reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy 2011

marttini, beti- dziekuje za zainteresowanie, rady i wsparcie
nnita- na kolki to nie wyglada bo zaczyna sie za kazdym razem przy cycu, wczoraj caly dzien i noc stekał. Dzisiaj poki co ciut lepiej ale sciagam ta pierwsza faze.
Bedziemy u lekarza w przyszlym tygodniu, jak bedzie zle to pogotowie:/

Wczoraj dlugo szukalam inf. na ten temat i jedna laska pisala ze jak sie przy nietolerancji upiera by karmic piersia to sie dziecku robi sito z jelit:(( Mam nadzieje ze to nieprawda:/ Kurcze że też akurat teraz długi weekend. Mieszkanie na wiosce może i ma swoje plusy ale kurna wszędzie daleko:/ Chcę z powrotem do ZG. Szkoda że taka lipa tam z pracą:((
 
reklama
_DSC0153 (2).jpgMy dziś po wizycie u ortopedy. P.doktor pochwaliła za pieluszkowanie bo dało poprawe i to ogromną. Tylko kto widział ta pieluchę choć raz u mojego dziecka to trafił 6 w totka. Ja nigdy nie pieluszkowałam a widzicie jaka poprawa :D
To po co to pieluchowanie jak i bez niego taka poprawa.
Do okulisty udało nam sie zapisac na poniedziałek 09-01 na 10 00 nazwiska nie pamietam bo mąż rejestrował :) ale do TĘCZY na Kukułczej może to ta sama przychodnia co podajecie że na Jaskółczej bo telefon się zgadza :) ach te ulice takie podobne :))
to tyle o sobie
 
Ostatnia edycja:
hej Dziewczyny :)))
ja ostatnio tylko praca i praca, smutno mi, że tak mało czasu spędzam z moją córą bo tylko trochę dopołudnia i trochę wieczorem, jak dla mnie zdecydowanie za mało
życzę zdrówka wszystkim choruszkom :*
jak dobrze, że wreszcie weekend
pozdrowionka
 
Juhu,
U nas dzisiaj biegunka na maksa :/ ok 6 wodnistych kup :/ śniadanko jak tako coś tam wpadło do brzuszka ale nie za wiele. Obiad beeee cały. Picie beeee. U lekarza: kontynuować biseptol bo działa też na biegunkę, która jej zdaniem przypałętała się ze szpitala :( Na biegunkę przegotowany sok marchwiowy. Do tego pojawiła się temperatura - 38*. Po powrocie zjadł deserek i wciskałam mu na raty biseptol a przed spaniem na raty ibum. Chciałam przemycić smecte w soczku a potem w mleku ale zapomnij.... drugi dzień nie chce mleka na noc :( Marchwianka też mu nie podchodzi... Ale poza tym wszystkim jest radosny i wygląda na zdrowego całe szczęście. Tyle prywaty dziś.
 
Katoryba-biedny Bolo:/ oby szybko mu odpuściło...niestety tak jest u nas w szpitalu dzieci wychodzą z rota...

vii-my na noc dajemy Sinecod i mamy spokój.
 
Anias a co to ten sinecod ?? można to bez recepty kupić ??

to jak jest biegunka bez innych objawów tzn, że to Rota ?? Hania wczoraj zrobiła 4 kupy, dzisiaj 2 i każda taka wodnista :( może też dlatego, że jeść nie bardzo chce i wchodzi jej tylko mleko i kasza, czasem gryza chlebka czy innego "stałego" posiłku. Kurcze teraz się boję, że może mieć tego rotawirusa :(

Tak tylko się spytam - dalej ma katar ? jeśli tak to pamiętaj że go zjada... stąd może mieć rzadsze kupy... i też je mniej - bo zjada katarek :-(

Pozdrawiam i zdrowia
 
jeju co za masakra:/

minesota nie pomyslalam, ze dzicko moze sie glutami najesc:)

a swoja droga to czy wasze dzieci tez jak im wyleci katar z nosa to go probuja zlizac jezykiem? ;)

vii a jakie sa jeszcze objawy rota oprocz biegunki?

katoryba szpital normalnie (tylko w domu):/ oby szybciutko zdrowial maly. a krtan jak tam?
 
reklama
Hejo:) Ja po raz olejny pytam co z naszymi dzieciakami? Czemu się tak pochorowały? Zmowa jakaś...U nas póki co impreza urodzinowa przeniesiona na niedzielę.

Vii my mieliśmy sinecod przy kaszlu krtaniowym, faktycznie dobry. Ale nie wiem czy na receptę.

Siwa siły życzę!
 
Do góry