reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuśki ze Śląska,odezwijcie się!!!

czy darzymy lekarzy zaufaniem????


  • Wszystkich głosujących
    285

trysia77

Fanka BB :)
Dołączył(a)
6 Maj 2005
Postów
771
w dzisiejszych czasach, kiedy słyszy się o tylu zaniedbaniach przez lekarzy trudno obdarzyc ich zaufaniem..jak to wygląda u nas...??w regionie śląskim i nie tylko!!!!liczne odpowiedzi mile widziane!!!
 
reklama
hej trysia,nie wiem czy to się uda,były zakładane już dwa wątki ze śląskiem i wszystko szybko ucichło... ale może tym razem się uda,przyłączam się chętnie :)
 
chyba tak sie stanie. ja zapytalem czy sa panowie i tez jest cisza. chyba ten region jest cichym i nie ma tu matek i ojcow.:)))) wszyscy rodza sie w innych miastach.:pPPP
 
heja ludziorki!!!jestem mamuską ze slaska, a tatuskowie są bardzo mile widziani, przepraszam, ze nie ujęlam Was w tematyce!!Jak sie Wam powodzi...prosimy o kontynuacje...
Mam nadzieję, że uda sie NAM wspolnymi siłami utrzymac bez sppecjalnego wysiłku ten watek..
Więc moze zaczne od siebie, skoro Wy nie chcecie specjalnie sie otwierac przede mną...wiem obawy są u kazdego..ale co mi tam raz kozie smierc.. ;D Więc jestem mamuską juz od 13 m-cy...i w związku z tym mam różne przezycia...cala kolekcja..wlasnie wybieramy sie na wakacje..nasze pierwsze wspolne wakacje z dzidziorkiem..
Troche sie obawiam samej jazdy samochodem a tak poza tym to cieszę sie cholernie i juz nie mogę się doczekac widoku skalistych wybrzeży...czystego przejrzystego morza...ach... to juz jutro...
ale mam nadzieję, ze przez ten tydzien kiedy mnie nie bedzie to pojawi sie tutaj wiele Waszych postów i bedziemy mogli sie dzielic wlasnymi doswiadczeniami z mamuskowaniem i tatuskowaniem ;)
Pozdrawiam Was serdecznie i niestety muszę juz konczyc bo moj maluszek mnie wzywa...
Do zobaczonka mam nadzieje ze jeszcze dzis
pat
 
a poza tym karolla skąd jesteś?? jesli nie chcesz na forum to napisz do mnie private... :)
pozdrowionka
pat
piszcie kochani i dzielcie się tym cudownym a zarazem trudnym losem rodzicow ;)
 
hej!

Gliwice pozdrawiają :) Dopiero szykuję się do bycia mamą, mam lokatorka w brzuszku od czterech miesięcy :) pozdrawiam!
 
reklama
Do góry