reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2003

Beata nam po prawie roku starań się udało... jestem w 7 tygodniu ciąży. Wizytę mam dopiero 15 stycznia więc wszystko się okaże...co i jak ...ale jestem dobrej myśli :tak:
Wcześniej moje zdrowie nie pozwalało nam na drugiego dzidziusia...a teraz dostałam zielone światło...ale i tak od samego początku musiałam zażywać leki,głównie przeciwbólowe
A Wy jak długo się staracie ??? Trzymam mooocno kciuki !!!

Moja Młoda też z tych "kochliwych" hahahaha dobraliby się z Twoim synusiem :-p
 
reklama
!My się staramy od jesieni narazie cisza leczę się też hormonalnie bo mam niedoczynność tarczycy ale mam nadzieję ze nam się uda.Cieszę się ze Wam się udało trzymam kciuki za wizyte a do lekarza idziesz prywatnie czy na Nfz ,.A nasze dzieciaczki napewno by przypadli sobie do gustu hihi:-)A i miło Cię poznac:-)
 
!My się staramy od jesieni narazie cisza leczę się też hormonalnie bo mam niedoczynność tarczycy ale mam nadzieję ze nam się uda.Cieszę się ze Wam się udało trzymam kciuki za wizyte a do lekarza idziesz prywatnie czy na Nfz ,.A nasze dzieciaczki napewno by przypadli sobie do gustu hihi:-)A i miło Cię poznac:-)

Mnie również bardzo miło !!!
Ja na szczęście z tarczycą mam ok ( chyba) za to mi nerki siadają a niestety przy ciąży zdrowe nerki to podstawa :tak:I niestety mam sporą nadwagę co też na pewno w jakiś sposób wpłynęło na czas oczekiwania na ciążę :-(

Spokojnej nocy życzę !!!
 
Mnie również bardzo miło !!!
Ja na szczęście z tarczycą mam ok ( chyba) za to mi nerki siadają a niestety przy ciąży zdrowe nerki to podstawa :tak:I niestety mam sporą nadwagę co też na pewno w jakiś sposób wpłynęło na czas oczekiwania na ciążę :-(

Spokojnej nocy życzę !!!
ja tez mam sporą ale to otyłośc:szok: .Miłej nocy zycze i zaglądaj tu.Dobranoc:-)
 
ja tez mam sporą ale to otyłośc:szok: .Miłej nocy zycze i zaglądaj tu.Dobranoc:-)

Wiesz ja o sobie tak ładnie napisałam ale chyba do otyłych to już dawno się zaliczam !!! Niestety !!!
Postaram się zaglądać ale jakbym zaspała to zaczep mnie prywatną wiadomością :-D

Kolorowych snów i "stosunkowo" udanej nocki
 
Hello witam się czwartkowo

Wpadłam tylko na chwilkę bo dzisiaj nie mam mocy...mam dość tego dnia...chcę żeby się skończył !!!
Młoda jutro idzie po szkole do koleżanki ... może nawet zostanie u niej na noc ?
Beata co u Was ? Czy masz 31 latek ?
 
Hello witam się czwartkowo

Wpadłam tylko na chwilkę bo dzisiaj nie mam mocy...mam dość tego dnia...chcę żeby się skończył !!!
Młoda jutro idzie po szkole do koleżanki ... może nawet zostanie u niej na noc ?
Beata co u Was ? Czy masz 31 latek ?
Tak mam 31 lat u mnie kiepsko głowa boli złe zampoczucie ogólnie.A Ty ile masz lat?
 
Ja zaszłam w ciaze z waga 63 kg do porodu szłam z waga 90 kg a teraz waze oj oj naprawde ponad 100 i to grubo ale najwazniejsze ze maz mnie kocha i akceptuje taka jaka jestem:-)a co chodzi he o stosunkowa dobra noc to niestety musiałam na krótki czas wyjechac do austrii dorobic pare groszy wiesz jak to jest zycie i lekarze sa bardzo drodzy wracam juz na dniach i bedzie sex pełen wrazen:tak:
 
Ostatnia edycja:
Beata jestem jestem...a ja mam 30,5 ...prawie 31

Poszłam pod prysznic i tak mi błogo tam było że zabawiłam chwilę dłużej ... hahahaha
Ja nie pracuję...mój mąż zasuwa na nas nieźle...wstaje po 3 w nocy ...czasami na 17 jest z powrotem. Ale jak na razie nie narzeka...przynajmniej nie do mnie
Byłam dzisiaj u urologa...nie jest za wesoło,ale nie ma też tragedii więc jestem dobrej myśli !!!
Zmykam kochana spać...nie mam dzisiaj w ogóle mocy !

Spokojnej nocki...może jutro zabawię na dłużej !
 
reklama
Beata jestem jestem...a ja mam 30,5 ...prawie 31

Poszłam pod prysznic i tak mi błogo tam było że zabawiłam chwilę dłużej ... hahahaha
Ja nie pracuję...mój mąż zasuwa na nas nieźle...wstaje po 3 w nocy ...czasami na 17 jest z powrotem. Ale jak na razie nie narzeka...przynajmniej nie do mnie
Byłam dzisiaj u urologa...nie jest za wesoło,ale nie ma też tragedii więc jestem dobrej myśli !!!
Zmykam kochana spać...nie mam dzisiaj w ogóle mocy !

Spokojnej nocki...może jutro zabawię na dłużej !
Witaj u mnie dzień jak co dzień masz fajnie bo mój mąż własnie stracił prace i mnie się ryczec chce nie wiem jak my damy rade ja w tej austrii nie chce byc bo co to za małzenstwo i matka ze ciągle na wyjazdach i tak od 2009 roku masakra,musimy cos zmienic bo inaczej zaprzestane myslec o dziecku bo nie wyobrazam se jezdzic z brzuchem do opieki nad osobą starszą.Masz fajne ze mąż ma Twoj prace .Apo co byłas u urologa ?jak mozna wiedziec bo ponoc to męski ginekolog
 
Do góry