reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

ta stronke Wielke żarcie też lubie, tam znalazlam przepis na mase cukrową i zrobiłam swój pierwszy tort w ksztalcie samochodu :-)
no i faworki stamtad bralam i jeszcze pare innych rzeczy

a czosnku niby nie znosze... wszędzie wyczuje, ale sos czosnkowy, szczegolnie do pizzy DaGrasso moge litrami chlac... dziwne to :-)
 
reklama
Kuxa co do tortów z masą cukrową to ja jestem PEŁNA PODZIWU dla wszystkich którzy takie cudeńka tworzą. Ja nawet z moją zdolnością plastyczną nie próbuje:-D:-D Szkoda jeszcze ,ze tej masy nie można na śmietane położyć. Osobiście nie lubie tortów na maśle:-( jak dla mnie za tłuste i za cięzkie. Za to na śmietanie uwielbiam z zwłaszcza Raffaello:-D:-D Strona Wielie Żarcie juz nie raz uratowała mi życie w sensie pomysłu na obiad czy imprezke:rofl2:
 
ja z braku czasu i obawy ze biszkopt nie wyjdzie, kupiłam wuzetki i ciastka tortowe. normalnie z bitą smietaną. ułożyłam i docięłam na kształ auta i to wszystko obłożyłam tą masą :-)
moze nie wyszedł jak z filmu albo z cukierni, ale ja jestem dumna z niego jak paw... to mój pierwszy :-)

 
KUXA świetny ten tort Ci wyszedł:-) Z tego co widze na zdjęciu to mase cukrowa kładłaś bezpośrednio na biszkopt. Gdzieś wyczytałam ze nie można tej masy na śmietane położyć bo sie rozpuści. Moze spróbuje zrobić cos podobnego na 3 urodziny Daniela:-D:-DAle cos mi sie wydaje że porywam sie z motyką na słońce:szok::szok:Szacun dla Ciebie:tak: Pozdrawiam
 
ja w kuchni blondynka total jestem :-)
ale taki tort zawsze chcialam zrobic
jest taki sklep www w ktorym mozna kupic wszystkie akcesoria i masy do takich tortów
jak sobie przypomne nazwe to dam znac.
wczesniej tez probowalam zrobic taki ale mi masa nie wyszla bo zle przeczytalam przepis i zrobila mi sie galareta cukrowa hehe ale i tak sie wszystkim spodobało
 
Witajcie,
oj znowu sie troszke zaniedbalam, ciagle tego czasu brakuje:zawstydzona/y:czy wam tez??

Kuxa- torcik sliczny:-)i napewno smaczny,,,
ja to bardzo lubie cos robic w kuchni, raczj wole gotowanie, ale ze moj mezus jest strasznym lasuchem, to on wymysla ciasto z ksiazki kucharski a ja robie,,z roznymi skutkami ale sie nie poddaje:-);-)

pozdrawiam mamuski
 
Witajcie
Mój mały dziś ma 3 latka. Dziś mamy takie robocze urodzinki a impreza za tydzień....
Ale chyba jakiś mały torcik zrobię dla nas...
Pozdrawiam Was serdecznie
 
reklama
Szafir wszystkiego co najpiękniejsze dla Synusia.

Kuxa torcik paluszki lizać,pozazdrościć zdolności.
Koniecznie musze zajrzeć na polecaną przez Optyczkę stronkę Wielkie żarcie bo już całkowicie brakuje mi pomysłów na obiady i nie tylko.:-:)-(Może tam coś znajdę dla moich domowników.:tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry