reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Dowikla, ale masz liczną rodzinkę:-D Fajowo:happy:, nie wiedziałam, musiałoby wam być wesoło.
Ja też bym chciała 2. Własne m mamy, ale malutkie 30 mkw, ale zawsze jest jakieś ale, tez chcemy zmienić mieszkanie, a widomo życie drogie potrzeby dzieci też mają typu przedszkole, zajęcia dodoatkowe, wczasy itp.. Narazie dajemy sobie z ok 2 lata czasu, potem zaczniemy się starać. Nie ma co się zastanawiać za wiele, bo" im dalej w las, tym więcej drzew":happy:, więc trzymam kciuki, by się wszystki udało:tak:
ps kiedys piasłam na tym wąku:cool2:
 
reklama
No kiedys tu pisalas MIKUSIU:-);-)
Oj bylo nam wesolo i to bardzo hihihi;-)Teraz jest fajnie jak sie tak wszyscy razem spotykamy przy jakiejs okazji:tak::tak::tak:
 
Ja mam dwie siostry,mój mąż również i my też chcemy mieć trójkę dzieci:-)
A jak się trafią bliźniaki to też się nie zmartwię:-D
Dowikla zazdroszczę tak licznej rodzinki, Święta o Was muszą cudownie wyglądać:tak::tak:
A ja dzisiaj wstałam z ogromnym bólem głowy...
No nic, może na pilatesie trochę rozruszam łepetynę:-p
 
ale mi nie chodzi o "chcenie" ...chciec to i ja bym chciala TRÓJECZKĘ:tak:bardziej mi chodzilo o finanse,o organizacje....o REALIA po prostu...Panstwo nie ułatwia takiego wyboru-decyzji:wściekła/y:
 
My jestemy po wizycie u pediatry
Wiktoria wazy 7640
Klaudia wazy 7610
Mlode byly dzisiaj tylko chwalone ,ze bardzo duzo i ladnie mowia:tak::tak::tak:
Ale dostalam skierowanie do alergologa
dowikla- Twoje dziewczynki ważą nie całe 8 kg?? Na prawdę szczypiorki, jak na 2-latka:tak:
mikusia - mówią, że nigdy nie ma idealnego czasu na dziecko i czasami lepiej, jak sie na chwilę zapomniemy.... Ja chcę trójkę i tak będzie:)
 
Jak można drogie Mamusie to i ja dołączę na pogaduchy 2,3 latków. Mam dwuletnią córcię, która teraz waży 12 kg więc zaczęłam się zastanawiać po poście Dowikły czy moja waży za dużo czy Twoje córeńki troszkę za mało?;-)
A co do planowania dzieciaczków to i ja zawsze chciałam i marzyłam żeby mieć 3 ale nie wiem co z tych planów wyjdzie:no:
Bardzo mocno Was wszystkie ściskam!:tak:
 
Hej dziewczyny mam pytanie, nie moge sie doszukać takiego wątku jak przeziębienia, leczenia domowe 2 latka. Macie jakies fajne "eliksiry" na leczenia sposobami domowymi, moj maly ma straszny katarek, robię dla niego inhalacje z solą fizjologiczną. W jaki sposob mozna dla niego dac miod, czy cytryne, czy w tym wieku wogole mozna?? Prosze o jakies rady. Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny mam pytanie, nie moge sie doszukać takiego wątku jak przeziębienia, leczenia domowe 2 latka. Macie jakies fajne "eliksiry" na leczenia sposobami domowymi, moj maly ma straszny katarek, robię dla niego inhalacje z solą fizjologiczną. W jaki sposob mozna dla niego dac miod, czy cytryne, czy w tym wieku wogole mozna?? Prosze o jakies rady. Pozdrawiam

ja jeszcze nie próbowałam miodu ani cytryny ale mozesz spróbowac dać ciepłą herbatę z sokiem malinowym,moja uwielbia a super rozgrzewa :tak::tak::tak::tak:


a jesli chodzi o katar to u nas się zawsze sprawdza psikamy do noska wodą morska naprzemian z kropelkami Otrivin 0,05%.
pod noskiem mozna posmarować maścią majerankwą co ułatwia oddychanie.

mozna robic inhalaje z olejkiem Olbas-jest bardzo dobry a na noc pokropic pare kropel na podusie super dziecku się oddycha.ja jeszcze jak małą jest przeziębiona to na noc smaruje plecki i klatke piersiową maścią Pulmex Baby-też się dziecku lepiej oddycha i super rozgrzewa.

mam nadzieję ze choć troszkę pomogłam.
 
reklama
Dzieki bardzo agnes
dzisiaj zakupie olbas do inhalacji i pulmex baby, mam nadzieje ze pozmoze, bo odkąd moj krzys mial zapalenie płuc, to jestem przewrażliwiona, na tym punkcie, jak tylko cos go bierze to naslu****e dwa razy bardziej. Pozdrawiam i dam znac jak poszlo.
 
Do góry