reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
Cześć dziewczyny
pewnie większość mnie już nie pamieta...byłam kiedys pod loginem Ewcik mama Filipka. Mam teraz więcej czasu i fajnie by było znów do was dołaczyć. Gratuluję wszytskim rodzicom kolejnych dzieciaczkow MamaBoo, Kubusiowa, Baska, Bodzinka i tym ktorych nie wymieniłam.
Ja nadal mam jednego urwisa Filipek juz skonczył 6 latek na razie przedszkole ale w nastepnym roku do szkoły.
Mam nadzieje ze wdroże sie na nowo na tym forum jak kiedys, a uwierzcie czesto was wspominałam bo jakby nie było prawie 3 lata byłam z Wami. W najblizszym czasie postaram wkleic fotki nasze.

Buziaczki dla Wszystkich !!!
 
reklama
Ewcik a nie masz dostępu do starego konta ? Wklejaj fotki, cobyśmy uwierzyły, że to ty :p
Kasia a co Titek sobie zażyczył ? U nas co chwilę się to zmienia. Oskar ma takie wymagania, że niektóre prezenty na urodziny przeniósł :-D A na topie: perkusja, łamana deska, rolki, tor ścianowiec, Monster Truck (niezmiennie), coś na zdalne sterowanie, łódka i ... wszystko co reklamują :-D My byliśmy na Truchana, ale na chirurgii. Czysto było, ale personel... makabra ! Za to teraz jak byliśmy na oddziale niemowlęcym to personel rewelacyjny. A co jest Titkowi ? Lepiej się już czuje ?
Bodzia, Iza, Kasia współczuję problemów z uszkami. My mieliśmy tydzień temu akcję i Oskar płakał z bólu, ale po podania Ibufenu przeszło, lekarka stwierdziła, że może to być przez zatkane uszy i musimy psikać taką oliwą, która g*** daje...
Bodzia gratulacje dla Filipka, teraz to pewnie musisz mieć oczy dookoła głowy ;-) My na razie cieszymy się etapem "leżę i pachnę" :-D
Iza mieliśmy identycznego chomika - oddaliśmy teściowej. Teraz marudzi o psa. Ale my nie chcemy, bo nie mamy na niego czasu, niestety. Póki co zostają rybki i na razie musi mu to wystarczyć.
Kasia
 
Boo a czemu oddaliście chomika:confused: Ja muszę przyznać, że ta nasza chomisia Weronisia :-D to ulubienica nas wszystkich :-), nawet teściowa ją lubi i się jej nie boi :szok:a myślałam, że będzie inaczej :-p. A rybki też mamy :-).

Co do uszek to Karolcia miała je czyszczone kilka razy już, bo też ją bolały i lekarz stwierdził, że ma skłonność do gromadzenia woskowiny. Raz miała czyszczone takim jakby odkurzaczem. Lekarka wkładała jej do uszka taką rurkę, która wyciągała wszystko jak odkurzacz i było to widać na ekranie. Ale najczęściej laryngolog czyścił jej takim specjalnym drucikiem , mówił zawsze, że wyjmuje z uszka robaczki. Teraz jak Karolinka jest po zabiegu to na razie nie ma problemów z uszkami i odpukać!

A ból ucha to naprawdę koszmar-sama się o tym niedawno przekonałam:eek:.

Ewcik witaj spowrotem :-).

My też jesteśmy na etapie listu do św. Mikołaja, już jest napisany :-), a lista żądań dłuuuga, oj długa..... ;-)
 
zyje ale ledwo ;-)
Niedługo zrobie sobie specjalizacje z chorób dziecięcych :-p Lepsza selekcje w lekach robie niz pediatra ;-) Fifi zaflegmiony wiec pani doktór znowu zmieniła syropki..akurat a kasa było kruchutko więc od razu nie wykupiłam, na szczeście antybiotyku nie było, podawałm to co w domu i co??/ Poprawiło się:confused2::confused2:Ale idziemy do alergologa ech...
Ale za to Lolo po badaniu zdrowy, wyniki dobre wiec się musze z jego chudościa pogodzić:rofl2::rofl2::rofl2:
Anetka ach jaki fajny etap :-p Leze i pachne :-p
 
:-) P1000461.jpg
 
Boo - my po środku leczenia jesteśmy, za ok. 3 m-ce się okaże co ze słuchem P. u nas na Miko jest Ferdynand i rozjazdy - to było w liście narysowane i napisane, a dodatkowo dziś kupiłam mu koszulkę Scoobiego. standardowo hasło było o makietę, ale wyciszyliśmy póki co - ustalone, że na makietę jeździ do wujka. na Gwiazdkę mam dla niego taki zestaw Tomek i Przyjaciele Wielka przygoda Tomka R9634 (1935566352) - Aukcje internetowe Allegro, ale zobaczymy, bo też wspominał o czymś sterowanym, a nie potrafi sprecyzować czy chce wyścigówkę, czy jeepa, czy też traktor z przyczepą. a my widzieliśmy bardzo fajny laptop edukacyjny i też bierzemy pod uwagę. a z niezamówionych rzeczy na Gwiazdkę będzie mieć spiralę z torów i jakąś grę.
 
U nas i Mikołaj i Gwiazdka skromne i symboliczne jak co roku...
Boo Lolo nawet o polowie zabawek nie słyszał :-p Perkusja, mocne nerwy miec musicie ;-)
Szalejecie z zabawkami dziewczyny ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
bodzinka piekne decu ;] ja sie kiedys tez w to bawilam ale u mnie to raczej zabawa byla;] tak samo jak wyplatanie koszykow z gazetowych rurek itd ;> ja niestety szybko sie nudze :tak: co do swiat to u nas tez zawyczaj skromnie syn dostaje 3 prezenty od nas, od jednych i drugich dziadkow. Staramy sie raczej zeby dostal ubranka bo zabawek ma juz multum(jedyne dziecko w obu rodzinach) i wiecie mamy male 3 pokojowe mieszkanie i jakby kazdy przynosil zawsze zabawki to bym sie nimi zasypala i tak wszelkie zabawki typu edukacyjnego :maty, jakies miski, stoly itd sa w piwnicy bo syn wyrosl a dla drugiego bedzie w sam raz
 
Do góry