reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

katoryba przy córce dostawałam i teraz tez dostaje-jak nie dostajesz moge ci oddawac

nnita gratuluje udanego zakupu! wklej linka jaka to chusta!

cosa sliczna pani mikołajowa!
 
reklama
Witajcie mamuski!
nnita- Lila pieknie pływa z ręka w buzi :) i nurkuje tak samo na pr podaj emai to ci podeślę :)

dolcia-siwa@ szybkiego powrotu do siebie.

A co do doktora od bioderek ja byłam u Wołoszyna(prywatnie)koło elecler-czy jakos tak. Byłam z 15 min. Najpierw mi wszytko opowiedział po co to badanie i takie tam a potem robił usg i zdjęcia porobił. Pierwsze badanie wykazało że Lila ma bioderka wporządku i teraz przed świętami znowu idę. Pono najlepiej robic badanie w 3-6 i 9 miesiącu.W tym czasie co bioderka się kształtuja.
Bynajmniej nie mam żadnej złej opinii o nim.
 
szczesliwa Marsylii już raczej nie produkują, to "stary" model więc nie mam linku firmowego, ale Marsylia prawie jak Cypr - ot pasiak bawełniany :)
oleczka - done ;)
 
Ostatnia edycja:
:)

Siw@, Dolcia - witajcie w świecie mam:). Dużo cierpliwości i dobrej organizacji czasu Wam życzę.

Katoryba, Izuniek, Mysza, Anias - duuuużo zdrówka.

Szczęśliwa - a ja girek nie umyłam, a dostałam prezencik - Mikołaj dla mnie jakiś łaskawy:). Dzieci mają rewelacyjne teksty:). Mój 4 letni chrześniak ostatnio zjadł 2 dopiero co kupione herbatniki Bebe, którymi go poczęstowałam i przy trzecim zapytał mnie: "Ciociu, czy te ciastka są stare?":).
Nie mogę się już doczekać "Jasiowych tekstów".

Nnita - to Ty już widziałaś śnieg tej zimy:) Ekstra.

Emri - i jak tam kanał? Mnie też to czeka, ale zwlekam.

Anias - Biedna Nadusia z tym ząbkiem. Oby reszta wyszła szybko i bez takich nocek.

Sallis - Jaśko tez teraz co 3 godziny się budzi w nocy. Ciekawe, czy jakoś telepatycznie z Domi się umówili:)

Oleczka - Jakoś nie mogę sobie wyobrazić pływającej Lili z ręką w buzi. Wstawisz zdjęcie na grupę?

A u nas dzisiaj Jachu spadł z łóżka na podłogę i ma na czole czerwoną plamę. Zostawiłam go dosłownie na sekundę siedzącego na łóżku i poszłam do łazienki. Raptem huk i ryk. Ja zaczęłam też ryczeć, jak go tuliłam i on, jak to zobaczył, to przestał tak głośno płakać tylko tak łkał, dostał cyca - ja nadal płakałam - a on zaczął się do mnie śmiać i machać rączkami- jakby chciał powiedzieć: mamo nie płacz, już jest ok.

Miłej nocki :)
 
witam! coś pogoda nam się psuje.. :(
Chciałaby któraś wybrać się za nas na USG bioderek 12.12 o 13:50?
Zarejestrowałam się na Wyszyńskiego, ale nie możemy pójść.. Może akurat ktoś chce się dostać :)

Miłego dnia mamusie:*
 
puk puk! co tu takie pustki dziś? przecież jeszcze nie weekend...

Ubranka dla malucha - Cała Polska+ - CITEAM - Zakupy grupowe
może kogoś zainteresuje :) na zimę każda ilość rajstop mile widziana ;)

vii - no czasem chodzę jak lunatyk trochę, ale pocieszam się, że pewnie niektórzy mają jeszcze gorzej ;)

zawalka - zdziwiłabyś się, bo co drugie dziecko pływa z rączką w buzi ;)
współczuję wypadku :/ my też pierwszy mamy za sobą i też bardzo to przeżyłam

o jakiej prenumeracie mówicie? do mnie nic nie przychodzi :(
 
ojoj ale pada!

outstanding my za półtora miecha na biodra -wiec nie skorzystamy

sallis super oferta -racja rajtki to fajna sprawa

czy pisałam że kocham wiosne? i trudno że to grudzien.... ;)
 
Hej Dziewczyny
Witamy się dzisiaj w srednim nastroju. Byliśmy w szitalu na kontroli. Mimo 3dni pod lampami bilirubina Wojtusiowi znowu skoczyła:/ Prawdopodobnie od mojego mleka, wiec musze znowu go chwilowo odstawić:(( a już tak dobrze nam szło... Jak się nie poprawi do pon to szpital:/ ehh...
a jeszcze tak mnie rana dzisiaj boli. Znacie jakieś cudowne sposoby na ten ból?? Paskudny dzień.
Mam nadzieje że u was lepiej.
Pozdrawiam
 
reklama
outstanding a ty prywatnie czy na NFZ te bioderka ? jak prywatnie to do jakiego lekarza ?
Buziaczki dla MAJECZKI na 3 miesiąc życia w tym trudnym świecie :*

Siw@ a ty co jeszcze suwaczka nie ustawiłaś ? wynika z niego że jeszcze nie urodziłaś :p
 
Do góry