reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
hej a Wy co cały dzien na bumie siedzicie bo naskrobane ze szok .....

frezja mój internet ma obroty jak stara baba na rowerze i musze miec duzo cierpliwości zeby zamieścić zdj ;)

zacorzałej Mamusi duzo zdrówka !!!!!!!!!!!!! no i sił zebys częściej tu zaglądała !!!!!

KURDEEEEEEE jak ja Wam zazdroszcze ze tak blisko mieszkacie siebie :mad: no i jeszcze sernik będą jadły :p

Koreczek a Ty skąd jesteś ??? i sie nie czaj tutaj ;)

Kaśka " w przyszłym tygodniu" skąd ja to znam - mam to samo !! A kocyk kup wiekszy !!

 
reklama
witam :)

frezja a może Ty się podejmiesz tego zadania i pospisujesz :) ja teraz nie mam czasu na takie rzeczy ::)

kaśka76 masz sporo ciuchów już,więc się nie martw.Ja tez myślałam że wczesniej zacznę rodzić bo miałam ciążę zagrożoną a tu po terminie i nic sie nie spieszyło,hehe.Za dobrze podtrzymywali ;)

dziewczyny,myślicie że jest taka możliwość żeby iść do innego pediatry zasięgnąć informacji?ale żeby nie trzeba było małej zakładać karty u innego lekarza?

ja już swojemu mężowi znalazłam zajęcie na dzień naszego spotkania :) idzie do kolegi :) przynajmniej wszystkie odpoczniemy na te parę chwli od naszych mężulków ;)

 
Witajcie!! Przepraszam, że tak długo mnie tu nie było, ale chyba nie tęskniłyście zbytnio, co?? ;)
Ostatnio Mateuszek ma krzykliwe dni. Dzis idziemy do lekarza na kontrolę. Zobaczymy co powie.
Całuski dla wszystkich Maleństw z okazji ich małych "rocznic"!!!
A! Co do przytulanki. Mam taka i Mateusz lubi się teraz nia bawić. Z początku nie bardzo go interesowała, ale juz sie przekonał. Niedawno "odkrył", że lala (Kacperek) ma włoski i smyrał p onich z pól godzinki. Trzeba uważać, bo są wełniane i niebezpieczne, jak dzieciątko bierze wszytsko do buzi.
 
Karola ty już nie gadaj że czasu nie masz :p
Koreczek się zdeklarowała że zrobi listę a ty ją wkleisz na pierwszą stronę i już.

Justyna dobry bajer to połowa sukcesu :laugh:

Beata a jak włosy będą nie teges to 2 wyjścia są schować na trochę lalę albo wysłać ją do fryzjera ;D

Wczoraj poszłam wcześnie spać bo mnie mężul wkurzył :p Nie dość że cały dzień go nie ma, przychodzi po22 i jeszcze zdąży mnie podqrwić :( ale nie będę smuciła ::)
 
Frezja pisze:
Karola ty już nie gadaj że czasu nie masz :p
Koreczek się zdeklarowała że zrobi listę a ty ją wkleisz na pierwszą stronę i już.
ok,to niech koreczek wrzuci listę a ja ją wkleję w post.Wywnioskowałam wcześniej że to ja mam te listę zrobić ::)
 
Witajcie!Milo ze o nas jeszcze pamietacie:)
Z mala kroliczka nadal nie najlepiej bo nie staje na ta lapke i sie przwraca:(:( strasznie jest samotna i rozmyslamy zakup kroliczka karlowatego dla niej(bo ona jest naprawde malenka)...moze wtedys ie jej polepszy...powiem wam ze jestem naprawdwe w kropce i niewiem co zrobic:(:(

Ja czuje sie nawet nawet choc sapie jak parowoz:( i troche za bardzo chyba puchna mi rece:(
Ogolnie pogoda sie ladniutka zrobila i az milo na spcerek wyjsc:)
 
Karmiące mamusie, napiszcie mi proszę jakie warzywa i owoce jecie i jakie można jeść karmiąc piersią, bo ja ciągle tylko na jabłkach i marchewkach ciągnę a biorąc pod uwagę, że jabłek nie lubię to same wiecie, bleeee :p Marzę o jakiejś normalnej surówce tylko z czego? Dzięki wielkie za ewentualne porady, papa
 
kasia seler może uczulać,kapusta wzdęcia(tak jak cebula i por) ,pomidory też są silnym alergenem. Może zwykłe ogórki?tylko nie konserwowe(bo ocet),nie wiem jak kiszone ale ja unikam. I buraczki sa ok :) chociaż kiedyś ich nie lubiałam to teraz mniam :) nna razie tyle mi przyszło do głowy.A najlepiej po troszku próbuj zakazanych rzeczy i obserwuj,jk nic się nie będzie działo (na drugi lub trzeci dzień)to smiało wcinaj.
 
Dziewczyny długo mnie tu nie było, ale tak czytam te Wasze wypowiedzi i wydaje mi się, że robicie gdzieś spotkanie.Ja bym też może się pisała jeśli mogę>
 
reklama
Kaśka- ja też dla siebie nic jeszcze nie mam (nawet wkładaek). ;D
Na szczęście, wszystko jest łatwo dostępne...

Co do spotkania, to może uda mi się przyjść...
Jeszcze dam znać co i jak.
Karola- a Ty, jako główny dowodzący, może podpowiesz, co można przynieść do skonsumowania :D

Witam nowe mamusie!!!! :)
 
Do góry