reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2,3 latków zapraszamy na pogaduchy-otwarte:)

Asieńka gratuluję:-)
Buziaczki dla córeczek, i Ania jak dobrze odnalazła się w roli starszej siostry, super. A ty jak się czujesz? Wracasz powoli do siebie? Drugi poród był lżejszy?
 
reklama
Rossa o połowę lżejszy, bo zamiast 20 godzin byliśmy jakieś 10 od odejścia wód do porodu. Skurcze były silniejsze, ale szybciej nam poszło, starłam się być aktywna, czyli nie leżeć tylko na łóżku i dzięki temu szybciej parte przyszły. Ja się czuję super, pierwszy dzień brzuch bolał, bo wiadomo karmienie itd, wszystko się obkurczało, teraz już prawie tego nie czuję. Już bym chciała na spacer wyjść, ale od dwóch dni wieje... Nie mam żadnego szwu, nigdzie nie pękłam, więc to też na pewno wpływa na moje samopoczucie
 
Asienka, wspaniale, że udało się bez szwów i bez problemów. Pogoda się poprawi i będziecie smigać na spacerki. Pozdrawiam

My mamy dziś dzień mamy w przedszkolu, pierwszy publiczny występ mojej Ani. Wczoraj pani powiedziała mężowi, że mała za dużo mówi i rozprasza inne dzieci:confused:
 
Rossa ja miałam dzień mamy w środę i dwoje dzieci wyło nie chciało wyjśc w ogóle inne ganiały ale w końcu zaśpiewali piosenkę mój coś tam też pośpiewał:-D
a Bartek dzisiaj nie chciał zostać w przedszkolu
eek.gif
wchodzimy do szatni ja go przebieram a ten nagle w ryk!!!i to nie miauczenie tylko wycie że on chce dada nie chce tu zostać itp
eek.gif
najpierw myślałam że się przestraszył kogoś ale nie no i wzięłam go na ręce do sali a ciocia do mnie że chyba jego czas na kryzys przyszedł albo to przez Michała.Bo ten chłopczyk bije inne dzieci i Bartek już kilka razy mi to mówił i go omija a wczoraj ponoć go uderzył i Michał miał karę.Mały nie chciał zostać ale ciocia dała mu nowe auto no zabawy takie duże to od razu przestał dał buziaka i został
 
aleksandra witaj rozgość się;-)

Miałam wam napisać że od kilku dni mój mały przechodzi kryzys i nie chce chodzić do przedszkola chyba przechodzi lęk separacyjny:-Dale też chodzi o kolegę w przedszkolu który bije.Dziś poszedł ostatni raz i mamy teraz przerwę i pójdzie dopiero w poniedziałek
ogólnie to mały ma znowu okropny alergiczny katar:baffled:jakoś musimy to przeżyć
 
Czesc

Wielki mnie tu nie było- chyba już mnie nie pamiętacie :-)

Asiu gratuluje ! Moja mama ma na imię Gabrysia- ponoć Gabrysie to grzeczne dziewczynki :-)

Wszystkiego najlepszego dla dzieciaczkow z okazji Dnia Dziecka :-)
 
reklama
Witam wszystkich serdecznie.
Wpadłam pogadać o "mowie 2 latka".
Wpadłam już na odpowiedni wątek.... córcia nie chce gadać :baffled:
 
Do góry