reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

My też mamy sesję całoroczną...Ostatni egzamin pierwszy termin mamy gdzieś w kwietniu, a drugie terminy to nie wiem czy na maj się nie przeciągną:confused2: a w czerwcu znowu:-p Ambitna jesteś, że od razu magisterkę planujesz:tak:
Ja się pewnie szybko nie położę spać, ale życzę spokojnej nocki i całuski dla Maciusia;-)
 
reklama
dziewczyny wpadłam do was bo chciałabym dowiedzieć się co można kupić dla dwulatki w ramach małego upominku? tj chodzi mi o cos do jedzonka - czekolady przeciez nie zje. Sa jakiej inne slodkosci przeznaczone dla dwulatków???
 
dzień dobry
magda12345, uczysz się po nocach? eh skąd ja to znam, jakby nie patrzeć inaczej nie ma kiedy. mój młody jest niezwykle nadpobudliwym dzieckiem i nie można go z oczu spuścić, więc o nauce w ciągu dnia nie ma mowy :no:. a Ty widzę masz dwójkę, więc dwa razy więcej obowiązków :tak:. planuję od razu magisterkę, bo z licencjatem z filologii żadnej sensownej pracy nie znajdę. potrzebuję tych pięciu lat, żeby faktycznie opanować język, chcę pracować jako tłumacz. poza tym boję się, że jeśli zrobię sobie przerwę i zacznę pracować gdzieś, gdzie nie będę miała kontaktu z językiem to wszystko zapomnę i ciężko będzie wrócić.
 
Dwulatki jedza juz czekolade ale jesli nie maja alergii;-)Moje maja alergie i kupuje Im np paluszki juniorki,biszkopty,cheetosy,chrupki i wszystkie inne ciasteczka dla dzieci,jedza tez jakos gumy rozpuszczalne i lizaki
 
dziewczyny wpadłam do was bo chciałabym dowiedzieć się co można kupić dla dwulatki w ramach małego upominku? tj chodzi mi o cos do jedzonka - czekolady przeciez nie zje. Sa jakiej inne slodkosci przeznaczone dla dwulatków???


Jedza dzieci w tym wieku czekolade :sorry:Ale to przede wszystkim kwestia rodziców :tak: Więc myślę,że warto zapytać zainteresowanych :tak: Ja jako mały upominek wybieram raczej kolorowankę :-)
 
to jest wysoka a ja myślałam że mój synek jest duży bo każdy mi mówi że jest wysoki jak na swój wiek,a ile twoja córeczka mieżyła jak się urodziłą?mój miał 57 cm i ważył 3700.a właśnie mój synek waży 14,5 kg czy to jest normalna waga jak na dziecko w jego wieku?
 
reklama
Do góry