reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Dzień dobry :-)
wreszcie wróciłam z wakacji i zaczynam mieszkać ;-), wprawdzie mam sterty prania i prasowania nie wspominając o wyglądzie mieszkania ale postaram sie od czasu do czasu coś skrobnąć. Urlop ogólnie udany, upałów nie było ale deszcz nas omijał tak więc torchę opalenizny z nad morza przywieźliśmy :-):-):tak::tak:
Przez te dwa tygodnie Zosia tak się rozgadała, że nie ma końca...teraz trzeba uważać co przy niej się mówi bo powtarza dosłownie każde słowo:szok::tak::tak::-)
 
reklama
Witam
Myślałam że dzisiaj padnę. Nie dość że tak gorąco to jeszcze 2 godziny spędziłam w przychodni zanim z Kewinkiem weszłam do gabinetu. Babka miała przyjmować od 12 a przyjmowała od 13 a ja byłam już o 11:30 ale zanim weszłam była 13:30. Kewin pod koniec marudny był bo śpiący i chyba też zmęczony tym czekaniem. Teraz sobie śpi to i ja mogę trochę odpocząć. A poszłam tylko po skierowanie na badania
.
 
U nas też gorąco i parno strasznie . Ze mnie aż sie leje . A Wiktoria cały dzien marudna jakaś to chyba przez tą pogode. Zaraz lece na spacer z psem .
Jutro jedziemy do Katowic do lekarza , bo dali nam tam skierowanie . Wiki ma jakieś szmery w sercu i musimy jechać . Trzymajcie kciuki .
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny:-):-)
Dawno mnie tu nie było, Ojjj dawno. Brak czasu jak zawsze. Musze zameldować że u nas duuże postępy, Danielek od 5 dni ładnie woła siku, doszło juz do tego ze sam biega do łazienki siada na sedes i sam robi co trzeba:-):-) Dumna jestem strasznieee bo do tej pory zdażyły się tylko 2 wpadki :-p W nocy wciąz pieucha ale bedziemy nas tym pracować:tak:
A teraz z innej beczki. Byłam w biedronce a tam chusteczki Dada po 3.99zł:szok: Nic nie pisało o promocji, mam nadzieję że na stałe obniżyli cenę:-)

Miłego dnia kobietki
P.S. U mnie duuuuchota straszna:baffled::baffled:
 
hej hej... u nas dzis w miare da sie oddychac, ale zobaczymy co bedzie pozniej jak mi slonko na moje okna przejdzie
wczoraj mialam zabiegany dzien a dzis usypiam na stojąco :-)
Xawek cos mi ostatnio mleka nie chce... czyzby mu sie odechcialo wkoncu ? fajnie by bylo
natomiast z sikaniem dalej nic... poczekamy jeszce, pojezdzimy na dzialke w lato to moze jak go bez majtek puszcze po trawie to sie jakos nauczy, chociaz pod krzaczxek.... wrazie czego posadze krzaka w domu heheheh
 
hej Kuxa:-D
u mnie duszno,parno i słonecznie:dry:
w końcu chorobę pożegnałam-oby
i "dzięki" temu mam 2 kg na minusie
co do mleka to mój całkowicie modyfikowane odrzucił krótko przed pierwszymi urodzinami
a o pieluchach na szczęście już zapomnieliśmy:tak:
 
Anna
No ostatnio te dni są bardzo duszne. Myślałam że wczoraj będzie burza że może znowu się rozpada a tu nic. Dzisiaj znów parno że nie idzie wytrzymać. A co do pieluch to przede mną jeszcze ciężka praca.
 
reklama
Do góry