reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

erzsebet

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Witam.
Nasz maluch to bardzo żywe dziecko. Nie jest takim dzieckiem, które posadzisz i będzie siedziało. Wymaga dużo uwagi i zainteresowania. Jak czegoś nie dostanie albo czegoś mu nie wolno to zdarza się że wtedy jest płacz i histeria. Ma swoje kaprysy, ale mimo wszystko jest rozkoszny i kochany. Nasz mały ma 2,5 roku.

reklama

erzsebet

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Może i tak ale nie wszystkie dzieci są takie że nie usiedzą 5 minut w jednym miejscu tylko ciągle są w ruchu. Mam na myśli to że dzieci moich znajomych są takie że jak puścisz im np. bajkę to będą siedziały i oglądały, albo jak dasz im książeczkę to przez godzinę ich nie zobaczysz bo będą zajęte tą właśnie książeczką, a nasz taki nie jest.

Ewka789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Właśnie, każde dziecko jest wymagające ale nie każde trzeba karmić w biegu bo on nie ma na to czasu.. aż dziw że do obiadu siada i zje na bajce ale śniadanie to jest udręka, najlepiej nic nie jeść. Nasz mały też ma 2, 5 roku i nawet ostatnio odpuścił tylko że wyciągnąć go z domu graniczy z cudem. żebym mogła jechać z nim do mojej mamy na cały dzień to muszę najpierw wymyślić jak go wyciągać z domu a jak już siedzi w aucie to mówię gdzie jedziemy. Na spacer to samo. Też tak macie? Chce go zapisać do przedszkola od września ale teraz sobie tego nie wyobrażam..

erzsebet

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Jeśli chodzi o mojego to z jedzeniem jest tak że przy śniadaniu czy kolacji siedzi na krzesełku przy stoliku i pięknie wszystko zje, bo zajmę go książeczkami, a jeśli chodzi o obiad czy podwieczorek to je w biegu.
Jeśli chodzi natomiast o wyjścia np. na spacer to bardzo chętnie wychodzi i wręcz nie może doczekać się wyjścia. A co do jazdy autem to również bardzo to lubi, tylko zaczyna marudzić jak auto nie jedzie tylko stoi. Ja jeszcze nie myślałam o zapisaniu go do przedszkola, ale też się tego obawiam.

Ewka789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy Wasze maluchy też przechodzą apogeum ciężkiego okresu czy tylko mój już 2 tydzień jest w strzępach? Dodam że mamy dokładnie 2,5 roku.

erzsebet

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Dziewczyny czy Wasze maluchy też przechodzą apogeum ciężkiego okresu czy tylko mój już 2 tydzień jest w strzępach? Dodam że mamy dokładnie 2,5 roku.
Mój też ma 2,5 roku i też przechodzi ten okres, momentami jest nie do zniesienia, ale ogólnie da się przeżyć. A czym się to apogeum u was przejawia?

Ewka789

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
hej. Najgorzej było we wt. to jak tylko się obudził to chciał roznieść łóżeczko, potem jak sie uspokoił to następna furia bo w bajce helikopter przestał łatać. Kolejne dni były trochę lepsze, powoli zaczął się bawić ale nadal jest bardzo niezdecydowany, wrażliwy, rano nie chce jeść, potem jest głodny, zły.. ale obiad i kolacje zje bez problemu. generalnie jego słowa to " mamo ja nie wiem, ja nie wiem, che ale nie chce, pójde ale sie nie ubiorę", itp. wyjście z domu trwa ok 20 min. bo cierpliwie czekam aż się uspokoi i sam uzna że jest gotów choć czasem są 3 podejścia aż się uda. Dziś już 3 niedziela gdy cały dzień marudził, bawić sie zaczął o 14 a do tego czasu tylko miauczenie.

reklama

erzsebet

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
U nas dzisiaj natomiast była masakra, marudny, sam nie wiedział czego chce, więc cieszę się ze już śpi i ten dzień dobiega końca. Wszystko to przez dzisiejszą pogodę (nasz synek jest meteopatą, więc jak jest zmiana pogody to automatycznie też u niego jest zmiana). Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej.
Ogólnie jest dobrze, tylko na zmianę pogody jest szleństwo.

