reklama

Mamy 2013

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez majufka, 12 Październik 2012.

1. majufka

majufka Początkująca w BB

hejo!

cześć wszystkim:) własnie skończyłam 1 trymestr i stwierdziłam, że czas się ujawnić :-)
    Są jakieś planowane finały na 2013..?

2. Cortina

Cortina Fanka BB :)

hej :cool2: ja mam termin na luty 2013 :-D poki co podlaczylam sie do mam 2012 :rofl2:

3. reklama
  4. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

ja juz tematy na 2013.... nawet czerwocki sa.... zapraszam was do tych tematow ;)

5. Cortina

pam chyba nie doczytalas, majufka szuka mam z ZG z terminem na 2013 wiec na regionalnym najszybciej je znajdzie ;-)

6. pam_x_pam

pam_x_pam Fanka BB :)

Wybacz ale nigdzie nie jest napisane ze ona szuka akurat z tego rejonu ;) ale spoko zycze powodzenia napewno ktos sie znajdzie :)

7. Cortina

Temat został umieszczony na regionalnym wiec podejrzewam ze w celu poznania mam z Zg właśnie :blink:

8. Skorupka84

Skorupka84 Fanka BB :)

Witajcie :) a ja mam termin na 02.01.2013 :D ale ostatnio bylam u lekarza i wyszlo ze moze jeszcze w grudniu :p ale kto to wie :p

9. Cortina

czesc skorupka :) fajna data hehe ja osobiscie wolalabym styczen :) jak do sylwestra nei urodzisz to bedziesz miala ekscytujacy sylwester :p

10. reklama
  11. Skorupka84

Skorupka84 Fanka BB :)

Cortina dokladnie :d tez bym wolala styczen :) ale nie mamy na to niestety wplywu :) maly wyjdzie kiedy bedzie mial ochote :p ale swieta beda nerwowe :p w oczekiwaniu :d

12. Cortina

Skorupka jak poprosisz ladnie, obiecasz jakas zabawke moze wytrzyma male do stycznia :-D

Poleć forum