reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

sallis - no pamietam i wspolczuje ;) bo mi brakuje pomyslow na zabawianie ;)

izuniek - kurcze nieciekawie ;/ to moze faktycznie pozamieniajcie pokoje. a macie jakies ubezpieczenie mieszkania? moze mozna by z tego jakas kase wyciagnac albo spoldzielnie czyms postraszyc...

vii - moze i meteopatka bo przy tej dzisiejszej paskudnej pogodzie spi!!! bo prostu bosko :) rano klasyczna drzemka 0,5h, potem na spacerze 1h i jak wracalysmy od lekarza to zasnela w foteliku i juz 1,5h spi!!! czad normalnie :)

laski a ma moze ktoras z was taki sprzet jak podgrzewacz samochodowy i nie bedzie go uzywac w czasie swiat? bo tak sie zastanawiam czy by sie nam nie przydal na wyprawe na mazury
 
reklama
dziękujemy za życzonka:*
cosa na NFZ te bioderka
siw@ na ból tylko paracetamol lub apap mi dawali w szpitalu.. oby z Wojtusiem było ok..
anias dacie radę.. trzymam kciuki:* stosowałaś może viburcol? i jak po kontroli u lekarza?
marttini zdrówka
Marzena moja od 4 dni tak marudzi..
Izuniek zdrówka dla niuni.. co do grzyba.. u mnie jest to samo.. marzną mury.. i jest czaaaarnoo :(

Ja ciągle chodzę jakaś zła i nerwowa.. Majka nie lepiej.. i ta dziwna pogoda:(
ktoś chętny jutro na spacer lub kawę k.12? buziole:**
 
hey my tez dzis odpuscili spacer bo zaległy lekarz a potem taki wiatr że mi sie nie chciało zgrywac matki teresy -za to mężulcio teraz w zimnicy smiga heheh

izuniek zrób badanie jaki to grzyb! po drugie nie czekac na obiboków z spółdzielni bo do wiosny grzyb was zje- zmyc Pufasem(smierdzi jak diabły) zedrzec farbę i tapete z tego miejsca osuszać i zmywac ,na ten czas wyporowadzka z pokoju
grzyb powoduje choroby (bo wydziela groznie toksyny) wiec jest ogromne prawdopodobienstwo że przez to choruje dziecko :(
 
Witam się i ja :-)

A my się nie ruszamy :-) NIkt mnie spod ciepłej kołdry nie wyrzuci :-) Pomijając że antybiotyk łykamy:-D

Co do grzyba - porażka :-( Może jeszcze zgłoście z tym kaloryferem :-) Trzymam kciuki za pozbycie się świnstwa :-)

Pozdrawiam
 
Dzień dobry wszystkim!

Zgadzam się ze szcześliwą co do grzyba to felerna sprawa. U siebie w domu miałam przez długi czas-gdy czasy były złe dla nas i wiecznie chorzy byliśmy-nie mocno ale zawsze małe infekcje nas się łapały- a siostra astme ma. Teraz jest zwalczony grzyb- oj różne rzeczy się robiło głownie środki na grzyba-przeróźne aż sie trafiło no i ogrzewanie murów-najważniejsze-szczelne żeby woda się nie dostawała i nigdzie nie gnieździła :(

A ja pomomo przydkiej pogody wybrałam sie z mała na spacer i chodziłam z 1,5 h. Oczywiście w chuście :)
Jeszcze nie mam kurtki-polaru specjalnego ale juz zamówiłam. Teraz czekamy może przed świętami zdążą uszy a jak nie to po nowym roku- jakos damy radę jak narazie urzęduje w bluzie D.

Trzymajcie się mamuski w te ponure smutne dni :)
 
IZUNIEK tu cos dla Ciebie na ta paskudna plesn Sweetdeal zabieg ozonowania mieszkania o powierzchni do 80m2. Usługa dla zdrowia dla całej rodziny. Metoda trwale usuwa źródła nieprzyjemnych zapachów, alergenów, roztoczy czy pleśni! cena 70zł zamiast 200zł dla ZIELONEJ GORY

metoda naprawde polecana i sprawdzona chyba tylko jeszcze dostepna przez 4 godziny :)
A pogoda naprawde paskudna chce już śnieg i nic więcej.
 
Mężu zadzwonił do kierownika osiedla i przedstawił sprawę raz jeszcze, jutro z rana kolejna wizytacja, by ocenić sytuację. Poprosimy, by na piśmie dali, że to wina ubytku w tynku (czyli spółdzielni problem).
Najlepsze w tym jest to, że choć fragment tapety był wilgotny, pod nim na ścianie nie ma śladu wilgoci/wody!!! Środek na grzyba mamy, niech tylko spółdzielnia odnotuje sprawę a my od razu to zmyjemy!!! Kolejny problem w tym, że jeśli tam otworzymy okno, w całym mieszkaniu będzie czuć chłód i powiew spod drzwi :/ i jeszcze ta głupia pogoda! Ja chcę mróz!!!

Siw@ - jeśli dobrze pamiętam, przez wgranie zdjęcia na stronie zapodaj.net i podanie linka możesz Nam pokazać kawalera :)
Minesota - choroby nie, ale lenistwa pod kołderką zazdraszczam!!
Znikam na kanapę, głowa mnie pobolewa dziś :/

Dobrej, spokojnej, przespanej!
 
vii- tak robiłam i ciągle mi się wykrzyknik pojawia przy rozmiarze z zdjęcie ma 700kb

f2e8cc525cf9.jpg.html>Kopia (2) DSCN0807.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry