reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Wszystko zależy od ustalenia granic i zasad. Wiem, że moje dziecko mnie testuje ale mimo wszystko staram się trzymać fason i nie pozwalać za wiele. Czasem pokrzyczy chwile ale my mamy wiemy dobrze kiedy są to wymuszone reakcje- płacz udawany, krzyk jako wymuszenie itd. Trzeba przez to przejść pokazując granice, bo jak się raz, drugi, trzeci poddamy i pokażemy że dziecko może zrobić wszystko to..... będzie ciężko kiedykolwiek to zmienić.

reklama
Rozwiązania
0
synek miał nieco ponad 20 miesięcy jak wysłałam go do Puchatka. miejsce bardzo fajne, świetne opiekunki z bardzo dobrym podejściem do dzieci i jedzenie którego nie powstydziłaby się żadna pani domu. bardzo dobry wybór a ja sama mogłam wrócić do pracy!

Rozwiązania
0
Witam jestem mama 2 letniej Oliwi ktoraod urodzenia wiesznie krzyszy juz nie wiem co mam robic

Ewka789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Coś o tym wiem. Mój mały ma 2 latka i 3 miesiące i od małego marudzi, miauczy i wymyśla ze wszystkim Teraz już wszystko na nie, kąpiel nie nie jechać do sklepu, nie chodzić na pole, na spacer. Jak ktoś ma przyjechać to też najlepiej nie;p Jak zabawa to z kimś bo samemu za nudno, tylko mama, mama.. Czasem bywają lepsze dni ale to szybo mija.. Był w żłobku blisko rok temu ale nie wytrzymywał tego emocjonalnie. Aż się boje już co będzie jak pójdzie do przedszkola. Granice z mojej strony ma określone bo tylko sie odezwę to on już wie że nie wolno ale reszta domowników pozwala mu na wszystko..

Ewka789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dodam jeszcze że osoby które nie miały takiego dziecka to mogą tego nie rozumieć, bo ja sama po doświadczeniu w opiece na dwójką byłam lekko rozczarowana. Ale każde dziecko jest inne, inny temperament, inna wytrzymałość nerwowa i bywa różnorodnie:)

Rozwiązania
0
Hej, żałuję że dopiero teraz się tu zarejestrowałam. Nasza córeczka ma rok i 3 miesiące. Nie możemy się doczekać kolejnego dziecka hihi. Córeczka jest cudowna. Złote dziecko. Z każdym dniem jest madrzejsza, co raz więcej rozumie. Niesamowite!

Ewka789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Drogie mamy.. mam pytanie czy są takie dzieci które mają ponad 2 lata i mają nadal smoczek czy to tylko nasz taki uparty..

reklama

malutka20

Początkująca w BB
Miasto
Piotrków Trybunalski
Rozwiązania
0
A jak jest u was z buntem dwulatka?ja se radzicie?
Witam:).
U mnie jest ostro, ale moj to książkowy Hnb... Od małego tylko rączki, wózek be, jazda autem koszmar... I tylko mama mama. Ma 22 miesiące. Chciałabym wrócić do pracy ale on nawet z tata nie chce zostać. Wyznaczamy granice, w sklepie czy innych miejscach nie mamy problemów gdy cos chce a my tego nie chcemy mu dać. Ale w domu, ja czyli mama nie może zrobić nic bo potrafi histeryzować tak aż sam robi sobie krzywdę i wymiotuje . Na dodatek koszmarnie zabkuje a teraz czekamy na piątki. Jestem wykończona, ale wiem, że już za chwilę mama powoli będzie coraz mniej potrzebna.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry