reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Kasiurek - ano tak to jest w handlu, niestety. ja też jak coś widzę w dobrej cenie, to kupuję.

Boo
- hmm raczej cisza przed burzą, zobaczymy... w każdym bądź razie to nie jest do pisania na otwartym forum.

Iza
- gimnastykę artystyczną macie w przedszkolu?

a ja będąc ostatnio w Krakowie zakupiłam w komisie dzieciowym używane elementy do "makiet" Titka - dwie stacje i duży przejazd kolejowy z elementami drogi za całe 40zł, a na all to chodzi w masakrycznych cenach.

no i 03.12 jedziemy znowu, bo idziemy do fabryki bombek dekorować bombki, a potem na wystawę makiet kolejowych - mam nadzieję, że Titowi wystarczy pobyt tam od 16 do 20.:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Ostatnia edycja:
Kaśka niestety nie ma w przedszkolu gimnastyki, nie ma jej też w domu kultury (tam byłaby za grosze) i musimy chodzić do Klubu Sportowego.
A gdzie idziecie dekorować te bombki:confused:
 
A ja będe dekorować decu sama :-p
Ja to sie chyba ciesze, że moe dziecka ma mnóstwo pasji ;-) I zadna taka na amen nie jest :-p Ma to po mamusi hi hi hi hi :-p
 
Kaśka nie na Dębie, chociaż tam bym wolała, albo na Józefowcu też jest fajny klub sportowy. Karolina z pewnych względów chodzi u nas na osiedlu, też klub sportowy, ale zajęcia są w szkole podstawowej.
Dziś zdjęli jej gips, nie wiem teraz od kiedy może zacząć znów ćwiczyć. Kurczę zapomniałam zapytać lekarza, spytałam tylko o przedszkole. Powiedział, że nie ma przeciwskazań, ale gimnastyka i taniec:confused:. Myślę, że na razie powinna uważać, czyli chyba jeszcze w grudniu jej nie pośle.
 
Kubusiowa my też mamy nadzieję, że w końcu wrócisz :-D
Kasia no to niefajnie. U nas tez nie było zbyt ciekawie na zebraniu, chociaż z Oskara jestem w miarę zadowolona. Ćwiczenia, dodawanie, odejmowanie, sylabowanie, głoskowanie idzie mu świetnie, gorzej ze współpracą z panią... Ale pracujemy nad tym, dzięki poradom P. psycholog.
Iza prawie każda pasja wymaga kontuzji ;-) A tak na poważnie co możesz czuć, a z drugiej strony super, że Karolcia ma taką pasję. Idziecie na to spotkanie Mikołajkowe 07.12 w MDK ? Bo pamiętam, że w tamtym roku z Karolcią gdzieś byłaś. A co do ćwiczeń po gipsie to na pewno w grudniu nie może jeszcze.
Bodzia super, że Lolo taki zainteresowany. U nas to raczej słomiany zapał. Ale kupiłam niedawno taką książkę gdzie jest pełno pomysłów na rzeczy własnej roboty i może w tym roku uda nam się coś razem wykonać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Boo raczej w tym roku nie idziemy, jeszcze nawet się nie orientowałam i pewnie już nie będzie miejsc. Oskar tyle potrafi :confused:. Super, możesz być z niego dumna :tak:, Karoline ciężko zagonić do nauki, strach pomyśleć co będzie w szkole :szok:
Kubusiowa super, że się odezwałaś :tak:szkoda że tak mało napisałaś.


Miłego weekendu!
 
Do góry