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Mamy 7, 8 i 9- latków -ZAPRASZAM DO ROZMOWY :) Początek szkoły 220
Weroniczka Mamy 6-, 7-, 8- latków.... :-) Kraków 9
M Kwietniowe mamy 2021 Kwietniowe mamy 2021 1201
P Czy są tu (przyszłe)mamy blogerki? Modowe porady i inspiracje... 0
E Pochwalcie się swoimi brzuszkami mamy grudniowe i usg pociechy Galeria brzuszków 0
karolinakychy Marcowe Mamy 2021 Grudniowe mamy 2020 1
Amur Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP Staramy się 50
A Polskie mamy w Holandii Potrzebuję porady 1
Madzialena8787 Grudniowe mamy 2020 Przyszłe mamy 17
T Ubrania dla mamy - gdzie kupić? Październikowe mamy 2020 3
MamaTolka Marcowe mamy 2021 Marcowe mamy 2021 4609
Awuwu Mamy 2020: Warszawa Ciąża, poród, połóg 32
Mikstura Lutowe mamy 2021 Lutowe mamy 2021 3076
Dolvit Książki "Mamy dla mamy" lub inne Mamuśkowo 4
Aagusiaa Mamy z Uk i Irlandii Polnocnej Potrzebuję porady 0
Ewka34 Styczniowe mamy 2021 Przyszłe mamy 21
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 17
Dmalw Mamy tu kadrową,która zechce pomóc? Potrzebuję porady 0
D Mamy z Malborka Potrzebuję porady 0
J Komentarz mojej mamy Potrzebuję porady 12
SzypkiJaszczomp Grudniowe mamy 2020 Grudniowe mamy 2020 21194
M Jak się czujecie Listopadowe Mamy? Listopadowe mamy 2020 11
K Organizacja urodzin w ciąży. Ciąża, poród, połóg 29
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 1
M Mamy liczę na Waszą pomoc! Mamuśkowo 0
KarolinaMajewska Poszukuję mamy która miała problem u dziecka z czestym zapaleniem ucha Potrzebuję porady 8
P Listopadowe mamy 2020 Listopadowe mamy 2020 12272
K Hej dziewczyny. Jakie mleko polecacie dla wczesniaka 32tydzien? Teraz mamy skończone 2 miesiące a u mnie pojawił się problem z pokarmem. Potrzebuję porady 13
K Mamy z Irlandii 2020 Potrzebuję porady 88
aniaslu Mamy działamy, czyli zaczynamy :) Mamy działamy. III Edycja 289
K Młode mamy Potrzebuję porady 5
Crazy Girl Insta Mamy Majowe mamusie 2020 4
olaaa7 Październikowe mamy 2020 Październikowe mamy 2020 13711
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 80
M POMOC Z KUPNEM AUTA POD BLIZNIAKÓW Potrzebuję porady 0
K Rozkręcanie laktacji, problemy z iloscia mleka Potrzebuję porady 47
Preggers Wrześniowe mamy 2020 Wrześniowe mamy 2020 7116
M Mamy leżące z niewydolnością szyjki. Ciąża, poród, połóg 6
S Mamy ze śląska, prośba o opinie. Ciąża, poród, połóg 16
Różamama Sierpniowe mamy 2020 nie aktualny Ciąża, poród, połóg 10
Violcia55 Sierpniowe mamy 2020 Sierpniowe mamy 2020 8525
Maluta Czy są tutaj mamy z endoprotezą biodra? Październikowe mamy 2019 0
N Czerwcowe i lipcowe mamy 2020 Śląsk Lipcowe mamy 2020 42
N Lipcowe mamy 2020 BB psychodietetyczka radzi mamom 10
Feline88 Cukrzyca a waga przyszłej mamy Ciąża, poród, połóg 13
Vingaa Lipcowe Mamy 2020r Lipcowe mamy 2020 12575