takie sliczne słonko a ja kisić musze sie w domu bo mróz jak diabli !!!

Gratulacje dla Kasi i Leszka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Karolka prześliczna Lenka i jakie cudne włoski za niedługo kucyki bedziesz jej robić ;D

Witam nowe mamusie !!! ja kiedys mieszkałam koło Tarnowskich Gór - w Zbrosławicach !!
 
mmm ja tak chciałam właśnie,zaraz po 14 lutym spotkanko :) teraz jakoś też niedałabym rady :) co do badań to nie mam pojęcia,no chyba że w centrum sanepidu(ja tam robiłam badania do książeczki sanepidowskiej na promocje :) ) to na ulicy ,bodajże,strzeleckiej.To przecznica ul mikołowskiej.

justynka no nareszcie piszesz! :-* Czy Ty też chciałabyś się spotkać ? (liczę ne Ciebie :angel: ) :)

justyna pisze:
Karolka prześliczna Lenka i jakie cudne włoski za niedługo kucyki bedziesz jej robić ;D
,kucyki ;D hehe O0

męża dziś puścili wcześniej z pracy bo coś zimno u nich było strasznie w budynku,przyszedł taki zziębnięty :o dobrze że teraz nie chodzę do pracy i grzeję się w domku 8)
 
reklama
a my wróciliśmy z Ceglanej. ludków multum, ale to tam normalka. dostałm papiurka, że w grę wchodzi tylko cc i nic więcej.
 
Do góry