reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
sallis - kurczę... aż żal tyłeczek ściska że się jednak nie wybrałam :( trza było mnie wyciągnąć za fraki :(
kurki - ma się rozumieć leśne runo :)

zawalka - Jachu teraz wygląda zupełnie inaczej niż na Twoim suwaczku. Jakby nie nasz mały Johny :)

siw@ - no a to już ponad rok minął jak się pisało te relacje o kopniakach w brzuszku :) ale czas popiernicza - szok! a bestseller faktycznie byłby niezły z tych zapisków :)

Dolcia - 3mam kciuki za jutrzejsze ktg

oby dzisiaj bez komarów...
 
siwa ja mialam tak samo w ciazy, niskie cisnienie a tetno baaardzo wysoki!!! :) czasem nawet nie moglam zasnac wieczorem bo serce tak walilo. fajnie, ze czytasz nas od poczatku:)

dolcia a ty ile masz dni do terminu? trzymam kciuki zeby bylo dobrze

szczesliwa to wasz synus ma zapalenie oskrzeli czy cos zle zrozumialam?

zawalka jak tam pierwsza zupka?

sallis ja tez chce takie misie!!! a na tym szafingu to tez mozna bylo sprzedawac tak?

nnita ja to pamietam, ze po porodze przez kilka dni pocilam sie jak mops i bylo mi strasznie goraco i to ta woda byla walasnie.
 
Beti1986 - mam nadzieję że do porodu uda mi się przerobić tą lekturę:)) i będzie to najdłuższa i najciekawsza jaką w życiu czytałam, a ile autorek:)))
Dolcia2912- Weź Ty mnie nie strasz z tym terminem:) ja mam na 10:no:
 
tak beti :( mój choruś malutki...a tuli sie teraz...za dnia wesolutek -chce siadać gaworzy zaczepia nas piskami a wieczorkiem taki bidul.... :(
 
Witam mamity!
Ale żeście naskrobały :)
podsumuję jednak tak:
mamom czekającym na swoje pociechy - spokoju,spokoju...
mamom ząbkującym- gratulacje i łagodnego przechodzenia...
mamom leniuszkom- otuchy i siły na spacery nawet w tak nie ładną pogodę :p
mamom chorujących dzieci-szybkiego powrotu do zdrowia :)
 
reklama
Witam :-)
Nowe mamy i ich kopiące maluchy :-)
Katoryba bo to już rok mija :-) Podziwiam odważnych co od początku próbują nadrobić :-D Ciekawe co się pozmieniało w naszym podejściu do dzieci przez rok :-)

Wszystkim miesięczniakom buziaki :-)

Pozdrawiam i ja tylko na chwilę :-)
 
Do góry