reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285
reklama
Myszko super, że Ci się udało:tak:. Nam niedziela też miło zleciała, ale jeszcze przecież się nie skończyła :-D. Karolinka dziś szerzy kulturę, jest w teatrze z ciocią. Już drugi raz w ciągu kilku dni, bo w czwartek byli z przedszkola :-)
 
Wieczorem zrobiliśmy sobie jeszcze godzinny spacerek,niedawno wróciliśmy, Alan teraz wcina z apetytem kolacje, dziecko dotlenione i zadowolone, będzie mu sie lepiej spało.A my z R. mamy wieczór dla siebie bo on ma urlop.Trzeba sie troszke poprzytulac bo ostatnio mało sie widzimy bo jak ja w pracy byłam to on był z synkiem a jak ja z synkiem to on w pracy i tak cały czas.
 
halo gdzie jesteście?

dzisiaj Alanek poszedł do przedszkola po 3 tygodniowej przerwie, wczoraj ściągliśmy mu gips.Pogoda piękna, słoneczna, siedze dzisiaj w strachu bo Mikołajki i boje sie że dostane rózgą bo nie wiem czy do końca byłam grzeczna:-);-) Na 12 umówiłam sie do fryzjera, mam już odrosty i trzeba zrobic porządek ze sobą przed świętami.Wczoraj cały dziń robiłam porządki przedświąteczne, wysprzątałam już idealnie pokój Alana i kuchnie, dzisiaj sie biore za łazienke.Po południu o 15 jedziemy do córek od mojego R. zawiesc im upominki mikołajkowe, na 16:30 idziemy do domu kultury bo ma byc impreza mikołajkowa dla dzieciaczków.Także dzień będzie dośc ruchliwy dla mnie.Ide sprzątac łazienke
 
hej
ja posyłam Patrycję od września do klasy I. I tak musiałabym ją posyłać do zerówki do szkoły, bo w przedszkolu nie ma miejsca dla sześciolatków więc niech już się szkoli;-)

boo, jak chłopcy? jak Malutki się chowa\?
 
reklama
Anian dzięki, że pytasz. Oskar jak zwykle łobuzuje ;-) A Tymek coraz to fajniejszy :-) Oskar poza nim świata nie widzi:-)
My chyba poczekamy z decyzją, pewnie będzie jeszcze jedno zebranie z diagnozą to wtedy porozmawiam z wychowawczynią.
 
Do góry