reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

reklama
dziewczyny pomóżcie!!
mój syncio ma 2,5 roku, chodzi do pkola 8:30-12, zanim zaczął tam chodzić drzemkę miał ok 13, teraz ma o 15, bo z pkola wraca nakręcony, nie jest zmęczony i musimy spacerować żeby się wymęczył, zjadł obiadek i padł, chciałabym zostawiać go w pkolu na dłużej ale nie ma szans, żeby poszedł spać o 13 jak inne dzieci... nie wiem co robić? wstaje ok 7, może budzić go wcześniej? albo liczyć, że będzie naśladował inne dzieci i się położy? ale czy zaśnie? boję się, że szybko znudzi mu się i będzie rozbudzał dzieci :/ poradźcie coś plisss
 
w przedszkolach panie powinny zająć się każdym dzieckiem, także tym które nie chce leżakować, czytają bajki lub dają jakieś inne zajęcie, być może jednak smyk sam uśnie wraz z innymi, zamiast się bać po prostu spróbujcie, a nóż się uda ... nikt was za to nie wygoni z p-la ;-)
 
sania mój synek prawie nigdy nie sypiał w przedszkolu zawsze albo się bawił albo chociaż leżał albo rozrabiał;-)nie ma co się bać tylko spróbować przez tydzień i może się przestawi;)
 
Witajcie;)
U nas pewnie jak Roksa pójdzie to przedszkola to nici ze spaniem... Bo nie pamiętam kiedy ostatni raz mi w dzień spała;) Tylko pozazdrościć tym, których dzieciaczki jeszcze w dzień śpią.. ;) Nie raz próbowałam ją kłaść albo mówiłam, żeby się przespała to nic z tego:)

Dziewczyny co można kupić 2,5 letniemu dziecku? Może coś doradzicie? Bo święta coraz bliżej a trzeba pomyśleć o prezencie;) Myślałam nad kuchnią, bo ostatnio fajnie się bawiła u kuzynki.

Pozdrowienia;)
 
reklama
Do góry