kacperek i fasolka
Fanka BB :)
Witajcie
A ja juz myslalam ze ty kuna rodzisz albo juz urodzilas a ty jeszcze w domu siedzisz.
A ja juz myslalam ze ty kuna rodzisz albo juz urodzilas a ty jeszcze w domu siedzisz.
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
fajnie że społeczność nam się poszerza :-) kup sobie syrop dla kobiet w ciąży *spam*. Sama byłam już parę razy przeziębiona i piłam go, na kaszel jest superaśny.
?? no to jest najgorsze w ciąży, że łapiemy byle katar szybciej niż latawiec wiatr :-( zdrówka życzę.Witam wszystkie przyszłe mamy i obecne!
Ja dopiero jestem na początku drogi, szykuje się na 1 pażdziernika, czytanie Waszych postów na forum dodaje dużo otuchy dla przyszłych mam![]()
Dziewczyny w wypisie ze szpitala mam następująca informację, której nie potrafię rozszyfrować: M 16-28 pkt, O 20,0 - macie może jakieś pomysły co to jest?
Sylwia ty znów chora?? no to jest najgorsze w ciąży, że łapiemy byle katar szybciej niż latawiec wiatr :-( zdrówka życzę.
