reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

reklama
Pluszaczku - powodzenia! Oby zdrówko wszystkim szybko wróciło!!! :)
Karolqa - to teraz psiaki będą miały towarzystwo przy miskach hihi ;) eksploracja domu rozpoczęta!
Vii - Hanik ma już tyle samo ząbków co Filo!!! Kiedy jej się to wykluło?! :)

Baaardzo zaległo STO LAT dla Ciebie, Katoryba! :-*
Cmoki dla Miesięczniaków, których pominęłam :-*, a dziś dla Naduśki :-* :-* :-*

My w Nowym Roku zamierzamy wrócić na szlaki piastowskie i może inne ;) Miłego spacerowania!
 
A więc tak z tą położną to było do przewidzenia, bo tak jak pisałam od lipca przeprowadziliśmy się z Zielonej na wieś pod Legnicą, i położnej z miasta nie chcialo się jechać na nasze zadupie a wykręciła się rozładowanym akumulatorem.

Pępuszek już dzisiaj ładniejszy:) wysypka z rączek też zeszła, posmarowałam mu maścią na odparzenia i zniknęła, w sumie nie mam pewności czy od maści czy sama z siebie:) Podejrzewam że to od ubranka, bo miał podwinięte rękawki w kaftaniku i właśnie w tam gdzie było podwinięte to miał to krostki na obu rączkach.

Z wózkiem próbuje coś wskurać ale najgorsze jest to że 2 miesiące czekałam na ten wózek a na wystawienie komentarza czy wszczęcie sporu jest na allegro 60 dni, więc nawet tego nie mogę zrobić, poza kolorem nie zgadza się rozmiar fotelika miał być 0-13kg, a jest 0-10kg.

Zawalka- daje Wojciowi mm raz w nocy i wtedy przesypia 3godz, po moim 1,5 godz. Dzisiaj jak ściągnęłam butelkę to byłam przerażona bo było aż przezroczyste, może to wina anemii, całą ciąże z nią walczyłam a po porodzie się pogłębiła niestety. Co do czarnego koloru wózka nie chodzi tylko o upały ale o to że mieszkamy na wsi i latem strasznie się kurzy więc można się tylko domyślać jak ten wózek będzie wyglądał po krótkim spacerze, na graficie nie widać tak kurzu.

Do wszystkich- Co prawda jeszcze nie miałam z tym problemu ale w razie czego chciałabym wiedzieć jaką maść na odparzenia możecie polecić kiedy odparzenie już jest. Zapobiegawczo używam Musteli i póki co dupka się nie czerwieni, ale w razie alarmu chciałabym wiedzieć co jest najskuteczniejsze. Mam w domu Linomag, Sudocrem i Nivea S.O.S ale może możecie mi polecić coś sprawdzonego żebym mogła się w to zaopatrzyć i mieć gdyby nie daj Boże coś.

Poza tym najlepszego dla miesięczniaków, gratulację dla kolejnych ząbków i miłego dnia wszystkim:)
 
w imieniu Nadusi dziekuję za buziaki;)

siw@- nie ma znaczenie czy mieszkasz na wsi czy w mieście, położna ma obowiązek wszędzie przyjechac i odwiedzac Cię co tydzień przez 5 tygodni. Zgłoś to w miejscu pracy połoznej. Przy pierwszym dziecku też mieszkałam na wsi pod Ustką i co tydzień była u mnie położna z miasta...nie daj się babie!
 
To tak a propo tormentiolu :-)Tormentiol maść - Strefa leków

Przeciwwskazania:
Zła tolerancja kwasu borowego i jego pochodnych.
Nie stosować u noworodków i niemowląt z uszkodzoną skórą lub przerwaną ciągłością skóry.


Emri nie mam pojęcia jak hurtem wydrukować swoje posty :-)
Izuniek - :-) Czyli inhalacje pomogły ? Kupowałaś inhalator ?
 
Ostatnia edycja:
ello kobitki!
Jak tam w ten wietrzny dzień się trzymacie?
siw@- ja używam maśc cynkową- u nas sie sprawdza i cena fajna 3zl :) a z ta położną to tylko współczuję , że takie przeboje masz. Obyś znalazła prędko inną.
izuniek-niech lenka szybko zdrowieje :) i brawa dla zdolnej panienki :p
pluszaczek-złapałaś lekarza? Trzymajcie się
karolq-brawa dla Zuzi- oj te dzieciaczki postepy robia- oby tak dalej

Pozdrowienia dla reszty
 
reklama
buziaczek dla pięknej nadii!

siwa ja lubie hipp lub nivea zapachowo mi pasują i skuteczne :)

izuniek zdrówka!
pluszaczku wam też!

a co do inhalatora to mozna wypozyczac u lekarza za darmo :)

karolaq brawo!!!! za postepy!

wyprodukowałam ful światecznych pierogów i...padam :-D
 
Do góry